Čo s klamárom?

7. sep 2021

Ženy ja už neviem, sme manželia 4 roky,máme 3 ročnú dcérku...pred rokom som prišla na to že si vypisuje s vydatou kolegyňou, nejako sme to ustáli a prisahal že sa to už nestane ....teraz si písal s bývalou,ani neviem o čom,ale keď som sa ho spýtala či si s ňou píše,tak že nie a zatĺkal.....klamal. doma pri konfrontácii,mi vykričal aká som ja neschopná,že malo zarábam a že on sa stará o malú a pod . Miesto toho aby sa priznál. A ,Objasnil to ,tak som v podstate vinná ja😁😁😁😁 čo s takým blbom? Ozaj ešte sa rozvodom vyhráža....ale to mi je už úprimne jedno


blbon?

lvula
7. sep 2021

No a ty chceš s takym clovekom ostat alebo ako? Ved podaj žiadosť o rozvod ty. Nevazi si ta, znevazuje ta a este aj podvadza. Naco ti je taky chlap?

deti95060810
7. sep 2021

ja by som na rozvod ešte nedávala. ešte počkaj, možno sa to časom utrasie...

autor
7. sep 2021

@lvula Nie nechcem, len znie to hrozne ale neviem či budem finančné vychádzať, máme hypo a pod

sissy27
7. sep 2021

Aj by som vedela čo s takým ale nič z toho asi nie je legálne 🤷‍♀️ Takže buď to prekusneš a zostaneš v manželstve, alebo sa rozvedieš a zariadiš si vlastný život podľa seba.

nikca_123
7. sep 2021

Nevola sa Rasto ? 😄 dnes mi pisal zrovna byvaly a nedivila by som sa keby mal aj zenu, lebo aj tu by zatlkol 😃

autor
7. sep 2021

@deti95060810 ja čakám kým podá on, keďže to on navrhol... cíti sa byť ublizeny,

lvula
7. sep 2021

@deti95060810 hm, tak každý mame mieru tolerancie inu.. Ale myslim, ze autorka rozvod ani nechce, i keď vlastne netusim, co teda chce.... 🤷🏻‍♀️

krisbar
7. sep 2021

boze zeny, vy sa strasne nemate rady. jaaaj a nezabudni si s nim dalsie dieta spravit.

autor
7. sep 2021

@krisbar to určite nehrozi

autor
7. sep 2021

@nikca_123 nie tak sa nebola,ale vidím že takých je veľa 😁

autor
7. sep 2021

@lvula úprimne bojím sa rozvodu a hlavne potom financie a bývanie...

lvula
7. sep 2021

Autorka, tomu uplne rozumiem... Ak si teda presvedčená, ze Vase manželstvo sa nedá zachrániť (ze si ta nezačne vazit, ze stále bude obiehat kolegyne a ine zeny), tak sa na to zacni pomaly pripravovať... Dieťa ma 3,takže nastúpiť do práce, jeho nechať platit maximum spoločných výdavkov a ty si setri na nový zaciatok, aj ked len v podnajme zatiaľ... Ja si myslim, ze aj ked sa možno nehadate pred dietatom, citi co sa medzi Vami deje a moze ho to negatívne ovplyvniť....

kitycat
7. sep 2021

A pred tym potomkom ste sa poznali ako dlho, prosim ta?

nikca_123
7. sep 2021

Take na odlahcenie 😃 ja som sa uplne z inych dovodov rozisla s dlhorocnym patnerom, s ktorymi sme sa dlho snazili o dieta, ale keby mi robil to, co tebe, hned by som to ukoncila, ale to som ja...

autor
7. sep 2021

@lvula pracujem už rok, mala chodí do MŠ. Len tie jeho keci že má vyhodí z bytu , následne na to povie že sa on odsťahuje....ja už neviem čo je pravda a čo nie

autor
7. sep 2021

@kitycat 4 roky

maminkadeticiek
7. sep 2021

Dobry chuj.Neverim ze tvoja jedina sanca je ostat s kretenkm co ta vyhadzuje z bytu,uraza a vyhraza sa rozvodom.

