Chýba mi už 5 rokov a vôbec sme sa nekontaktovali

9. nov 2022

Ahojte
Uz je to 5 rokov a vôbec sme sa nekontaktovali. Ani nie že chýba .. skôr len by som sa s ním rada rozpravala . Reálne mi nejde o nič len je to všetko akoby stále otvorené nevysvetlené a veci vtedy dopadli zle . Potlacala som to ale teraz som si uvedomila že to mám stále v podvedomí a neviem sa tohto pocitu zbaviť už rok . Rok na to myslím intenzívne .
Chcela som to len dostať zo seba , preto píšem . A zaujíma ma vás názor ? Či ste zažili niečo podobne ?

zmrzlinka2021
9. nov 2022

Však mu napíš na FB, pokecať môžte

syslik81
9. nov 2022

ak ma priatelku,rodinu zenu etc uz ho nechaj tak ..keby chcel skontaktuje sa s tebou on .. niekedy netreba byt sebec .. mozes mu zbytocne rozburit vztah ak ma neaku ziarlivejsiu partnerku .. naco sa hrabat v niecom co uz nikdy nebude

jan510
9. nov 2022

90 percent rozchodov je nevypovedanych, nevysvetlenych. Proste zapracovat na sebe a spracovat to sama v sebe a uzavriet

januska20
9. nov 2022

📌

nila31
9. nov 2022

Áno, zažila...vykroč ďalej a neobzeraj sa. Je viac ako pravdepodobné, že to má druhá strana spracované a uzavreté.
Akoby som čítala sama seba pred pár rokmi 😑. Tým že to otvoríš, sa nič nevyrieši. A v tvojom podvedomí to ostane pokiaľ to sama nepotlačíš preč.

ketrint
10. nov 2022

Napisat mejl a nikdy neodoslal. Alebo to blízkej kamoske povedz, čo by si chcela jemu…
Dáš to von, nebude Ta to tlačiť a zároveň to neovplyvní Tvoju aktuálnu realitu a nevyznies ako zufalka 😉

danica2711
10. nov 2022

ak ťa on 5 rokov nekontaktoval, je jasné, že on to v sebe uzavreté má. Ak ty po 5 rokoch (!!!) prídeš s nejakým vysvetľovaním, bude to akurát tak trápne a pôjde mu to na nervy, možno aj nejako zdvorilo zareaguje, aby sa nepovedalo, ale veľkú radosť mu asi neurobíš... Toto chceš? Načo?