Chýba nám chémia

remoon
6. okt 2021

Ahojte
Neviem sa rozhodnúť či pokračovať alebo či ukončiť vzťah.
Je medzi nami 13 ročný rozdiel a vzdialenosť cez 500km. Ide o vzťah na diaľku kedy sa momentálne vidíme raz za mesiac no denne si píšeme a voláme aj 2-3 hodiny.
Spoznali sme sa online .. a šli sme spolu na dovolenku. Ako ľudia sme si sadli 🙂 stále sa máme o čom rozprávať .. mam podobné názory .. uznávame rovnaké hodnoty .. komunikácia je proste výborná .. sadli sme si síce ako dve duše .. ale to sa nedá povedať o našich telách :D .. teda chýba tam fyzická príťažlivosť .. bozky dotyky to tam je a je nám to obom príjemné ... Ale nejak nás to neberie do sexu.. (bavili sme sa aj o tom.. a dali sme si čas pol roka s tým že počkáme či to príde alebo nie) .. no ako žene mi chýba že necítim to že som žiadaná ... Že po mne túži ...
Máte niektorá skúsenosti so vzťahom kde ste to mali podobné ? Že vás ten druhý hneď nepritahoval a prišlo to časom???

siska53
6. okt 2021

@remoon u nas to bolo tak, ze u mna nic, u neho to bolo.. casom sa to u mna zmenilo.. ale..ako to maju chlapi, ci to vie prist aj u nich casom, to netusim.

pribinak
6. okt 2021

500 km je na môj vkus príliš veľa. Hľadala by som iný vzťah

natalienka12
6. okt 2021

@remoon Chémia buď je alebo nie je, nepríde časom, človek si ju môže v mozgu vsugerovať, ale to je len chvíľková záležitosť. Radšej z kratšej cesty...

smitjan
6. okt 2021

No neviem, podla mna ziadna chemia, ani vasen nepride casom, ze vznikne, to je alebo nie je, ako tu uz zaznelo. Nesla by som do vztahu kam by ma to netahalo za tym chlapom.

1bambinko1
6. okt 2021

a ako dlho takto fungujete?

remoon
autor
6. okt 2021

@1bambinko1 od marca sme si písali 🙂 a od júla sa stretávame .. raz za mesiac vždy na viac dní ..

marseillefan
6. okt 2021

Ja som akosi nepochopil v čom je problém... ty nepriťahuješ jeho? alebo on teba? alebo sa mu nepostaví? Ako chceš vyriešiť problém, keď ho ani správne nepomenuješ?

marcellka32
6. okt 2021

Keď nie je iskra chémia hned, tak už nebude

anonym0001
6. okt 2021

@remoon ja by som bez chemie ani nic nezacinala. Sex bez chemie je pre mna ako znasilnenie.

tmavovlaska93
6. okt 2021

Mozno ste si pomylili vztah s kamaratstvom? Mozete si rozumiet a zostat kamarati.
Romanticka laska s iskrou z toho asi nebude, hladaj dalej ;)

remoon
autor
6. okt 2021

@marseillefan ... Prvýkrát keď sme sa videli sa o sex pokúsil takže sa mu postaví ... No ja som to stopla .. nechcela som sex hneď ... A potom keď sme sa stretávali aj napriek bozkom a blízkosti .. už tam chýbal sexuálny náboj .. z jeho strany .. a po tom čo mi povedal že tam pre neho nie je chémia z fyzickej príťažlivosti tak to nejak stoplo aj mňa .. chcieť niečo viac .. 😂 problém bude že nad tým až moc rozmýšľam 😂

katkati
6. okt 2021

Ale nad čím rozmýšľaš? O vzťahu bez sexu? Bude ti stačiť iba bozkávanie a nežnôstky? Pochybujem.

lily14
6. okt 2021

Koľko máte rokov? Kto je starší? No neviem bez chémie??? Mali by ste po sebe skákať keď sa často nevidíte a nie takto...

marseillefan
6. okt 2021

@remoon Takže sa raz pokúsil a ty si ho stopla... vtedy mal zjavne aj erekciu... okej, to som pochopil. A čo potom? Už sa o sex ani nepokúša? Alebo pokúša a neúspešne? A rozumiem tomu správne, že ti povedal, že ho fyzicky nepriťahuješ? A to bola reakcia na čo presne? Čo sa pred tým stalo (nestalo) resp. povedalo, že niečo také povedal?

