Čo s takým vzťahom?

diwotworna
26. júl 2023

Mám 5 ročný vzťah no medzi namy je taký stereotyp že ďalej už ani nevládzem...To že ja zarobím viac je jedna vec keď mu poviem ,že nech si nájde prácu s lepším platom tam ma odbije že tam je mu dobre atď...Viac všetkého stále tahám ja a je tu ešte jedna vec strašne sa mi páči jeden chlap a aj ja jemu len naozaj neviem ako sa mám zachovať či mám zachraňovať tento vzťah alebo zachrániť samú seba odísť a byť istý čas sama...

mirka414
26. júl 2023

Podobne zažívam ja ,ale už sme v manželstve 17 rokov..nestrácam čas ak nemáte deti nezostala by som

deti95060810
26. júl 2023

bývate spolu?,
ak nie tak to ukonči ...

haley7897
26. júl 2023

@diwotworna ak je pre teba len "jednou z možností" a aj to nie ideálnou, tak by som to nechala plávať. Nikto si nezaslúži byt pre niekoho len "možnosť". Tiež by si to neocenila v opačnom garde. Do takychto vzťahov sa neinvestuje. Jednak je to len neperspektivna strata času a potom to nieje ani fér. Voči nemu, ani voči tebe samotnej...

diwotworna
autor
26. júl 2023

@mirka414 no len toho rozchodu sa veľmi bojím čo bude,ako sa bude správať a či mi nebude ničiť život

diwotworna
autor
26. júl 2023

@deti95060810 áno spolu v podnájme

haley7897
26. júl 2023

@diwotworna to co si práve napísala je o dovod viac na rozchod

diwotworna
autor
26. júl 2023

@haley7897 len ja sa už pri nemu necítim ani ako žena uplne zbytočná existencia...Ja viem že ten druhý mi len pobláznil hlavu...A že je toto celé odomňa jeden veľký hnus ale ja už len nevládzem....

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diwotworna
autor
26. júl 2023

@haley7897 on strašne žiarli kontroluje mi správy na telefóne ...všetko

diwotworna
autor
26. júl 2023

@sheila121 ja neviem ja už fakt neviem ale už nevládzem,som mu vravela že nemáme ani na posratú chatu aby sme išli na 3 dni na dovolenku tak mi povedal že iný žijú horšie ako my....

diwotworna
autor
26. júl 2023

Sme spolu 5 rokov a ani na discotéku ma nevzal nikam má sám od seba nepozve leda na nákup do obchodu....

haley7897
26. júl 2023

@diwotworna ja by som to nechala tak. Už len preto, že sa doslova obavas toho akú reakciu by prinieslo keby si spomenula rozchod. Neplytvaj časom. Ak to nejde hneď - potrebuješ vytvoriť zázemie, nový podnájom a pod, tak minimálne by som začala v tichosti plánovať, šetriť a podnikať nepozorovane prvé kroky. Ak sa z nejakého dôvodu obavas jeho reakcie, zver sa kamarátom, sestre, komukoľvek kto ti je blízky nech máš podporu. Prehnaná kontrola a žiarlivosť nieje v poriadku, nieje výnimočné, že prerastie do agresivity. určite by som si nechala plány na rozchod pre seba a nič s nim nekomunikovala. Rovnako sa vyvaruj niečo spomenúť napríklad v hádke. Dozvie sa keď budeš TY pripravená a budeš bezpečnú pôdu pod nohami.

petronelag
26. júl 2023

A máte aj dieťa? Ak nie a nie ste ani manželia, tak to by nebolo veľmi zložité, odísť od neho do druhého podnájmu, ale toho druhého muža si treba dobre poprehliadať, aby nebol ešte horší ako tento.

lindous
26. júl 2023

Na záchranu vzťahu treba dvoch a on očividne tú snahu nemá a zdá sa, že ani ty už na to nemáš veľa síl... Svojim spôsobom ti ničí život už teraz, ak pri ňom len nešťastne prežívaš... Úplne súhlasím s tým, čo je napísané vyššie, ak sa obávaš jeho reakcie, neboj sa poprosiť o podoporu a pomoc niekoho blízkeho... nemusíš hneď skočiť do ďalšieho vzťahu a nechať sa stiahnuť pobláznením, ukonči to v prvom rade kvôli sebe samej

diwotworna
autor
26. júl 2023

Už som to mala ukončiť dávno raz som sa pítala čo by robil keby sme sa rozišli a povedal mi že už by to bolo posledné čo urobím pri hádke ma aj udrel a rozprávať sa s ním nedá hneď kričí a dvíha hlas...a strašne hnusne sa pozerá na moje dieťa keď niečo spraví....

alickapusinka
26. júl 2023

OCH ukonči tento vzťah. Bude ešte horšie. Moju kamošku tak dobil priateľ pre žiarlivosť nie oprávnenú vymyslenú že si z neho vystrelili kamaráti že pokiaľ kamoška bude žiť ostala na vozíku a ten jej do konca života s basy nevyjde Skonči tento nevzťah skôr než TI ubliží.

alickapusinka
26. júl 2023

@diwotworna už včera bolo neskoro ukončiť vzťah s psychopatom. A máš dieťa chráň si dieťa. Udrel ťa u mňa posledné čo by urobil už by bol v base.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diwotworna
autor
26. júl 2023

Normálne sa bojím strašne čo bude...ale vážne

diwotworna
autor
26. júl 2023

Ešte keby vedel že sa mi páči iný chlap a že si píšeme normálne by ma zabil fakt

vanilkovazmrzka
26. júl 2023

Zacni si hladat nove byvanie, stahovat si tam veci, a proste mu jeden pekny dem oznam, ze je koniec a nech ta nevyhladava. To co si popisala znie ako nieco, od coho treba utekat, nie to zachranovat.

diwotworna
autor
26. júl 2023

@vanilkovazmrzka len to že momentálne nemám ani na depozot takže musím šetriť

daniela2202
26. júl 2023

@diwotworna nič nezachraňuj, máš iné vízie o živote.... tak ži 😁👍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trdelnik234
27. júl 2023

@diwotworna
No pocuvaj moja pekna,okamzite si prestan vypisovat s chlapmi,vsetko dokladne vymaz,pomen hesla a neprovokuj toho psychopata,co mas doma,inak zle dopadnes,to mi ver.
To co si za matku,prosim ta?!
Ty nemas co riesit dalsieho magora,ale postarat sa hlavne o to,aby tvoje dieta vyrastalo v bezpeci.
Ci,tak by som tebou zatriasla,aby som ta prebrala,ze az.
Precitaj si prispevky este raz a poriadne a zacni rozmyslat hlavou,nie rozkokom

trdelnik234
27. júl 2023

@diwotworna
Ta nevypisuj tu n'a konovi,ale brigadu hladaj.
Mas vobec nejaky prijem.
Otec dietata vie,v akom prostredi jeho dieta vyrasta?
A hlavne nevyprovukuj,kym nebudes odstahovana