Človek, ktorý neodpovedá na sms

31. máj 2021

Ako by ste sa zachovali k človeku, ktorý vám odpovedá na každú štvrtú správu, prípadne neopíše vôbec keď sa niečo pýtam? Ale na druhej strane keď on niečo chce to ma vie bombardovať správami.

elizabet173
31. máj 2021

a nebombarduješ ho aj ty? Veď mu to vráť, ak niečo bude chcieť on.

pribinak
31. máj 2021

Podľa toho čo riešiš. Keď je to súrne, zavolaj a neposielaj smsky. Ak ti za to ten telefonát nestojí, tak riešiš ty aj on blbosti

alaguema
31. máj 2021

ak je to pracovný vzťah (čo pochybujem), tak volám. Ak je to osobné, tak záleží od vzťahu. Ak ide o "nezáväzný" vzťah, tak tá štvrtá, ani tretia ani druhá nezodpovedaná správa z tvojej strany nemala byť odoslaná vôbec. Ak neodpovedá na prvú, tak sa čaká. Tak by to malo byť, ak nechceš byť fterka.

petamich
31. máj 2021

kedze vobec nevieme kontext tazko sa vyjadrit - ak je to potencialny objekt a odpoveda na kazdu stvrtu spravu asi "nebude z teba az tak paf", ak je to kamoska /kamos, ktory neodpoveda ale ked nieco potrebuje tak ta bombarduje - tak bud riesis somariny a neciti potrebu odpovedat (resp. ludia castokrat posielaju spravy a v nich nie je ziadna otazka - moja mama mi napise "varila som" - a? co jej mam na to odpisat) alebo opat asi to nebude uplne BFF - cize bez kontextu si tazko mozeme nieco mysliet

moj muz mi napr. tiez neodpoveda na whatsappky, lebo vie, ze su to hovadiny co pockaju a ked je nieco surne volam a volam dovtedy kym nedvihne a to je ITckar a nie mozgovy chirurg, skratka v praci nereaguje na somariny 🙂

lindusss2016
31. máj 2021

@petamich napis jej: aj ja 😁

petamich
31. máj 2021

@lindusss2016 😂😂 no budem musiet, ked posle obrazok, tak aspon viem odpisat "sikovna alebo dala by som si veru" ale ked napise len "varila som" 🙈, lebo potom mi hned pise - halo v poriadku ste, ked neodpisem par hodin a to som 35-rocna stara koza, holt mamina

lindusss2016
31. máj 2021

@petamich 😊 to je krasne, uzivaj si to, kym to mas, ja uz nemam a veru mi to chyba 😔

autor
31. máj 2021

Je to bývalý partner, otec mojej dcéry...asi najlepšie riešiť rovnako tiež neodpisovať...

breznica
31. máj 2021

Tak to môj ex- otec môjho syna nereaguje na sms a neberie telefón už pár rokov 🤷 kedysi aspoň zdvihol,ale ja mu zas nevolam alebo nepíšem kvôli ničomu,len ak náhodou mešká s výživným

monka105
31. máj 2021

Normálne, nepísala by som, nevnucovala by som sa. A jemu by som odpísala, že mu bohužiaľ neviem pomôcť.

petamich
31. máj 2021

tak ak s nim potrebujes riesit fakticke veci ohladom malej a jej vychovy, tak nevidim vobec dovod na pisanie SMS sprav, tak mu zavolaj, vybavte co potrebujete a hotovo - ak sa samozrejme cez tie SMS dohovarate kto pojde pre malu atd. to je ina vec a asi by som mu zavolala, ze ked mu SMS nevyhovuju ako inak riesit operativne veci a zabezpecit, aby ste sa vzdy vcas dohodli

tipujem, ze nechces, aby bol tvoj kamos a riesis s nim nevyhnutne veci ohladom vychovy (ale mozem sa i mylit)

zuzanasossiova
31. máj 2021

Ak ti neodpisuje, tak očividne nema záujem. Ak ti odpisuje na každú 4 správu, odpisuje nasilu. Takého človeka si netreba všímať, netreba ho otravovať správami a hlavne už vôbec mu netreba vyvolávať.
Ten človek sám časom zistí o čo prišiel a potom ti napíše aj sám od seba.

autor
31. máj 2021

@zuzanasossiova tiež si myslím, že je na čase sa vykašľať na toho a ani s ním nekomunikovať

autor
31. máj 2021

@petamich ano riešime prevažne veci ohľadne malej, a čo sa týka volania, ja keď mu volám tam ma vždy zruší a následne mi napíše čo chcem, ale ma zruší a ani sa neozve, preto píšem nakoľko na telefonáty vôbec nereaguje

aneta129
31. máj 2021

A čo tak zavolať? Alebo osobne si to vyriešiť a nie cez písmenká...

autor
31. máj 2021

@aneta129 však píšem vyššie, že keď sa snažím volať tak nedvihne,alebo rovno zruší

aneta129
31. máj 2021

Chod za ním... Alebo sa vyser zavčasu na to ❤️

autor
31. máj 2021

@aneta129 asi vysrať na to, lebo on napríklad aj keď sa stretneme na ulici alebo v obchode ani ma nepozdraví, tvári sa ako keby sa nepoznáme

makova333
1. jún 2021

A co take s nim potrebujes riesit? Vyzivne? Neposle sup exekutor. Stretavanie s dietatom? Ved asi mate nejaky rozsudok, tak podla neho. Nepride ako ma, jeho smola (pisem si datum prisiel/neprisiel/meskal 3 hodiny...nech mam prehlad pre mozny sud). Znamky ani ine veci nie si povinna mu oznamovat ked sa nepyta. Ak sa spyta povedz.

elizabet173
1. jún 2021

tak prečo očakávaš, že ti bude odpovedať na SMS, keď sa tvári, že sa nepoznáte a neberie ti ani mobil? Nekontaktuj ho, vykašli sa na neho, ak niečo bude chcieť, nech napíše on. Nechápem, čo s ním potrebuješ stále riešiť, predpokladám, že výživné a jeho stretávanie sa s dieťaťom máte súdom určené.

w123
1. jún 2021

ak je to tvoj ex uuuuuuplne sa vykasli na to ako komunikuje proste mu napis oznamovacie spravy toto a toto treba urobit a hotovo, moj ex je tiez taky neodpise nezdviha ma ma zablokovanu na wa, jedneho dna som si povedala a dost a proste mu veci co musime spolu riesit pisem tymto vyssie spominanym sposobom a ked ma nejake pripomienky tak ho este aj uzemnim ze ja som tu matka a mna bude respektovat a spravat sa podla toho 😃 a dalej sa nebavim ani

monikamama
1. jún 2021

Skus zavolat. Ja som tak nedavno odpovedala na sobotnajsiu spravu v stredu, nie umyselne.