Čo by ste si pomysleli o tejto situácii vo vzťahu?

24. jún 2020

Kto má cas,kuk sem,kto má názor,píšte. predstavte si situáciu. Máte partnera,vychádzate si,stretávate sa,no jedného dňa máte tu smolu,že mu prídete ako prvá do rany,keď nemá najlepší deň a ani najlepšiu naladu a dokáže ho vytočiť každá maličkosť,vrátane vás samych a tak ventiluje všetko na vás. Pouraza,ponadava,poníži a následne zmizne z vášho zivota?

77daniela77
24. jún 2020

....no tak asi nestal za to aby si sa nim zaoberala.....

mondolina
24. jún 2020

Málo info. Čo znamená zmizne zo života?

sissy27
24. jún 2020

Nuž keď “zmizol zo života” tak už nie je veľmi čo riešiť a nad čím rozmýšľať, nie?

ivkazba
24. jún 2020

Všetci môžeme mať občas deň debil, ale to neznamená, že budem urážať či ponižovať partnera. Človek predsa v sebe musí mať nejaký blok, nejaké hranice. Ak sa niekto nedokáže ovládať, tak to asi nie je ideálny partner na život.

deti95060810
24. jún 2020

takýchto ľudí ja nemusím... Takže vzťah by skončil .

autor
24. jún 2020

@sissy27 neriešim,ani nečakám radu ani nič...ale zaujíma ma napr. aj tvoj názor,ako aj názor ostatným žien,ako by ste si toto samy pre seba vysvetlili,keby ste to osobne zažili.zaujima.ma.zensky pohľad na danú situaciu

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pibza
24. jún 2020

zdielam nazor ostatnych. vzivote sme si s partnerom nenadavali a neprenasali na seba problemy z prace alebo tak..praveze sme sa vyplakali na ramene tomu druhemu .. cize toto individum uz radsej nikdy nestretnut.

7miriam77
24. jún 2020

Od takeho cloveka, ktory ta ponizi a nada ti bez priciny, a to len preto, ze je sam nasraty, to mozes cakat vzdy. Myslim, ze taky clovek si ta nevazi a nemiluje ta.

katkati
24. jún 2020

Že sa nevie ovládať pri stresoch, ale má natoľko charakter, že radšej zmizne ako by mal aj v budúcnosti svojou povahou niekomu znepríjemňovať život. Vyhodil sa sám.

autor
24. jún 2020

@katkati pekne napísané. Dokázala by si s takým človek ešte niekedy v budúcnosti (možno,náhodou,čisto teoreticky,ak by bola možnosť) ešte komunikovať?

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
24. jún 2020

ze si budem musiet poriesit svoje sebavedomie, ak rozmyslam nad takymto niecim "Dokázala by si s takým človek ešte niekedy v budúcnosti (možno,náhodou,čisto teoreticky,ak by bola možnosť) ešte komunikovať?"

autor
24. jún 2020

@makova333 pardon,nepochopila som

sissy27
24. jún 2020

No asi len toľko, že je to nejaký mentálne labilný debilko a to fakt k životu nepotrebujem, viac by som sa s ním nebavila.
Ja tiež keď som nahnevaná tak som nepríjemná na každého kto mi príde do cesty, ale zas normálne poviem “daj mi pokoj, nemám teraz na teba náladu” alebo rovno poviem čo sa stalo a nerobím teátro.

katkati
24. jún 2020

Komunikovať áno, aj pochopiť v krajnom prípade výnimočný výbuch bez fyzického násilia. Ale ja zdieľam názor, že domácnosť nie je holubnik a keď odíde, nech zostane tam.

nyusika
24. jún 2020

@katkati
akoze toto je chlap s charakterom ??
sorry, je to frustrovane hovado, ziaden charakter.
mentalne labilny idiot.

a autorke radim, aby nasla sebauctu a prestala venovat svoj cas a zivotnu energiu takemuto cloveku, ja som v zivote uz na par takych stastie mala a verte mi - nestoja ani za pohlad,

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
24. jún 2020

Vo vzťahu sa občas stane, ze jeden si vybije zlosť napr. z prace doma na rodine, priateľovi/priateľke. Ale je dôležité ako to prebieha a ci si to dokáže uvedomiť a snaží sa s tym niečo robiť. No určite nie je v pohode ked ta uráža a ponižuje a to za žiadnych okolností. Takže ked si vážiš sama seba, kašli na neho lebo on si ta vôbec neváži.

autor
24. jún 2020

@nyusika áno,charakter v tom zmysle,že zmizol a neobťažuje svojou prítomnosť lebo si uvedomuje,že nestojí za nič,len to samozrejme nikdy neprizná druhej strane. Takže to je odmlacanie svedčí o priznaní si vlastnej chyby a nedostatok odvahy ospravedlnit sa a odísť so vztýčenou hlavou.

nyusika
24. jún 2020

nie, nie je charakter v ziadfnom zmysle.
idealizujes si ho.
odmlcanie sa svedci iba o psychickej labilite, o nicom inom.
a nie, to nie je nedostatok odvahy, to je absencia slusnosti.

katkati
24. jún 2020

@nyusika Myslela som to tak, že nie je až taký idiot, že sa jej bude držať aj potom, čo jej dokáže vynadať. Aj taký psychopati sú, ženy by vedeli rozprávať.

nyusika
24. jún 2020

@katkati no...ale je dost velky idiot na to, aby v nej vzbudil tolko pozornosti, ze riesi co a ako a PRECO...nielen ten, co je agresivny, je psychopat, omnoho horsie je psychicke tyranie, toto spravanie vykazuje znaky.

katkati
24. jún 2020

@nyusika Ale veď nie je s ním, tak je to pre ňu dobre.

autor
24. jún 2020

@katkati presne tak,ja som ťa pochopila správne a súhlasím.

makova333
24. jún 2020

vysvetlim, ked vobec po tomto uvazujes (skor by som povedala, ze si to zelas) s dotycnym clovekom este komunikovat, rozoberas ho na MK, nevazis si samu seba a mas pravdepodobne nizke sebavedomie (s tym sa da pracovat, takze no problem).

nyusika
24. jún 2020

@katkati nie je s nim teraz, lebo sa odlmcal a nekomunikuje.
ale uz si ho ospravedlnuje a ked sa ozve, bude s nim

nyusika
24. jún 2020

@makova333 presne moj nazor, ja so to zazila a preto pisem to, co pisem 🙂

autor
24. jún 2020

@makova333 aby som bola presnejšia: neuvažujem o ničom,tému som dala len preto,že má zaujíma názor iných žien, v zmysle,keby s nimi napr. tento dotyčný bol, ako by to zobrali iné a je jedno či dobre,či zle, či ako....len názory zien ma zaujímajú. Moje sebavedomie s tým nemá absolútne nič...táto téma bola skôr na zamyslenie,aki sme my ľudia,ako dokážeme reagovať,správať sa a aký môže byť na to názor a pohľad z viac strán.

katkati
24. jún 2020

Som rada. Pochopil a myslí si, že bez neho ti bude lepšie. Poznám to.