Čo by ste robili, keby si váš muž píše s inou ženou?

misickaa4
1. apr 2021

Ahoj,
Rada by som vedela, co by ste robili, keby ste vlastneho muza na vlastne usi poculi vraviet dalsej osobe, ze si zacal pisat s inou zenou, pri ktorej dokaze vypnut(pritom je zenaty a maju 1,5r dieta a zene tvrdi, ze ma depresiu, cize s nimi netravi cas, izoluje sa atd..) no a ze teda rozmysla , ci zostat vo vztahu, v ktorom je nestatny da sa povedat, ale je tam dom, dieta, hypo
S tou novou, co si pise sa vyjadril, ze je medzi nimi ,,energia"
Vlastna zena ho konfrontovala, ze to pocula. 9n jej zacal hovorit, ze si s dotycnou byvalou kolegynou pisal max 4x o beznych veciach. Nechce o tok hovorit, stake sa strani, ba az odstrkuje vlastnu zenu
Ta vlastna zena som ja a rozmyslam, ci odist aj s dietatom alrbo pockat .
Vdaka za rady

gulka123
1. apr 2021

Ahoj, nepochopím niekedy zmýšľanie niektorých žien, ale... Keď muž ženu už nechce tak načo s nim ostať? Áno ľahko sa mi to asi hovorí, pretože mám len snúbenca takže nič nie je spoločné, ale keby som počula, že sa mu páči iná alebo chce inú hneď odídem... Neviem ako to je medzi vami, dieťa bude len trpieť potom... ☹️ Ale naozaj... Neostávaj s nim keď chce inú veď to je nelogické... A stále by si len na to myslela veď určite aj myslíš už... Že chce inú, myslí na inú , ah... Ja by som s týmto nedokázala žiť... Hneď by bol rozvod.

misickaa4
autor
1. apr 2021

@gulka123 ano, pocula som, ze si pise s inou, pri ktorej sa citi dobre. Nie , ze ju chce...aj ked..asi mas pravdu . Len teda on tvrdi ine, ale tak pocuka som , co som pocula. Uhyba aj ked ho idem objat a pod..

syslik81
1. apr 2021

zbal sa a odid .. nachvilu sa odlucite a zistite ci si chybate .. ak hned bude utekat za nou a vlezie jej do postele uz by som neodpustila ... alebo popracovat na vztahu ak za to stoji a zabojvat .. odlozit dieta ku starkym a uzit si cas aky ste mali pred dietatom

kittykat22
1. apr 2021

@misickaa4 povedala by som svojmu muzovi, ze pokial ma pochybnosti o nasom vztahu a o nasej buducnosti, tak chcem aby to riesil so mnou. Pretoze tym, ze si bude pisat s inou zenou a vyplakavat po kolegoch a kamaratoch, tak to sa asi nic nezmeni. A este by som mu povedala, ze je to od neho ubohe. Bola by som velmi neprijemna ... Tvoj muz je zbabelec.

misickaa4
autor
1. apr 2021

@syslik81 nema zaujem ani o objatie moje.. nechce sa bavit, nic

panelacikova
1. apr 2021

@misickaa4 odstrkuje ťa... znie to strašne a bolestivo, ale je to tak. z nejakého dôvodu ťa nechce, nepriťahuješ ho, nezaujímaš ho. my nevieme, aké boli počiatky vášho vzťahu. či ste spolu len preto, že si ostala tehotná, či ste boli kedysi zamilovaní a potom to prešlo do hádok a už vás /alebo jeho/ to znechutilo, a vôbec, je milión vecí, pre ktoré toto on môže robiť. alebo ide len o to, aby si dokazoval, aký je samec.... keďže nepoznáme minulosť, nemôžeme poradiť, čo ďalej... a vôbec, vo vzťahoch sa ťažko radí. vžívam sa do tvojej situácie.... muž, ja ho milujem, on obháňa inú a máme spolu dieťa. veľmi ťažká situácia :( ja už mám však dosť rokov a so súčasným rozumom - ja by som ho nechcela proste už. ani keby sa potom plazil po zemi a prosil o odpustenie. ja by som mu už nedôverovala. ale ja som ja. ty možno hocičo prekúsneš, to my netušíme... občas nechápem, ako môže niekto hľadať takúto radu na MK od cudzích žien? ak hľadáš skúsenosti, ktorými si ženy prešli, ani to ti nemôže napovedať ako ďalej konať.
A ešte jedna vec. Ak sa ti vyhýba (ako píšeš, doslova uhýba), tak v tom prípade som si na 99% istá, že je do tej druhej buď nesmierne zamilovaný alebo s ňou má fyzický kontakt...

