Čo robiť, aby ma konečne pozval von?

rom4nk4
8. júl 2024

Ahoj ,potrebujem pomoc. Páči sa mi jeden chlapec asi aj ja jemu. Chodíme spolu do školy aj si rozumieme píšeme si len ešte stále ma nepozval von. Dal mi návrh ze sa počas prázdnin môžme stretnúť lenže to stále neurobil😭. Ako mu to tak skôr nenápadne naznačiť?

emmusska
8. júl 2024

tak ho pozvi prva ty 😅

vanilkovazmrzka
8. júl 2024

Povedz ze o tyzden odchadzas s rodicmi na dovolenku a spytaj sa na jeho prazdninove plany 🙂

rom4nk4
autor
8. júl 2024

@emmusska lenže to uplne nechcem lebo väčšinou to robia chalani....ale akoze nie je zlý nápad lenže ako ho pozvať😭

melissa7263
8. júl 2024

@rom4nk4 napriklad mu povedz ze si mala ist s kamoskou von a ze nakoniec nemohla tak nevies co budes robit

sissy27
8. júl 2024

@rom4nk4 aj keď súhlasím s tebou, že pozvať by mal chlapec / muž, ale žiaľ, asi to budeš musieť vziať do vlastných rúk - ahoj, čo robíš zajtra? nechce sa ti ísť so mnou (bicyklovať, na zmrzku, čokoľvek čo dnes robia puberťáci, nevyznám sa 😀 ) ? A uvidíš, na čom si - buď pôjde, prípadne navrhne iný deň ak už práve má niečo dohodnuté, alebo sa začne vyhovárať - a to vieš, že nič z toho a môžeš ho pustiť z hlavy.

lucia13022023
8. júl 2024

Sme v 21. Storočí, pozvať môže aj žena. Normálne mu napíš, ahoj, čo robíš zajtra, nepôjdeme do kina, na kúpalisko, korčule? Možno je len hanblivý.

rom4nk4
autor
8. júl 2024

@lucia13022023 akože je možné že je hanblivý lenze on mi pisal ze mozme ist niekedy von len akosi sa k tomu nevie dokopat tak mozno preto lebo sa hanbi😆

lucia13022023
8. júl 2024

@rom4nk4 tak ho pozvi ty. Keby ja nezavolam môjho muža von prvá tak nemame spolu dieťa a nie sme tam kde sme 🤣🤣

sevrin
8. júl 2024

@rom4nk4 napíš mu, či má nejaké plány, lebo začal sa okolo teba motať nejaký kamarát, ktorý plány má a určite bude mať mnohé ďalšie. Ak ho ani toto nerozhýbe, tak budeš vedieť že ani za to stáť nebude.

mantilka
8. júl 2024

Vymyslí niečo, kde by bolo najlepšie vo dvojici a že kamarátky nemôžu, či by nesiel on s tebou lebo fakt nemáš s kým.

macatt
8. júl 2024

,,Ahoj, to tvoje pozvanie von stále platí? Už sa pomaly začínam nudiť🤓,, Niečo takéto? Len mu to pripomenieš..

hylary
8. júl 2024

@rom4nk4 koľko máte rokov?

rom4nk4
autor
9. júl 2024

@hylary 17...kokos take dobré rady od vás😆

minka201
10. júl 2024

@rom4nk4 Nemusíš ho volať von priamo, ale môžeš mu to naznačiť. Ak sa mu naozaj páčiš, myslím, že sa chytí. Napríklad mu napíš, že veľmi chceš ísť do kina na nejaký konkrétny film, ale nemáš s kým... Že keby sa niekomu chce ísť s tebou, tak by si sa potešila... Alebo že máš veľkú chuť na zmrzlinu, ale smej sa ti nechce ísť 🙂

rom4nk4
autor
10. júl 2024

@minka201 ďakujem akoze dneska mi napisal sam 😅 ale trochu som to musela postrcit....no ved muzi vieme.