Čo robím zle?

21. júl 2024

Čo robím zle, že opäť muž ktorému na mne nezáleží? 😢 Ja už skutočne neviem. Na začiatku prejavujú vždy taky záujem a potom sa to všetko obráti proti mne. Nie som zrazu dosť dobrá, nemiluju ma, nechcú sa viazať, hádžu mi len odrobinky. Vždy trvá rok dva, než sa z toho pozviecham a opäť znova. 😞 Znova prežívam to, ako som nemilovana....

tundra
21. júl 2024

Edison potreboval 9000 pokusov,kym rozsvietil ziarovku.Pri,kolkatom pokuse,si ty?Nevzdavaj to😉

lindous
21. júl 2024

Ako dlho tie vzťahy trvajú, keď sa z toho rok-dva spamätávaš? Príde mi, že sa možno moc rýchlo upneš na akýkoľvek náznak záujmu, lebo sa veľmi chceš cítiť milovaná a ideš do toho moc po hlave?? Lebo je normálne, že nie s každým s kým sa začneš spoznávať a má záujem to klapne...

simcucik
21. júl 2024

Podľa mňa do všetkého ideš moc rýchlo. Skús neriešiť chlapov a vzťahy a ten pravý príde sám od seba keď to nebudeš čakať. Staraj sa o seba, nájdi si záujmi, choď von s kamoškami či sama. Ten pravý príde v ten pravý čas 😉

domka222
21. júl 2024

Ako dlho si s nimi vo vzťahu, keď sa z toho dostávaš tak dlho? Príde mi,že sa veľmi rýchlo k tomu celému tak nadchneš, že to berieš potom moc vážne už hneď v začiatkoch.

martinmmartin
21. júl 2024

Nemas nahodou moc vysoke naroky?

danica2711
21. júl 2024

kým nájdeš vysneného princa, musíš pobozkať veľa žiab... ber ich len ako žaby, nie ako osudové lásky...

zuzanaam
21. júl 2024

@tundra Edison nič nerozsvietil, kradol vynálezy iným vynálezcom (pardon, kupoval)...

tundra
21. júl 2024

@zuzanaam ked to pises ty,asi mas pravdu.Nestudoval som do hlbky,kolko ludi sa podielalo,na vyvoji ziarovky,ale od skolskych cias si pamätam Edisona.

zuzanaam
22. júl 2024

@tundra https://plus.rozhlas.cz/byl-edison-zlodej-podle.... Dokonca aj na wikipédii sa uvádza, že žiarovka nie je jeho vynález. Dá sa to ľahko dohľadať nielen v bulvárnych článkoch, ale aj v serióznych publikáciách.