Čo s otravným manipulatívnym ex?

27. apr 2024

Čo s otravným manipulatívnym ex? Pomôže oznámiť to jeho novej priateľke, alebo je to krok mimo. Jeho výkyvy už nemienim trpieť. Nejaka, čo to mala podobne?

sense
27. apr 2024

Ignorovať a všade blokovat

colsami
27. apr 2024

Tak ak mas nejaky problem s nim, tak aj riesit s nim, alebo smerom k nemu. Ignor, pripadne ak je to cez ciaru, nahlasit.
Co s tym ma jeho nova frajerka? - ved na to sama pride ak je to problemovy clovek. Bud rada ze si sa ho zbavila.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
27. apr 2024

Ved ho nechaj jej a nech sa trapi. Ignorovat a blokovat. Sem tam na neho nahucat po telefone ako ho nenavidis a ako lutujes, ze si ho niekedy stretla. Dost to zabera a namota sa na tu novu

januska12323
27. apr 2024

Ak spolu nemáte deti tak neviem načo s ním komunikuješ.

unicornlady
27. apr 2024

Musíš sa s ním stretávať či s ním komunikovať?
Lebo inak neviem, ako musíš jeho výkyvy trpieť. Nejakým spôsobom je stále v tvojom živote?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gribka1
27. apr 2024

A čo vlastne robí?

huxy
27. apr 2024

Oznámiť to jeho novej priateľke je že úplne mimo. Máte spolu deti alebo nevysporiadany majetok? Ak nie, tak to je tak veľký problém ho všade bloknut?

sissy27
27. apr 2024

Ignorovat. Ak mate spolu dieta alebo este nejake nevysporiadane majetky, tak si zaplatit pravnika, ktory to bude riesit za teba. Inak naozaj len tvrda ignoracia - nereagovat na spravy, maily, telefonaty, pokial ta bude vyckavat pred domom, pred pracou tak proste volat policajtov, ze ta obtazuje a ohrozuje. A este raz - IGNOROVAT. Nic ine na tychto magorov neplati. Chvilu to potrva, ale potom si najde inu obet.

sevrin
27. apr 2024

To je divné, že má babu a teba otravuje. Evidentne si kompenzuje nejaký mindrák.

luccija
27. apr 2024

Neodpísať, nezdvihat ignorovať.Druhej by som nič nepovedala

luciaruz
27. apr 2024

Otravuje ťa osobne, alebo iba na diaľku, cez internet, telefón? Jeho číslo si v telefóne laskavo zablokuj. Blokni si ho tiež na sociálnych sieťach. Udivovalo by ma, ak by si to neurobila uz dávno. Ak nie, tak na čo si ešte čakala???
Toto je očividne chorý človek.