Čo ďalej?

31. máj 2024

Ahojte baby, potrebujem radu. Píšem si s jedným chalanom na zoznamke už asi mesiac, vymenili sme si už aj Instagram. Máme spoločné záujmy a som fakt prekvapená, že po dlhšom čase niekto fajn, ktorý nemyslí len na to jedno a dá sa s ním viesť normálna debata. Po asi 3 týždňoch písania sme na tom boli ale stále tak isto, ja už by som sa úprimne aj rada stretla, nech sa vidíme naživo a zistíme ako sme na tom. Bavili sme sa o nejakých kaviarňach, tak ja som iniciatívne medzi rečou navrhla, že kľudne niekedy na nejakú kávu alebo koláč by sme mohli zájsť. Z jeho strany prišla odpoveď že rád, ale má toho teraz veľa v škole, lebo štátnicuje, tak že nevie kedy. Napísala som, že samozrejme, veď tiež som si tým prešla, ale odvtedy naša debata tak ochladla a už si píšeme čoraz menej. Ja na jednej strane chápem, že má teraz štátnice, ale na druhej strane vidím na instagrame že bežne chodí večer von, čiže až tak horlivo za tými knihami nesedí a keby asi veľmi chcel, tak na nejakú kávu by sme vybehli. A celkovo teda neviem na čom som. Z písania mi vyplynulo, že by to mohol byť fajn chalan, s ktorým by som si rozumela, ale zároveň nemám rada teraz tú neistotu, že vlastne čo ďalej. Tak čo by ste mi poradili? Čakať naňho, kým zoštátnicuje a naďalej si s ním písať a čakať že urobí ten prvý krok on, alebo byť už k tomu pasívna a nejako tú konverzáciu už neudržiavať?

Ďakujem za všetky komentáre.

1sally12
31. máj 2024

Možno chvíľku ešte vyčkaj, potom sa sa ho opýtaj narovinu ako to vidí ďalej. Tiež nemám rada takého neistoty, pretože človek asi na nič iné ani nemyslí.

mimi3008
31. máj 2024

Nechala by som ho vydychnut po statniciach a potom uvidis, ze ked stres opadne, ci "neobzije"

gribka1
31. máj 2024

Zbrzdi a uvidíš. Neiniciuj stretnutie ty.

lindous
31. máj 2024

Viem aká som bola ja v období štátnic a tiež som išla aj von, keď som sa potrebovala vyvetrať, ale bola som absolútne nepoužiteľná, na prvé rande by som isto nešla vtedy 😂 takže by som tomu nechala zatiaľ taký voľný priebeh, nefixovala by som sa na to a nemala nejaké veľké očakávania, trochu by som spomalila, ale ani by som to ešte úplne nezahadzovala...

larinka552
31. máj 2024

Bud uz menej iniciativna, on vie, ze zaujem mas. Teraz je rad na nom. Ak zostatnicuje a zavola ta von, super. Ak nic, tak kasli na nho 😉

butterflyeffect
31. máj 2024

Pise si s viacerymi, zvazuje moznosti, nema zaujem sa stretnut alebo menej pise lebo pise s niekym viac alebo sa s niekym stretava… taka je realita zoznamiek. Ten kto ti je mega sympatickh s tym sa chces stretnut hned🤷🏻‍♀️
Ale si pre nehi v pohode tak si nechava zadne dvierka ak by mu to s inou nevyslo

janai1
31. máj 2024

Z vlastnej skúsenosti. Nemá záujem. Vždy z každého chlapa ktorý nasťahoval stretko nakoniec nič nebolo

ahhola
31. máj 2024

Ked vas namotava 55 naraz, nemoze byt vsade...
Skus sa zoznamit s niekym skutocnym, bez insta😅
To uz dnes nie su tancovacky, ziadne disco, nic?

lucylaw
31. máj 2024

Ušetri si čas a vykašli sa na neho,nemá záujem,ja by som vedela pochopiť,že kvôli uceniu na štátnice nemá čas,sama som v tom čase ledva nos vystrčila z bytu,ale keď píšeš,že bežne chodí po večeroch von,tak je proste jasné,že sa s ľuďmi stretáva,ale nemá záujem sa stretnúť s tebou..To znamená,že si ho neoslovila natoľko ako nejaká iná,s ktorou si vypisuje a možno sa s ňou aj stretáva a teba si drží ako zadné dvierka..Je to drsné,ale je to bohužiaľ realita zoznamiek..Maj hrdosť a vykašli sa na neho..

lauricka
2. jún 2024

Veľmi by som sa nespoliehala, že tento má nejaký záujem chodiť na kávu... Však keď napíše, odpíš, asi tak dlho, koľko ťa to bude baviť, ale viac asi nič.