misickaa4
autor
1. apr 2021

@kittykat22 ja som mu to povedala, ze nech sa nespoveda cudzej osobe, ved ma mna, zenu ale zrejme nic to nespravilo

pininka1
1. apr 2021

No ono sa lahko napise ze odid a hned. Ja by som napriklad aj do buducna chcela vediet, preco si snou zacal pisat, preco ak mal doma problem neriesil to najprv s tebou. Neviem ci si citala tu komunikaciu alebo nie, z toho by sa dalo dost zistit. Kazdopadne pred zavretim dveri by som dala jeden velmi uprimny rozhovor. Ja som to tiez zazila, komunikaciu som citala, nic osobne, nic eroticke, mna vsak najviac mrzelo to,ze jej pisal veci o ktorych sa predtym rozpraval so mnou, dali sme rozhovor a velmi uprimny, jasne som dala najavo ze si to neprajem, a ze je to poslednykrat co to spominam. A dodrzala som to, ziadne vycitky, ani sceny, on to dodrzal tiez, teda minimalne komunikacia prestala. Lenze to musia chciet obaja. Ak sa on zamiloval, resp velmi ju chce, neurobis nic.

kittykat22
1. apr 2021

@misickaa4 niesi ty nahodou ta dobra trpezliva zena, ktora sa snazi vyjst v ustrety svojmu manzelovi v zaujme zachovania rodiny? A tvoj muz nie je trtko ktory toho veselo zneuziva? Myslim, ze je do tej kolegyne zamilovany, preto ta odsuva.

helka17
1. apr 2021

@misickaa4 nechcem si ani predstaviť taku situáciu, ale určite by som sa hneď nerozchadzala, skús sa s ním rozprávať, predsa len ste spolu pre niečo, príde kríza jasné, viem že keď je dieťa je menej času na vzťah, daj tomu čas

pribinak
1. apr 2021

@misickaa4 on tá už nelubi, chce aby si to bola ty kto odíde zo vzťahu a on nebol ten zlý čo odišiel a opustil ženu a dieťaťa
Mna by veru prosiť nemusel. S tebou byt nechce s ňou sa cíti dobre, je to jasne

misickaa4
autor
1. apr 2021

@panelacikova sme spolu 16r, pred cca 8 rokmi som bola ja neverna. Vratili sme spat, sle viem, ze in to nikdy neuzavrel. Len preco teraz, naco so mnou chcel dieta? Mame zazemie...je to tazke

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
autor
1. apr 2021

@rmm ulet...mala som 22 a moj teraz uz manzel ma nezobral ani raz na sprostu diskoteku, nikam sme ani nechodili a kopu dalsich veci ..

vilma7
1. apr 2021

@misickaa4 zrejme sa nepreniesol cez tú neveru, možno si myslel, že dieťaťom zalepi ubolené rany, ale asi sa to tak nestalo. Ťažko povedať, čo robiť, aký význam má ostať? Možno má aj on len akurát krízu, ak chce na nej popracovať tak si náradie aby si mu teraz odpustila ty.

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
autor
1. apr 2021

@rmm tak ja ho lubim ....a nevien si predstavit, ako maly bude vyrastat bez otca....bojim sa toho vsetkeho..

mariejenka
1. apr 2021

Veľmi by som sa cítila ponížená,a urazená. Neobijmala by som ho,nevnucovala sa. Ak nema zaujem o rozhovor,o konfrontaciu so situaciou vo vašom manzelstve...ze on je unaveny,a ide si oddýchli,ale zatiaľ pise s inou zenou,a veda ma malé dieťa!! Toto by ma nasralo úplne... vlastné dieťa odsunie... Neviem poradiť,ale vyzrat by som mu to dala,ked som mu není dobrá,tak by to pocítil na servise v domácnosti.

misickaa4
autor
1. apr 2021

@mariejenka ves to doziera aj mna...on odo mna chce, aby som sa tvarila, ze sa ved nic nedeje, vsetko je ok

misickaa4
autor
1. apr 2021

@vilma7 slubil mi , ze dalej s nou pisat nebude. Vzdy ked vohdem do izby , vsetko rusi na tel a podobne..