bluka2
7. sep 2021

Strach je pochopiteľny, ale ten pokoj od blba a ten pocit, mat život vo vlastných rukách, že si to dokázala - to je naj pocit na svete. A otvoris tým priestor niečomu lepšiemu (žiadna garancia)

kitycat
7. sep 2021

Strasne, clovek si mysli, ze vsetko vie... Mama tiez zistila pred svatbou, ze otec pije.. Musis sa rozhodnut sama

desore
7. sep 2021

Ake striktne ste... niektore... a vela z vas tu vypisuje, co by urobili a pritom to maloktora urobi...
Ponukat poslednu moznost (rozvod) ako prvu variantu riesenia je absolutna hlupost.
Vsetci si vypisuju, nebudte naivne, cez utajene cety, okamzite sa to maze, falosne profily na fb a inych socialnych sietach, o ktorych nemate ani ponatia.
Nevidim na tom nic zle, ked si napisu normalne veci. Ved keby sa niekde stretli, robia to iste.
Mozno bitky vyhravaju, ale manzelka vyhra vojnu. Ale iba ked ma filipa. 😉

leuchtturm
7. sep 2021

nadobudnutie slobody od klamara nie je vyhrazka. Teda pre normalne psychicky zdraveho cloveka nie.

marseillefan
7. sep 2021

A čo vôbec znamená, že si vypisuje? To už akože nemôžem ani nikomu napísať? Či ako? Lebo obsah tých konverzácií je veľmi veľmi podstatná vec v celom tomto probléme.

lvula
8. sep 2021

@marseillefan fakt mas pocit, ze obsah správ je ten najdôležitejší bod a problém tychto dvoch? Cize keby si písali len pracovné alebo neutrálne správy, tak je v pohode, ze jej o tom klame, vykrikuje, ze je neschopná a vyhadzuje ju z domu?

lvula
8. sep 2021

@desore tak potom mi je ta uprimne ľúto, ked zijes v presvedčení, ze všetci partneri (aj tvoj) si vypisujú s cudzími cez tajné správy a je jeho správanie ok a kľudne by si zila (zijes) v takom vztahu 🙂 hold, ako si si vybrala, tak mas 🙂

janiela6
8. sep 2021

Čo s klamárom? No nech si ide, práve som takého pustila po takmer 4 rokoch. Len on bol navyše aj psychopat, a to skutočne. Vyhráža sa rozvodom? No a? Podaj ho ty. Pracuješ. Choď s dieťaťom do podnájmu, uskromníte sa, vylížete sa z toho a takú záťaž, ako je on nepotrebuješ. Alk je takýto už teraz, aký bude po 20 rokoch?

autor
8. sep 2021

@janiela6 aj by som bola rada keby išiel,ale on raz povie že odchádza,potom že nemá dôvod odísť...no celé zle

marseillefan
8. sep 2021

@lvula keby si písali len neutrálne správy, tak je v pohode, že ona okolo toho robí cirkus? Je v pohode, že chlap nemôže komunikovať ani s kolegyňou bez toho, aby na neho žiarlila jeho žena? Možno jej klame preto, že vie, že ak jej povie pravdu a prizná sa, že si s nimi píše, tak bude nasledovať žiarlivostná scéna. Tým nehovorím, že je to tento prípad, ale to, že kontext celej situácie je dôležitý...

derdia
8. sep 2021

Ja by som s klamarom nikd ynezila. Keby nemam 1pptne doverovat tak koncim.

danajahotkova
8. sep 2021

@marseillefan Tak ale potom nerozumiem, že keď vie, že jej to vadí, že by vyvádzala, tak načo to robí?

autor
8. sep 2021

@marseillefan nuž on si písal s kolegyňou ako ju niekde oprie, a pod...takže nevinne správy to isté neboli