Čo na ľuďoch najviac neznášate?

22. aug 2024

Aké črty na ľuďoch vám najviac prekážajú?

doriiis
22. aug 2024

Fnukacov,povalacov,večne sa sťažujucich a negativistov.

biba_18
22. aug 2024

zbabelosť, prizdisráčstvo a úlisnosť... a snaha na ostatných zarobiť

egonsk
22. aug 2024

lenivost vyustujuca vo vyuzivacnost

yvanyta
22. aug 2024

Pokrytectvo, ľudí, ktorí nemajú v sebe štipku pokory, negativizmus

janinah
22. aug 2024

Hlupost a klamstvo.

sense
22. aug 2024

Pokrytectvo a večne sa stazujucich ktorí sa len sťažujú ale meniť nič nechcú. A ešte neznášam keď ľudia mlaskaju aj keď to nie je povahova crta, aj keď teda u niektorých národnosti je to prejavom že im chutí ale mne sa nožík vo vrecku otvára keď niekto mlaska

michaela789
22. aug 2024

Frflanie... Zvlášť chronické, bez skutočnej príčiny... Poznám chlapa čo frfle úplne na všetko, na to koľko zarobí (lebo však ľudia zarábajú aj viac), na to aký má dom (lebo však ľudia majú aj väčšie/krajšie), všetko čo nemá je krivda, nespravodlivosť. Ak od neho 5x denne nepočuť "prečo sa toto musí stať zrovna mne" (pričom sa mu nedeje nič), tak ani raz. Je otravný, nepríjemný až odpudivý, obrovské umrnčané unfňukané decko. S manželom prevraciame oči len čo otvorí ústa. Už len keď toto píšem, tak sa mi ježia chlpy.

pribinak
22. aug 2024

Klamstvo, lenivosť, hlúposť

sfinks
22. aug 2024

neuprimnost,arogancia, neucta, lenovist a negativita

gabriela2023
22. aug 2024

@sfinks negativita, chronické klamanie, kritizovanie ,arogancia,neustale sťažovanie, keď sa niekdo stavia to role obete

brendaa
22. aug 2024

Opravím slovo neznášam to mi nesedí ...mne najviac vadí schopnost ubližovať, klamstvo a chamtivosť.... vo všetkých smeroch....

unicornlady
22. aug 2024

povýšenectvo, intrigovanie, zhadzovanie iných

lonely66
22. aug 2024

zákernosť a klamstvo

morusha
22. aug 2024

Zlomyseľnosť, pýcha,arogancia, vysmievanie sa a vedomé ubližovanie

nikdenikto
22. aug 2024

Takých vyciciavačov energie a večných sťažovateľov…keď je teplo je zle, keď je zima je zle a podobne🙈 a potom ešte hlučných ľudí ktorých musia všetci počuť, hlavne keď sa chvália, aby to aj 2 stoly ďalej v restike počuli 😂 väčšinou sú to ľudia kt. trepú také blbosti, že keby rozprávali normalne nepočúval by ich nikto

maryetta
22. aug 2024

Najviac klamstvo. Hlavne ak klame do oči.

mrkvicka060
22. aug 2024

suhlas do bodky, vedome ublizovanie, zosmiesnovanie druhych, zlomyselnost. fuj, to sa mi fakt doslova hnusi na ludoch.

zuzi0911
22. aug 2024

Ľahostajnosť,sebeckosť

tterezka_
22. aug 2024

Keď je niekto neohľaduplný voči druhému, napr. v kancelárií, okno dokorán aj keď je zima, spieva si, výrazný parfém, smrad z cigariet..

zmrzlinka2021
22. aug 2024

za mňa kombinácia - som sprostý ale ego mám po nebo 😉

madeincssr
22. aug 2024

Vela uz napisali ini MKaci, len doplnim: prilisne sebavedomie (hoci aj opodstatnene), hlupost, nadmerna lenivost, neporiadnost (odflaknutie vsetkeho), neohladuplnost, neserioznost/nespolahlivost/nedochvilnost, mamon (a vyuzivacna vychcanost), nedostatok pokory, hlucna extrovertna sebastrednost (len ja musim byt hlavny kohut).

ninusa221
22. aug 2024

Keď si potrebujú vybíjať svoje nervy na človeku ktorý mu nič neurobil, keď je niekto ako teliatko a nevie čo sa patrí v spoločnosti, arogantnosti, keď niekto afektovane rozpráva, chválenkár

veronka1996
22. aug 2024

Voličov Smeru, Hlasu, Republiky, SNS a ĽSNS. Považujem ich za nebezpečných ľudí a špinavú agresívnu fašistickú chamraď.

vakatko
22. aug 2024

Nemám rada faloš, manipulátorov ...

alickapusinka
22. aug 2024

využivačov, ohovaračov, lakomcov, a falošných manipulátorov.

zelenina1
22. aug 2024

@veronka1996 Tak to radsej nenavstevuj detske ihriska v Dubnici nad Vahom :D z tych 20 rodicov co poznam je pricetnych tak cca 5 🙂 len aby sa vedelo, co za generaciu nam to tu vyrasta

akinomel
22. aug 2024

Klamstvo, nečestnosť, manipulácia

biba_18
22. aug 2024

osobná skúsenosť spred minúty na MK - s tebou sa nemám čo baviť, keď si ty nezaložila tému ... normálne som v šoku ... tak neviem čo je to za vlastnosť tej osoby - nadutosť?

elenka74
22. aug 2024

Aroganciu, rasizmus, netolerantnosť, nespravodlivosť , rodinkárstvo, korupciu.

zadda1
22. aug 2024

nedokážem pochopiť a svoji spôsobom obdivujem keď niekto dokáže pod maskou miloty, lásky, s úsmevom druhému človeku vedome ublížiť a ďalej bez akýchkoľvek výčitiek fungovať, žiť a spokojne spávať