Čo s takým mužom?

8. nov 2023

Ahojte. Máme všetko zdravie, peniaze dieťa len nám chýba to hlavné láska. Doslova spolu žijeme len pre dieťa aspoň ja mám taký pocit. Poviem Vám bežný deň- robota, príde domov z roboty je do noci na telefóne až kým nejde spať. Jeden čas sme stým mali veľký problém fakt sme to riešili a hlavne ja, že sa takto fungovať nedá. Bol čas ke´d sa to snažil odsrániť takým štýlom, že keď som šla okolo odhodil mobil preč. Aktuálne je to v takom štádiu, že nemá už ani snahu je na ňom nonstop. Spíme štýlom ja na jednom konci on na druhom konci postele bez kontaktu. áno raz za 2 mesiace máme spolu sex ale aj to mi príde iba z donútenia. Nemá frajerku ani si snikým nepíše. Len proste je natom telefóne vkuse nonstop. Fungujeme ako rodina chodíme na výlety, snažíme sa byť tu pre dieťa ale ako muž a človek pre mňa tu nie je. Zobudí sa ráno jedno či je to týždeň alebo víkend hneď čo spraví je mobil hrá sa hru. Neskôr sa presunie na Wcko a zase sa len hrá. Veškerá domácnosť vrátane umývania auta je na mne...
Mám svoj vek a rozmýšlam nad 2 dieťaťom, svadbu so smnou nechce mať stále sa ohrádza tým, že raz budeme mať. Vo mne sa bije rozum, že načo si robiť dieťa s človekom pre ktorého je dôležitejší mobil v ruke. S malou má super vzťah ale nejako extra sa jej nikdy nevenoval.Neviem načo to sem píšem vlastne, svojmu dieťatu by som nikdy neublížila ani ju o nič neukrátila ale stále mám pocit nenaplnenia samej seba, lásky samoty. Zožiera ma pocit čo bude keď mi odíde aj dieťa a ja budem sama vo vzťahu s mužom a mobilom kde mobil je viac ako ja...

majlo1234
8. nov 2023

Zivot je len jeden, a bez lasky je naprd. Ty mas dieta, ktore ti naplna potrebu, a tak trpis aj muza. Keby si dieta nemala, asi by ste uz spolu neboli.
Co robi na tom telefone? Ja mam tiez rada svoj klud, aj casu je pri detoch menej, ale myslim, ze pre fungujuci vztah si jo treba najst. A tiez na intimnosti

colsami
8. nov 2023

Ma zavislost ako kazdu inu. Kym nebude sam chciet, nezbavi sa jej.

A Ty rozmyslas nad 2. dietatom ked mate vazne problemy, chlap Ta nechce za zenu a aj Ti to povie, nefunguje Vam nic vo vztahu...? Ozaj? Komu tym chces pomoct ze chces druhe? Tym nikomu momentalne nezlepsis zivot.

Dajte si do poriadku vztah a potom rieste dalsie dieta... Ak si postavis hlavu, sama budes potom znasat 'nasledky'.

danica2711
8. nov 2023

druhé dieťa s mužom v mnohých oblastiach nepoužiteľným pre život? Bez lásky a intimity, len preto, aby si mala druhé dieťa? A akýže to má super vzťah s dcérou, keď sa jej veľmi nevenuje? O vzťahu k tebe ani nehovorím... Uvedom si, že z nefunkčného vzťahu sa s jedným dieťaťom odchádza ľahšie. Pravdaže, neviem, ako si na tom finančne, či máš kam odísť a pod. (ako ne-manželka s polovicou BSM bohužiaľ rátať nemôžeš, ale to si si mala ošetriť pred pôrodom, bola to tvoja voľba), ale toto nie je vzťah, v ktorom by bolo dobre ostávať

komplikovana
8. nov 2023

Rozhodnutie je na tebe, kedze manzel sa rozhodol pre telefon. Bud akceptujes, alebo ides dalej, no bez neho.

autor
8. nov 2023

Ďakujem vlastne nemám začo lebo ja si to všetko plne uvedomujem. Finančne sa o seba nebojím aj byt je z väčšej časti môj, auto moje ale ide o to, že si neviem predstaviť žiť sama a deliť sa o dieťa, byť bez nej, raniť mojich rodičov že som sa rozhodla ostať sama. áno mám sa naučiť stým žiť. Ide na služobku a ráno mu je prednejšie hrať sa hru ako sa ozvať mne . som si toho vedomá a radšej by som si nebola.

autor
8. nov 2023

@majlo1234 hrá sa hry

januska12323
8. nov 2023

Zvyk? Keď odíde z bytu ani si to nevšimneš. Na výlety môžete chodiť ako rodina aj po rozchode.

luc1a
8. nov 2023

Ku vzťahu sa moc nevyjadrim ale ohľadom mobilu, by možno pomohlo mu otvoriť oči, keď sám zbada koľko na ňom trávi čas lebo pravdepodobne si to ani neuvedomuje. Neviem či v každom telefóne je tá možnosť ale na mojom áno a viem si to kontrolovať koľko času naozaj trávim na mobile. Veľa ľudí si to neuvedomujem, koľko času pre nič strávia na mobile a pritom ten čas mohli využiť úplne inak.

monikkatt
8. nov 2023

Vy uz nemate vztah, len spolu byvate. Ked ti tento clovek vypadne zo zivota ani si to nevsimnes.
A hlavne mat s nim druhe dieta 🙈 ani za nic
Daj mu navyber.. bud ty alebo mobil
A podla toho sa zariad

luccija
8. nov 2023

On je závislý, tým pádom viazne komunikácia a cítiš sa sama.Normalna závislosť na mobile

brendaa
8. nov 2023

máš ho rada?

katkati
8. nov 2023

Môže mať niekto super vzťah s dieťaťom, keď trávi toľko času na telefóne hraním hier? Kedy a koľko času venuje dcérke?

autor
8. nov 2023

@katkati mizerne málo, hrajú sa spolu na playku, niekedy keď už súrim ide sa sňou hrať ale je toho málo. žeby sám od seba šiel sňou von alebo hrať sa to nie.

autor
8. nov 2023

@brendaa rada ho mám určite

autor
8. nov 2023

Niekedy sa zamýšľam či aj vo mne nie je chyba čo určite je. Ale napriek tomu, že vie že mi to vadí je natom mobile stále. Prídem do obyvačky keď malá zaspí a on čumí do mobilu. Radšj sa otočíma idem preč

katkajaromer
8. nov 2023

Příšernej chlap a Ty uvažuješ nad druhým dítětem?? Mě fakt klepne.

domkakvet
9. nov 2023

Tak toto vidim na rozchod a nie na druhe dieta.

daniela2202
16. nov 2023

Ono to časom bude diagnóza a bude sa volať mobilmánia , druhé dieťa? , neblázni

walentina7
17. nov 2023

@majlo1234 život nie je len jeden.

majlo1234
17. nov 2023

@walentina7 ako ze nie?