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariejenka
1. apr 2021

@misickaa4 pre mna je nevera,ako nevera. Ale tooosicku,je to menej v riti ked sa udeje v priateľstve (kedy nic nieje spolocne,nie su deti) ako v manželstve so vsim vsudy...ako píšem,netvarila by som sa,ze sa nic nedeje, lebo sa deje,a dietatko by mal na kolenách ked príde z roboty,a ja by som sla trochu na vzduch,alebo hoci co...a potom by som dala babo do poriadku na spánok,a manzel nech si niečo uvari na večeru,lebo odomna by teplú varu nedostal.

misickaa4
autor
1. apr 2021

@rmm js robim popri rodicovskej, on aj keby isiel tak by sa postaral len o maleho, o domacnost isto nie..mozno take zaklady...

misickaa4
autor
1. apr 2021

@mariejenka no on ide na wc, tam je pol hodinu, sprchovat sa, tam je pol hodinu, potom bud ide za malym a ide behat a takto nejak...

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misickaa4
autor
1. apr 2021

@anita1978 no lenze mne to nenapisal, mne zatlka

panelacikova
1. apr 2021

@misickaa4 máš ešte jednu možnosť, ak ho nechceš (zatiaľ) opúšťať. venuj sa hlavne sebe. prestaň si ho všímať, nerieš ho. bude to sakra ťažké, ale dá sa to. daj mu však podmienku v jednej veci. povedz mu, že povedzme 3x do týždňa (napríklad pondelok - streda a sobota) sa mieniš venovať sama sebe v čase od 17-19 hodiny (napríklad - podľa toho, kedy chodí z roboty). a že očakávaš, že sa v tomto čase (to je 6 hodín do týždňa) bude starať o dieťa a bude naňho dávať pozor a všetko, čo k tomu patrí. tých 6 hodín sa venuj sebe. prechádzaj sa, cvič, stretni sa s ľuďmi (ak sa bude dať - korona.... ale raz sa bude dať), choď von a komunikuj (cez net) s ľuďmi, jednoducho sa nejakým spôsobom odreaguj, navštív rodičov, súrodencov, ak žijete v jednom meste alebo niekde blízko... proste vypni. úplne sa naňho vyser. pretože on je teraz v situácii, kedy, ako sama píšeš, "vtrhneš do izby a on všetko ruší"... ty vtrhneš, ty riešiš, ty sa ozývaš, ty ho sleduješ, ty ho otravuješ - takto to vníma on, lebo má teraz rozkrok zalepený nejakým svinstvom od inej ženy. takže, ak ho naozaj ľúbiš a chceš to ešte skúsiť, musíš vypnúť. musíš ho na istý čas "vymazať" zo svojho života. pozitívne myslieť, myslieť na seba... je možné, že jemu začne časom blikať kontrolka, že čo sa to deje? toto je tá žena, pred ktorou som schovával mobil? je toto možné? veď ona nič nerieši? ona niekoho nebodaj má? a kto to je??
buď sa stane to, alebo mu neskutočne odľahne a celý natešený sa vrhne na tú svoju známu. ty však budeš mať jasno v tom, že už ťa vôbec nie je hoden a možno budeš "vypnutá" dostatočne dlho, aby si sa od neho odpútala aj psychicky. proste musíš nadobudnúť sebavedomie, musíš sa začať mať rada a mať rada svoj život. až potom máš polovičnú šancu (možno aj väčšinovú) na to, že ho začneš zaujímať a začne opäť o teba bojovať. ovšem, taká šanca tam je iba vtedy, ak je toto ojedinelá a výnimočná záležitosť. ak toto robí bežne, tak už ti neostáva iné, len sa zbaliť a odísť, lebo s tým on neskončí..

misickaa4
autor
1. apr 2021

@rmm alebo sa skor bojim..ako ro bude, ked zostanem sama, bez neho .podobne veci ma napadaju

misickaa4
autor
1. apr 2021

@panelacikova nerobi to bezne, praveze on nikdy zeny nebalil...este som rozmyslala, ci na cas aj s dietatom neodist?