Cíti druhá osoba, že ma priťahuje?

18. jan 2024

Citi druha osoba, ze ma neskutocne pritahuje?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
18. jan 2024

Moze to vycitit z tvojho chovania, ktore je zrazu v jej blizskosti ine ako bezne byva.

idamia
18. jan 2024

Ano

96barbora
18. jan 2024

Kto ako.

muchotrafka298
18. jan 2024

To je velmi individualne, niekto ano a niekto nie. Zalezi aj na pohlavi. Lebo chlapi vacsinou daju zaujem najavo, kdezto zeny cakaju ze ci to bude opatovane. Ked je tam chemia, to je najlepsie ale tiez to nemusi nic znamenat. Ja som stretla chlapa, medzi nami bola neskutocna chemia a predsa z toho nic nebolo.

deti95060810
18. jan 2024

áno

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cervenaruza123
18. jan 2024

Moze a nemusi. Podla toho nakolko to das najavo, ci ste dostatocne blizko seba, pohlad do oci vela prezradi. Niekto si take veci vie vsimnut, niekto si nevsimne nikdy. Na niekom to vidi cele okolie hned, iny to vie dobre skryt.

vilma7
18. jan 2024

Nemusí, keď to dotyčná osoba na sebe nedá vedieť. Píšem z osobnej skúsenosti... A bolo ich viacej.

zuzanka.zuzu
18. jan 2024

však to hlavne závisí od teba či to dávaš najavo alebo nie 😀

grof_monte_christo
18. jan 2024

Záleží aj od toho, ako ťa táto osoba vníma. Ak ty túto osobu nepritahujes, tak ti nevenuje žiadnu osobitnú pozornosť a nemusí nič postrehnúť.

jaskolka
18. jan 2024

Nemusí. Ak to vieš veľmi dobre skrývať, tak to vôbec nemusí zistiť.

nikpa
18. jan 2024

@eniaq a co ma láska s tým, keď niekto niekoho priťahuje? Aj mňa priťahuje môj zubar ale ani náhodou ho neľúbim 😀

alickapusinka
18. jan 2024

podľa mňa áno.

muchotrafka298
18. jan 2024

Podla mna fyzicka pritazlivost nie je laska, laska sa u mna rodi postupne, z prvotnych sympatii a pritazlivosti. Ale urcite si nemyslim ze laska = fyzicka pritazlivost. Za mna su to odlisne veci. Moze ma pritahovat nejaky muz a nikdy sa nedame dokopy. Naopak sa moze stat, ze stretnem niekoho, s kym mi bude dobre, budeme sa mat radi a budem donho zamilovana a nebude hrat hlavnu ulohu vo vztahu fyzicka pritazlivost. Ja som sa s tym uz stretla, ze ma viacero muzom pritahovalo fyzicky, chemia neskutocna, niekedy to opatovane bolo, niekedy nie a niektori sa to ani nikdy nedozvedeli.

stanulienkat
18. jan 2024

Nie. Ak ho stale nekontaktujes, neoslovujes, nestalkujes, nevnucujes-podla coho by to mal vediet?

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brloh
19. jan 2024

Mne sa raz necakane prihovorilo jedno dievca. Bolo to zvlastne ale neriesil som to. Ziaden vztah som nevyhladaval. Teraz asi po roku mi to vsak udrelo do hlavy a vravim si ci v tom nebolo nieco viac 😃 Chcem tym len povedat ze vycitit sa to da ale musi tam byt vzajomna tuzba najst si niekoho.