Čo priniesť na stretnutie?

24. jún 2024

Ahojte, mám dohodnuté stretko na káve s jednou známou, možno to chápať ako prvé rande, aspoň z mojej strany. Mám jej voľačo priniesť? Nosí sa to ešte? Kvet, nejaká drobnosť, čokoláda.... Alebo stačí fajn nálada a vytvorím dobrú atmosféru. Máme po 40 obidvaja.

babababka
24. jún 2024

Kytica musí byť.Veľa šťastia.

heln
24. jún 2024

myslim, ze kvietok by bol fajn a nic nepokazi.

ivuska027
24. jún 2024

Ak to berieš ako rande, kvetom/kvetmi nič nepokaziš. U mna by si mal brutalne + 😊

evcagabi
24. jún 2024

Nenos nic, mne to pride tak strasne silene a vtierave. Toto si nechaj do vztahu 😅

muchotrafka298
24. jún 2024

Nenos nic, hlavne za nu nezabudni zaplatit..zena si nema na prvom rande platit sama.

limoncino
24. jún 2024

Nepoznám povahu Tvojej známej, ale mňa by kvety potešili. Veľa šťastia

osky
24. jún 2024

Jedna ruzicka
Krasne gesto,vycari usmev a uvolni naladu.
Cela kytica mi pride na prve stretko prehnana...

h2
24. jún 2024

@babababka Nemusí, prečo by musela?

autor
24. jún 2024

5 ste za kvietok, 3 nemusím... Účet je jasné na mňa... Zrejme skúsim ten jeden kvietok... Ešte si počkám na odpovede

evcagabi
24. jún 2024

Ja som si akurat spomenula na moje najhorsie prve rande , ked si o mne fesak pozistoval nejake informacie a vramci asi nejakeho velkeho gesta alebo co ma vzal do mojho oblubeneho podniku, v ruke mal knihu od e.a.poe a v druhej tulipany. Pre nejaku by to bolo roztomile a mozno by sa roztopila ale ja som bola vdacna za 'nudzovy telefonat 😅 na prvom rande fakt nic neprehanaj

nikoleta999
24. jún 2024

Nieee, podla mna ziadne kvety, mne to pride zufale, ze uz si ju chces nejako obkrutit … Pockaj aspon, ako rande dopadne …

lonely66
24. jún 2024

ja sa pridám k tým, ktorým to príde gýčové 😀 píšeš, že účet je na teba, to je super a zvyšok uvidíš po stretnutí. neviem, či ste sa už aspoň videli, lebo ak nie a bude ti pripadať "škaredá", tak ešte tým kvetom môžeš v nej vzbudiť falošné nádeje 😀

sense
24. jún 2024

Za mňa nie... Prišlo mi to vždy trápne obzvlášť ak sa to nevyvijalo tým správnym smerom

ysseba
24. jún 2024

Píšeš, že ideš na stretko so známou a že ty to chápeš ako prvé rande. TY to chápeš. Ona možno nie. Ja by som na tvojom mieste pre tentokrát priniesla iba tú dobrú náladu, navodila príjemnú atmosféru. Uvidíš aké budú pocity po tomto "možno rande", aká bude komunikácia po tom. Možno na druhé/tretie rande by sa kvety hodili, ale na prvé stretko so známou za mňa NIE. A držím palce 🙂

muchotrafka298
24. jún 2024

@ysseba uplne suhlasim. Ona to nemusi vobec brat ako rande a na to sa kvety podla mna priniest nehodi. Lebo ja osobne keby som isla s kamaratom na stretko, necakala by som, ze to je rande. A dost by ma zaskocilo, keby vytasil nejake kvety, darceky a neviem co.

deti95060810
24. jún 2024

bez kvetov, ale s dobrou náladou...a isto poteší zaplatiť účet.

hylary
24. jún 2024

Mne aby kvet potešil.. istotne lepšie ako prísť naprazdno

juliacenc
24. jún 2024

Urcite ano. Urcite ju to potesi, ak sa nejaka zena oduli este aj za to, ze jej chlap donesie kvietok aby ju potesil tak… za mna ano dones jednu peknu ruzicku, nic prehnane, nic vtierave, proste pozorne a mile

1sally12
24. jún 2024

Mne ten môj priniesol na prvé stretko kytku. A vôbec som to nebrala ako niečo vlezlé. Skôr to bolo pre mňa také wow😍 pred ním iní nepriniesli nič, teda jeden čokoládu. Ako neberiem to samozrejme tak že museli niečo nosiť, nemuseli ale predsa to človeka poteší. A celá kytka v porovnaní s jednou ružou je proste wow😃

lentilka46
24. jún 2024

Vies co, mna manzel na prvom rande potesil kinderkom. Vraj som mu kedysi spomenula,ze mam rada kinderka,ale ako som dospela,uz ich tak nedostavam, takmi doniesol. Mozno aj tvoja ma nieco podobne rada, pouvazuj 🙂

muchotrafka298
24. jún 2024

Ako to berie ona? Mozno vobec neide na rande, ale na kamaratske stretnutie. A to ne dost rozdiel podla mna. Lebo ak obaja z dvojice vedia, ze ide o rande, potom su kvety OK.

katka164
24. jún 2024

Za mňa ÁNO🙂jeden kvet,ako pozornosť.Nemusí to byť vôbec chápané ako rande a vtieravé gesto.Ja by som ten kvet poňala ako pozornosť a potešenie,že sa vidím po nejakej dobe so známym😉🌷🍀🍀🍀

mm87245
24. jún 2024

Určite by ma potešili kvety, či čokoláda, už len preto, že na mňa myslel trochu viac ako len, že dôjde a budeme sa rozprávať. Ja by som navrhovala aspoň tri kvety pekne previazané stuhou alebo podobne napr.
Jeden je ako do truhly a kytica zas moc 😃. Držím palce 😊

cukroska
24. jún 2024

určite nie.No mne by yo prišlo trápne.

demodun
24. jún 2024

Za mňa áno, ale nič megalomanské, zaväzujúce. Kľudne aj len jedna ruža

buba183
24. jún 2024

Urob ako to cítiš ty. Chceš potešiť tak jej kúp aj keď nejakú drobnosť. Mňa kvietok určite poteší, možno ju nie. Ale už len čokoláda je milé gesto či žuvačky. Proste že si na ňu myslel. Držím palce a daj vedieť.

martina7578
24. jún 2024

Nič nedones. Ako písali ostatné, prines dobrú náladu. Bude vidieť, že ju veľmi chceš a môže stratiť záujem. A ak to bude len kamarátske stretnutie, kytica nezapôsobí pozitívne.

h2
25. jún 2024

@buba183 Bože, len nie žuvačky! Bude si myslieť, že jej ich dáva, lebo jej smrdí z úst.

larisa
25. jún 2024

Nič jej nenos. Patrí sa aby si ty účet zaplatil, keď to je prvé rande. Kytica alebo kvet nemusí zapôsobiť pozitívne.

tim23
25. jún 2024

Bez kytice a čohokoľvek. Stačí tá fajn nálada, prejaviť záujem o slečnu a samozrejme zaplatiť účet.