Čo najhoršie vám vyviedla svokra?

brenda2222
7. jún 2024

Ahojte, mňa by zaujímalo, čo najhoršie vám vyviedla svokra? Kedy ste si povedali, že už fakt dosť a nastavili si nejaké hranice a pomohlo to alebo sa vám aj tak montovala do života?

domkakvet
7. jún 2024

@brenda2222 ci sa bude montovat aj po stanoveni hranic zalezi od jej povahy a ak mas s nou nejaky problem mal by to riesit tvoj muz a nie ty.

veklipo
7. jún 2024

Ja to mam na celú knihu
1. Preriekla sa, ze ma prístup na mužov účet (ešte z mladosti) a sleduje výpisy, koľko ma na účte
2. Žiadala od nás hypotéku na náš dom, aby mohla vyplatiť svojho ex, pričom ten rok bola na dovolenke na Novom Zelande a predtým Kuba atd
3. Synovi nedoniesla darček, ze on dostane od nej na narodeniny, dcére áno, lebo ona je jediná vnučka v rodine.
4. Na Vianoce som dostala od nej vložky (to je na pobavenie)
5. Synovi púšťa ruské videá aby sa učil ruštinu
Atd atd

kofa77
7. jún 2024

@veklipo ty si niekoho musela v minulom zivote riadne nasrat😄, ze mas taky podarunok.

jaass
7. jún 2024

Moja sa ma snaží vždy ponížiť keď nás je viac ľudí pokope. Stále jej na mne niečo vadi🙄 ale že jediná som vydatá v jej rodine, ktorá ozaj miluje jej syna to nevidí. Alebo naschval to robí? Neviem 🙄 každopádne, tolerujem, rešpektujem ale odtiaľ potiaľ

veklipo
7. jún 2024

@kofa77 asi karma.
Prvých 10r som s ňou bojovala, teraz sa už iba pousmejem, ze zasa jedna perla z kategórie svokra

barka1
7. jún 2024

@brenda2222 nikdy nic. Mám zlatu exsvokru. Mrzí ma, že je tolko ludi, ktorí si myslia, že svorka =katastrofa.

luccija
7. jún 2024

@brenda2222 odišla z dcerinych krstin dodnes nikto nevie prečo.Cela rodina, kamarátky a ešte sme nezačali jesť začala sa obliekať a odisla.Potom som ju ešte roky tolerovala a teraz 6 r som ju nevidela a konečne je svätý pokoj.Posledny raz som ju videla, keď dala jedinemu vnucatu 100 eur na narodeniny a, keď sme boli samé na terase povedala, že koľko musí šetriť, aby jej dala.Nie, núdzou netrpia, nikto jej nekázal dať 100 eur.Konfliktny človek čo sa rozhadala so 4 sestrami kvôli dedičstvu, ale prvá kričala, že nič nechce nakoniec jednu so sestier vystvala z domu tá sa o babku starala cely život aj s ňou byvala.Ked potrebovali pomôcť s babkou nikde nesla.Ona jediná chcela vyplatiť ostatní sa zriekli dedičstva.Detto konflikty v práci, rodine všade.Vsade musí byť tá najhlavnejšia, všetci venovať jej pozornosť.Pre mňa typický histrion.
A svoje deti tiež kvalitne zničila o svokrovi ani nehovorím.Ale všetci sú ticho a tolerujú ju a poslúchajú na slovo🙂naozaj som vychytala tu najhoršiu svokru ako som si mohla predstavit

majka36912
7. jún 2024

Mna a svagrinu berie nasa svokra ako keby sme boli jej biologicke deti, cize aj sa pohadame, aj poobijame, aj je smutna, ked ideme prec (nevidime sa tak casto kvoli vzdialenosti), aj sa nam montuje do zivota, ale skor v dobrom, ze ozaj ma zaujem sa o nas postarat a praje nam to najlepsie... Cize sme vlastne ziskali novu maminu, ked sme si vybrali jej synov 👍

kofa77
7. jún 2024

Moja je tiez taka, ako to nazvat zvlastna, ale neskodi nejak a ma milion diagnoz, tak je rada, ze je rada. Ale od starostlivej, prejavujucej zaujem o vnuca mala vzdy daleko.

basulaak
7. jún 2024

Mame dobre vztahy. Ale ked bol maly babatko tak ma srala statocne. Brala mi ho predtym nez som sla kojit a sla s nim do inej izby aj ked ma videla ze sa vyzliekam (podprdu), starala sa, ze mu mam dat radsej vody napit nie kojit, vraj ked ho vela kojim tak bude v 40 obezny a zarabam mu na obezitu. Akoze povedane s usmevom, ze citala nejaky clanok. Ze ho davam ockovat, ze je to chemia do telicka. No…😅 ale sme tu. A teraz je zlata, povie, ze ma obdivuje lebo pri nom nestiha ked ho strazi. Napriek tomu som rada ze ju mam. Zvladli sme to. 🤣🙈

dion287
7. jún 2024

@brenda2222 moja si spravila kľúč od nášho domu, chodila tam ako na hodiny klavíra, sledovala muzove výpisy, brala ma ako jej dieťa

sisska96
7. jún 2024

Našťastie ešte nič. Ale ako vidím sú strašné svokry

zuzanockamt
7. jún 2024

Neviem čím to je, že mnohé máte takéto svokry, až sa mi veriť nechce, že je ozaj toľko zlých žien = svokier. Ja sa sťažovať nemôžem, svokru mám veľmi dobrú. Čo dáš, to dostaneš. Asi tak.

