Čo je pre vás dôležité vo vzťahu, aby ste v ňom pociťovali spokojnosť?

18. nov 2023

Čo je pre vás dôležité vo vzťahu, aby ste v ňom pociťovali spokojnosť? Čo si myslíte, že robí spokojného vo vzťahu vašeho partnera?

t1nusa
18. nov 2023

pochopenie, empatia, láska - to, že dáva najavo, že ma miluje a záleží mu na mne (stačia maličkosti, nie materiálne dokazovanie lásky), milé slovo, objatie, pohľad, ktorý hovorí bez slov 😊

janinah
18. nov 2023

Ja sa budem držať svojho predsavzatia.ze s anonymnom o bežných neintimnych veciach nediskutujem.Ak on nemá toľko chochmesu napísať pod svojím nickom.tak ja mu nebudem podávať info a názor.ktory použije ktovie kde.A že tie naše názory nikde nekončia? Na to je tu takých tem až podozrivo veľa.

grof_monte_christo
18. nov 2023

Tieto diskusie ma už tiež nebavia. Anonym polozi strucnu otázku, o sebe samozrejme nič a do diskusie sa už ani nezapojí.

neviditelnypes
18. nov 2023

Nedavat viac ako dostavam.

egonsk
18. nov 2023

Obecne pre chlapa: Plne brusko, prazdne vajka 🙂
Obecne pre zenu: Pocit ze ju chlap miluje a zije pre nu 🙂
Obecne pre oboch: Pocit istoty a domova, vernost ale aj volnost 🙂

majlo1234
18. nov 2023

@egonsk si to vystihol😀
Ja ako zena dodam, ze by som prijala viac empatie a porozumenia, aj ked to je obcas tazke.

autor
18. nov 2023

@janinah a ako by som tvoj názor vedel akože zneužiť? Nebuď paranoidná? Nikdy ťa nezaujímalo ako to majú iní?

autor
18. nov 2023

@neviditelnypes čo ti dávajú iné otázky, keď v nich rieši človek niečo osobné?

autor
18. nov 2023

@grof_monte_christo aký by bol rozdiel pri neanonymite položenej otázky?

grof_monte_christo
18. nov 2023

@autorka Úprimne, zapojila by si sa vôbec do diskusie, kebyže ťa trochu nevyprovokujeme? Vieš, iné je, keď niekto hneď v úvodnom príspevku napise, ako to má on sám. Veľakrát sa stáva, že je to prvý aj posledný príspevok autora a na mňa to pôsobí ako čistá konzumácia myšlienok a pocitov iných ľudí.

autor
18. nov 2023

@grof_monte_christo to bola provokácia? Mne to znelo ako hate. Ale nechápem načo je to dobré. Je na každom autorovi ako si bude moderovať svoj príspevok. Neviem o tom, že by som porušil pravidlá.

grof_monte_christo
18. nov 2023

@autorka Neporušila si žiadne pravidlá, len som napísala, že ma komentovanie takýchto príspevkov nebaví. To je všetko. Ostatní z toho možno profitujú, neviem posúdiť.

gta5man
18. nov 2023

Pořádnej sex! Pokiaľ ide z pohladu ženy že čo asi jej partnera uspokojí.

daniela2202
19. nov 2023

Úsmev na tvári a bez kriku

minenkak
19. nov 2023

Ja potrebujem slobodu a kľud,môj muž sex,sex,sex

ruxandra
19. nov 2023

Pre mna je velmi dolezite, aby mal partner nejakych priateľov a svoje koníčky, aby sa nestalo, ze by sme museli tráviť spolu uplne všetok volny cas. Neviem sice aku odpoved tu očakávaš, ale toto je jedna z veci, ktoru vo vztahu fakt potrebujem (mimo tych bežných), a to je cas pre seba. S partnerom, ktory nema ziadnych priateľov a visel by na mne 24/7 by som dlho nevydržala (a nebola ani trochu spokojná)