Chodí k vám mamka bez ohlásenia?

15. okt 2024

Ahojte chcem sa opýtať lebo ma to zaujima ako to maju ine rodiny. Chodia k vam vaše mamky domov len tak? Ze zaklopú na dvere a ahoj? My bývame v dome, pre špeciálne pripady (ked ide po syna) ma kľúč od brány (je tam aj zvoncek) a ona si vojde a uz ju vidim na terase.
Chapem ze je to mamka, ale mozno by mi viac vyhovovalo ak by najprv dala vedieť ze pride. Nikdy by som si nedovolila vojsť k niekomu len tak (mozeme spat alebo robit nieco ine)
Samotná návšteva mi neprekáža. Ide o ten spôsob ako dnes.. ja este v pyzame a ona mi tu uz klope😏
Inak je to ten typ vztahovacnej manipulatívnej matky, bojim sa jej nieco povedat lebo za cely rok tu uz nepride a budem Ta najhoršia dcéra na svete 🤣

zuzana227
15. okt 2024

Treba za každym otočíte kľúčik 😉 určite zaklope 😄

autor
15. okt 2024

@zuzana227 Ved ona klope 🤣

elenka.k
15. okt 2024

veď jej to normálne povedz, že čo ak sexujete s mn.? aby sa ohlásila, ešte ak vyrazí z jej domu

autor
15. okt 2024

@elenka.k tak ako mame 7 ročného syna tak asi vie ze nesexujeme cez den 🤣

h2
15. okt 2024

Veď jej to skús povedať tak, aby to nevyznelo zle. "Mami, super, že si prišla. Len škoda, že si nedala vedieť skôr, práve som sa chystala preč (doplň hocičo), nabudúce daj vedieť, že ideš, nie, že potom budeš stáť vonku a my budeme bohvie kde. Veď máš telefón, tak brnkni, napíš, dobre?" A opakovať zakaždým.

0silvia0
15. okt 2024

To bol kedysi na dedinach taky zvyk, ze sa chodilo po pribuznych ako domov.
Nie, u nas take nikdy nebolo, ze by mama alebo otec prisli bez ohlasenia. U muzovej rodiny to zvykom bolo, aj im to narovinu hovoril, isli si svoje. Par krat sa stalo, ze fakt prisli v nevhodnom case, muz poobede spal, v kuchyni ako po vybuchu, muz potom rozospaty sedel na gauci akoze podme konverzovat... dalsi trapas bol, ked som mala pozvanu kamosku s muzom. Sedeli u nas, zrazu bez ohlasenia muzov brat so zenou. Posadili sa do obyvacky, muz ich nevyhodil, trapne jak hovado. Kamoska sa s muzom zdvihli a odisli prec, citili sa ako piate koleso u voza. A oni dvaja nic, trapne im nebolo nic. Niektori ludia fakt nemaju chochmes

lupajole
15. okt 2024

Nie nevadilo.. Ked Ti to vadi, zober kluce od brany a syna nech Ti berie niekto iny pre specialne pripady. Treba jej dat toto co si sem napisala precitat. Nech vie ,aky mas nato nazor a ako Vasu situaciu rozoberas s inymi , namiesto toho, aby si to povedala svojej mame.

slavomira236
15. okt 2024

Ano chodi ledy chce. Kedze byvam v dome nezamykam tak si rovno otvori..a ma aj kluce nahradne

autor
15. okt 2024

@h2 ako ona to robi uz dlho ale teraz som PN tak vie ze budem doma a to jej vyhovuje. Ako ja jej vela krat naznačím ze ide Jak duch a bla bla. Ze ss chodi cez dvere nie cez terasu zozadu a tak. O to nejde, som skor zvedava ako to maju ini 🙂 ci to len moja mamka je taká
@0silvia0 Ano par krat sa stalo ze mala som pozvanu kamarátku ku na domov a moja mamka prisla len tak.. ale tak Jak prisla tak odišla

autor
15. okt 2024

@slavomira236 tak super ked vam to nevadi 🙂

slavomira236
15. okt 2024

Nie vobec..nic take doma nerobim co by nemohla vidiet..ma u nas aj svoju zahradku kde si sadi tak je tu kazdy den.