sisska96
7. jún 2024

@dion287 aj naši majú kľúče, keby náhodou niečo sa stane, ale nechodia tam keď nemajú povolené. Sledujeme na kamere 😅

malinda141920
7. jún 2024

@brenda2222 odišla z bytu. Pár dní bola nezvestná a keď ju našli tak v správe uviedla, že som ju prinútila prepísať mi byt a následne ju vyhodila z bytu. Byt nikdy nebol/neni/nebude môj 😂😂

babulkomale
7. jún 2024

@brenda2222 ako to tak citam, tak mam najlepsiu svokru na svete. V zivote sme sa nepohadali, mame sa rady, pomahame si ❤️

nikaeli
7. jún 2024

Tá moja (dnes už ex) sa ma asi mesiac pred svadbou, ktorú sme chystali rok opýtala, či si radšej nevezmem jej staršieho syna 🤦🏻‍♀️ no a počas manželstva perlila ďalej. Svojim spôsobom sa aj ona pričinila k tomu, že som jej toho mladšieho nakoniec vrátila 🤷🏻‍♀️

jamidea
7. jún 2024

@brenda2222 povedala mojmu synovi, vtedy 8rocnemu, ze ocko si velmi zle vybral manzelku. Teraz ma syn 24

alineawalo
7. jún 2024

Moja svokra je zvláštny človek a ako robí rozdiely v jej deťoch a prístupe k nim (môj manžel a jeho sestra - švagriná), tak pristupuje aj k vnúčatám. Narodil sa jej vnuk, jediný, prvý, ani nás pozrieť neprišla len poslala dar (taký ten darčekový kôš z drogérie). Ako sme kúpili byt (2020), ani raz nás pozrieť nebola, ani sa neopýtala či treba pomôcť so sťahovaním, nikdy neriešila, či treba pomôcť so zariadením atď. Každý rok zámerne akoze zabudne na manželove narodeniny (ona ich má pritom 5 dni pred ním 🤣).
Akoze viaceré mi možno napíšete, že môžem byť rada, že máme pokoj a nemontuje sa nám do života. Ale až taký nezáujem? Samozrejme jej dcerenka je u nej varená pečená, vnučka večne svokre na krku, polku výplaty dáva na vnučku a švagrinú. Nezávidím, ale keby asokn tomu vnúčatu dopriala rovným dielom. Nuž, asi si kompenzuje krivdy z mladosti (má dve sestry a vzťahy viditeľne chladné)

aams
7. jún 2024

Joj to by bolo na hodiny písania, ale do všetkého pchala nos a nedalo sa dýchať. Sledovala ma cez okno , príchody a odchody atď.. až raz sme sa zbalili bez jej vedomia a odsťahovali sa ( nebývali sme spolu,ale blizko)
Ešte par x som jej dala najavo a odvtedy drží brutal odstup našťastie. Vie ,že ju nemusím ani cítiť.

katica06
7. jún 2024

@brenda2222 to by bolo na dlho ale o mŕtvych len v dobrom

dota6
7. jún 2024

@brenda2222 ešte len vyvedie :( chystá sa k dcére do zahraničia. Bude mi za ňou smutno. Je mi kamoškou.

katka533
7. jún 2024

@brenda2222 keď moj druhy syn zacal hovoriť mama v 11 mesiacoch a ja som bola strašne šťastná, lebo prvý syn ma autizmus a ten ma neoslovil mama az v 2,5 roku..Tak mi povedala a nie raz, ze to nehovori mama, ale meme ( je to slovo v ich jazyku , je zo zahraničia) . strašne sa ma to vtedy dotklo a odvtedy ju nemam uz rada

lubinkap
8. jún 2024

Dala malej dcérke zjesť makaronku, ktorú nosila v lete v horúčavách 2 týždne v aute ✌️
Teraz sa na tom už len zasmejem 🤣

tamtumdo
8. jún 2024

Dovalila sa sama od seba na moj pôrod,vyrehlená od ucha k uchu.....muža som skoro zabila nech ju okamžite vyhodí....od vtedy ju neviem zniesť....prekročila u mňa všetky čiary...tlak mi stúpol na 180....doktorka hneď či sa liečim na tlak....a ja jej nie,len vidím svokru...

vkatush
9. jún 2024

Ja mám v pohode, ale kamoška má takú na pohľadanie, čo robí všetko napriek, že ani kniha by nestačila.
Napr, keď robili krstiny pre malého. Kamošky rodina je v zahraničí, všetci prišli len kvôli oslave na SVK. A svokra hneď po krste v kostole zobrala malého na prechádzku a bez telefónu na niekoľko hodín. Nevedeli ju nikde nájsť. Vrátila sa, akoby sa nič nestalo, keď sa oslava končila, lebo už museli letieť naspäť. Rodina kamošky videla malého asi len 5 minút.

avanka
9. jún 2024

@majka36912 presne tak..aj ja som vydajom za toho naj muža pod slnkom získala úžasných druhých rodičov.. už 17 rokov..volám ich úplne prirodzené mami, tati a mám ich veľmi rada.
Je mi ľúto, keď častokrát čítam opaky..len ja si stojím za tým,že musia chcieť obe strany, nerobiť si naprieky, hľadať cestu plnú pochopenia, lásky a samozrejme aj kompromisov, tolerancie, mať záujem.
Máme dvoch synov a už teraz sa teším na svoje budúce nevesty,ako spolu vytvoríme veeelku rodinu

zuzik1407
18. jún 2024

Je toho veľa.napr.ona deti dozerať nebude,ona nemá vek na babku,deti tam nemohli chodiť v sobotu ,lebo ona má popratane,peňažné dary zo svadby nám nechcela dať dva mesiace,lebo to sú jej a mnoho iných.Uz svokra nie je.

zuzik1407
18. jún 2024

A ešte manžel musel ísť v sobotu do nej vysávať,lebo bola na to zvyknutá ,keď bol slobodný....

555doka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz