Cítim sa sama

6. mar 2024

V poslednej dobe/mesiacoch sa cítim trošku tak sama. S rodinou mi je super ale skôr myslím že ma trápi že rozmýšľam nad myšlienkami že mi chýba trochu mužská spoločnosť... Aj keď sa mi páčia starší preto sa na to inak pozerám. A ešte do toho mi o tom hovorí sestrin svokor že mi chce niekoho nájsť.. možno vekom (18) začínam rozumieť čo chcem ale mám v sebe strach... Doslova taký že "o rok končím školu a som single" ... Prosím neodsudzujte ma. Čo by som mohla urobiť?

anjelicek26
6. mar 2024

Máš len 18 a nie 35... nepotrebuješ nikoho,len samu seba... daj si čas a priestor.. si mladá krásna a všetko pred sebou... chlap je málokedy ta perla,co v tom veku spraví tvoj život z jedného dňa na druhý dokonalý... skôr budeš riešiť problémy a emócie navyše...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka74
6. mar 2024

Ešte si mladučká, neboj, čo má prísť, príde 🙂

domkakvet
6. mar 2024

Nemysliet na to, este mas dost casu.

autor
6. mar 2024

@domkakvet máš pravdu

muchacici
6. mar 2024

Ja som myslela, že nejaká štyridsiatnička píše 😃 naozaj ťa chlap ešte nemusí trápiť, zbytočné starosti nateraz, ale veď určite stretneš nejakého milého chalana, skôr či neskôr 🙂 netráp sa, užívaj si mladosť

mabenn
6. mar 2024

a ved to je normalne v tomto veku, ze tuzis po spolocnosti aj v takom zmysle...mozes urobit len to, ze tomu nechas priestor, nikdy nevies, kde na teba caka laska...a ako to byva, pride vtedy, ked ju prave necakas...venuj sa sebe, zalubam, skole, urcite nema vyznam to silit, stretavaj sa s kamosmi a casom uvidis

anketkarka
6. mar 2024

A máš strach konkrétne z čoho? Že budeš už akože žena? Ten pocit samoty a že Ti chýba mužská spoločnosť, to chápem. Ale strach?

dadka1997
7. mar 2024

Na vztahy si este mladá, ale to neznamená, ze nemôžeš ho mať... hlavne nech ti nikto nehľadá niekoho lebo to je ubohe trapne a ponižujúce 🫣🫣🫣😅😅😅 a tvojej sestry svokor nech sa nestara.. na druhej strane si myslim, ze si ovplyvnená okolim, to ze si sama nie je zle pre teba, ale pre druhych zial nikomu nevyhovieš 😅 ...
To že sa s niekym začneš steetávať, neznamena spolocne byvanie, svadba a deti.. ale proste nebáť sa ist do vztahu, ved nemusite byt kazdy den spolu

janinah
7. mar 2024

Sestrinho svokra pošli do hája...a ži si svoj život.vztah príde keď na to dozrieš.Nie je to nijaká povinnosť mať frajera od 18.