ariannazara
15. okt 2024

Chodí si mama aj oco kedy chcú. Aj ked som mimo domu, majú kľúč.

autor
15. okt 2024

@ariannazara a co u vas robia?

slavomira236
15. okt 2024

@ariannazara vidno ze sme z vychodu . Tu je to normalne asi. Nevi si predstavit zeby sa mi mama ohlasovala ci moze prist..my sme tak nauceny. Aj hocikto ku mne pride posedi urobim kavu ci na zahrade ci dnu..neriesim ze je niekto neohlasena navsteva.

hederamonstera
15. okt 2024

Nam takto vsetci chodia priamo na terasu (namiesto predku, kde rovno pridu, obidu cely den a klopu nam na terasove dvere…ktore mame oproti obyvacke…je to strasne neprijemne😀

ariannazara
15. okt 2024

Nič príde pozrieť malého, vypiť kávu prinesie koláčik. Príde pokecat nič, špeciálne oco príde ľahne na gauč pozrieme si spolu telku neviem u nás to je úplne normálne 😂

0silvia0
15. okt 2024

No tak to je super, ze jej docvaklo, ked si mala kamaratku na navsteve a ze odisla.
Ja tiez nechodim k rodicom bez ohlasenia, moja mama furt spi, akoze co ju budem ovievat v spanku?
Alebo ist na navstevu, ked nikto nie je doma? Co posedim sama za stolom?

ariannazara
15. okt 2024

@slavomira236 presne 😂😂😂 ku mne hocikto, hocikedy príde 😂 zo zadu cez terasu rovno dnu kamošky s deťmi. Ja bývam v malej dedine kde každý každého pozná takže to je super

autor
15. okt 2024

@hederamonstera hej je.. hlavne ked mame rodinne sobotne pyzamove televízne ráno a odrazu z hs portálu na nas zakukuje moj svokor 🤣

autor
15. okt 2024

@ariannazara a manželovi to nevadi? On lezi na gauci s vami?

autor
15. okt 2024

@0silvia0 tak doma ked sa jej to zunuje pride posediet mozno aj sama neviem.. ja to tiez nechapem🤣🤣

hederamonstera
15. okt 2024

To je este v pohode, ale tak ked sme este nemali deti a prisla chut aj mimo vecera😀😀…to by bola podivana😀

autor
15. okt 2024

@hederamonstera to Ano🤣🤣🤣

ariannazara
15. okt 2024

Nevadí mu to prečo by aj? Nikdy oca nemal, takže môjho otca berie ako svojho. Neviem mne osobne nikdy moji rodičia nevadili, neviem aké majú ostatný ľudia vzťahy ale pre mňa sú rodicia ľudia ktorý sú u mňa na prvom mieste. A môžu si prísť ku mne hocikedy, kedy sa im zachce.

0silvia0
15. okt 2024

Autorka a tebe to vadi? Lebo tvoja mama si asi mysli, ze sa tesis jej navstevam, ked si sa doteraz neohradila

autor
15. okt 2024

@slavomira236 ja som tiez z východu ale dlho som zila mimo Slovenska. A veru tam to normálne nebolo len tak sa k niekomu nasackovat a nechat sa hostiť. Ved mame svoje povinnosti teda hlavne cez tyzden. So synom sa učím napríklad kazdy vecer hodinu a to ked mi tu mama nabehne tak nic z toho potom

autor
15. okt 2024

@ariannazara Ano asi aj pre mna by to tak bolo keby hned neriešila jedlo bordel postelne oblečenie atd atd
A este kedy začneme chodit do kostola 🤣

ariannazara
15. okt 2024

Tak zas moji to neriešia ani ich nehostim ani nič podobné. Takže tak

biba_18
15. okt 2024

ja by som toto nezniesla. len raz jediný raz mi to urobila kamoška a už potom nie, videla že som z toho rozladená ... ani mama mi to nerobí. ale ak nechceš aby sa mama hnevala že jej to povieš tak jej to povedz tak ako ti radila hexa @h2

autor
15. okt 2024

@0silvia0 par krat som jej to uz naznačila. Tak ona tu nesedava hodiny.. a nadsena urcite niesom myslim ze je to na mne an vidiet 🤣