Inak ak ho nepriťahuješ, tak nie je o čom.. taký vzťah nemá perspektívu. A lepšie to nebude, práve naopak... bude to už len horšie. Chémia je najsilnejšia na začiatku... ale existuje ešte jedna možnosť. Že ten chlap má erektilnú disfunkciu (áno, môže mu mať aj keď mu vtedy prvý krát stál) a len sa to hanbí priznať, tak sa vyhovára na "chémiu". Mať za partnera pokrytca tiež nie je žiadna výhra (všetky svoje zlyhania by presúval na teba), takže aj keby to bola len disfunkcia, tiež by som to nevidel perspektívne.

remoon
autor
6. okt 2021

@lily14 on je o 13 rokov starší .. bude mať 42 ..

remoon
autor
6. okt 2021

@marseillefan áno .. potom sme sa o tom rozprávali že je fajn že sme to neurýchlili a mali by sme tomu dať čas .. odvtedy sa nepokúšal .. a k tej téme sme sa už ani neviem ako dostali a on mi povedal že medzi nami necíti chémiu .. príťažlivosť .. potrebu mať sex 🤔 .. no na druhej strane je mu vraj so mnou dobre .. a že všetko až na toto je výborné tak nechce on nič ukoncovat .. preto som sa pýtala či sa to môže časom zmeniť u chlapa .. ale odpovede som už dostala 🙈

krisbar
6. okt 2021

Hm...500km, neexistujuca chemia, muz co ta nechce, ty nechces jeho, stretavanie sa raz za mesiac....idealny vztah, vo vydrzi roky 🤷‍♀️

danieladeley
6. okt 2021

mne toto nepripada ani ako vztah, nie ze vztah bez chemie

lija22
6. okt 2021

a co by sadialo keb ste stiahli zo dve lahvinky vina? skusila by som toto. lebo ak by ste ani po tomto na seba neskocili asi by som to uzavrela ako pekne kamaratstvo

hankm
6. okt 2021

@remoon poznate sa cca 7 mesiacov, v podstate ste nic neskusili, dostal kosom…v zasade ho nijako nezvadzas… ja sa mu necudujem, ze sa na to vysral. A tvrdenie, ze ved tomu dame cas…kolko chcete tomu davat, rok-dva? Sa furt cudujem, ako si dospeli ludia vedi zbytocne komplikovat zivot.

marca12
6. okt 2021

@remoon ano mam a po par rokoch je to trapenie a dojde to az k tomu,ze sa ti zhnusi. Bez sexu sa neda zit a kazdy chce byt ziadany,milovany. Boli sme s exom vynikajuci kamosi ako ludia sme si uplne sadli,ale do vztahu sme nikdy nemali ist. Boze ked si spomeniem mne to ku koncu pripadalo akoby som da s bratom nozkavala uplne sa mi zhnusil,ziadna chemia nic

opuska
7. okt 2021

ak je velmi silny zaklad vztahu tak potom vekovy rozdiel a taka obrovska vzdialenost asi nie je problem, inak by som povedala, ze taketo nieco nezvykne prospievat ziadnemu paru, minimalne ta vzdialenost.

luccija
7. okt 2021

@remoon ja by som to ukončila neviem si predstaviť najlepšie roky byť s niekým raz mesačne , ak sa neplánujete jeden z Vás presťahovať. Ste kamaráti chémia buď je, alebo nie

karolinakr
7. okt 2021

Kamarati bez chemie ,načo to silíte do vztahu? Ja mam tiež 3 vybornych kamaratov tam neboli žiadne pokusy ani z jednej ani druhej strany, a ked sa jemu nepostavi, čo tam chceš skúšať? Skúsiť ste skúsili

dankanka
8. okt 2021

@remoon tak..ty si ho odmietla, tak ho presla chut 🙂. Mozno by ste to mali skusit opat. Ak vam su prijemne bozky a dotyky, tak ta predsa daco je.. moc to rozoberate obaja..

simik22
5. jún 2022

Nepáčis sa mu , a ešte rozmýšľaš , či to má perspektívu?

kolvplote
7. jan 2023

Iskrenie