Cítim sa byť sama aj v dave

11. aug 2024

Cítim sa byť sama aj v dave,v skupine,medzi ľuďmi. Myslíte si,že som čudná, zlá,alebo len totálny samotár? Necítim sa byť nijako obmedzovaná,v nepohode,ale cítim sa najlepšie sama. Vyčítajú mi to najbližší, rodina,kolegovia, známi. Priateľ má preto opustil,ale ani to ma dlho netrápilo. Majú pochopenie ľudia ako ja? Ďakujem.

jamimo
11. aug 2024

nikto ti nemá čo vyčítať. Keď si ty s tým ok, tak jaké pak copak 🤷‍♀️
Napr. ja som veľmi spoločenská, ale sú chvíle keď chcem byť sama a je to úplne v poriadku. Dokonca si to užívam. Nikto nemá problém, môj dom, môj hrad, môj voľný, pracovný čas, moje pravidlá 😉

anketkarka
12. aug 2024

Priateľ Ťa preto opustil? To Ti povedal? Čo Ti konkrétne vyčítajú všetci tí ľudia? Introverta neprerobíš. Má bohatší vnútorný svet a to ho robí lepším priateľom. Väčšinou. Iba ak by si bola taký hundroš, čo všetko potrebuje ohundrať.

kikuska202
12. aug 2024

Ja sa tiež casto cítim takto sama, hlavne ked okolo seba nemam priatelov a rodinu. Podla mna je to normalne.

alexis617
15. aug 2024

Je to úplne normálne si len introvert presne ako môj syn skús si nájsť tiež rovnaký typ priatela si veľmi inteligentná len ťa skratka nenapĺňa pocit že je to super keď si s viac ľuďmi začnú ti prekážať to je totálne normalne