Chlapovi vôbec nezáleží na tom, že vás stratí

8. máj 2024

Trápi Vás niekedy, že chlapovi vôbec nezáleží na tom, že Vás stratí? Že mu je dokonca ľahostajné o to, že by Vám ublížil, resp. citovo zranil? Mňa to trápi a chcem sa s tým vyrovnať. Neodvodzovať svoju hodnotu práve z jeho charakteru. Stále pozerá po iných ženách, otočí sa pozrie sa, veď dobre. Možno je to tým, že mi nedáva vlastne nič. Pred rokmi sa s ním rozišla priateľka a on stále rozpráva o zážitkoch, živote s ňou. Povedala som si, že si to nebudem všímať. Dochádza mi, že mu na mne nezáleží, len ma trpí kvôli vlastným účelom. Nerozumiem prečo sa takto muži správajú.

letfenixa
8. máj 2024

@autorka ja zas nerozumiem, prečo s ním si.

januska12323
8. máj 2024

Správa sa presne tak ako mu dovolíš.

babovka2321
8. máj 2024

Zacni sa mat rada a kopni ho do prdele.

mamutka
8. máj 2024

Zle si si vybrala, tak sa ho nedrž.

lucylaw
8. máj 2024

Ja nerozumiem,prečo ženy nemajú sebadôveru a trpia s takýmito chlapmi, ktorí ich majú na háku..Ja osobne si dostatočne vážim samu seba na to,aby som nestrácala čas s podobným indivíduom,ako popisuješ..Nič ťa pri ňom nedrží,takže ak s ním ostávaš aj naďalej a trápiš sa pri ňom,môžeš si za to len ty sama..

oliolijanka
8. máj 2024

Prines si domov somarika(zviera). Upratuj za nim hovienka, krm ho, podstielaj mu.
No a potom, ked s nim budes chciet rozpravat o filme, ktory ste spolu pozerali a on nebude reagovat, vyhrazaj sa mu, ze ho opustis.
Ked ani na to nebude reagovat, postazuj sa na mk, ze tvojmu partnerovi vobec nezalezi na tom, ze ta strati.

Cize? Aku radu od nas ocakavas? Ako naucit somarika byt ludskejsim?
Nebojis sa, ze ta vysmejeme, ze mas doma somara a nevidis to?

Ok, tak moja rada... zo somara NIKDY chlapa nespravis. NIKDY. Alebo sa zmier s tym, ze mas somara, o ktoreho sa treba starat a nic z neho, alebo ho vyprevad z domu.
Ine riesenie nie je.

lakebabe
8. máj 2024

Načo si s nim? Fakt sa vobec nemáš rada a trpis dobrovoľne s niekym kto ťa nemiluje, spomína na bývalú a ma ta na háku?

gribka1
8. máj 2024

A aký máš vlastne problém, lebo ja žiaden nevidím. Si s tým volom dobrovoľne, tak tŕp. Alebo ho nechaj, len naber odvahu. Nemiluje ťa.

h2
8. máj 2024

Vieš, existujú muži, ktorí sa takto nesprávajú. A veľmi dúfam, že ich je väčšina.

viestta
8. máj 2024

Ako tebe moze zalezat na chlapovi, ktori ta len trpi?

eternity24
8. máj 2024

Rozhodla si sa, že si to nebudes všímať? 🤦🏻‍♀️ To myslíš vážne? Začni si to veľmi intenzívne všímať a prehodnot či ti taký chlap stojí za to, aby si s ním bola. Chlap, ktorý si ta nevšíma a rozprava o svojej bývalej? Takého chceš?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
8. máj 2024

sprava sa tak, elbo ta nemiluje a len zaplna prazdnotu po byvalej

petamich
8. máj 2024

tento muz sa tak sprava lebo mu to dovolis, jednoduche, tvoja sebaucta ma pauzu?

scarletka34
8. máj 2024

@oliolijanka lepšie sa to vysvetliť ani neda 👌

danica2711
8. máj 2024

vôbec by ma to netrápilo, pretože taký chlap, akého opisuješ, by ma stratil už dávno. A po tej "strate" by som buchla šampanské z radosti, že som sa takého vola zbavila

nataly420
9. máj 2024

Vies prečo ťa má na haku ? Lebo sa ho budeš držať aj keby ťa do riti pošle :D jediná možnosť ukázať mu, že nie si taká tupá za akú ťa má 🙂 to už je na tebe ako sa zachováš

domkakvet
9. máj 2024

Posli ho k tej byvalej.

marca12
9. máj 2024

Ake su tie vlastne ucely,pre ktore ta trpi? Ja by som nezila s chlapom,ktory ma nema za nic.

adka176
9. máj 2024

No áno mnoho chlapov to takto má....je im veľmi veľa veci jedno... sú im ľahostajné pocity žien a netrápi ich, že niekoho stratia...ale raz príde aj na nich... kašli na neho... nemá to pre teba význam.... určite nájdeš niekoho lepšieho, komu bude na Tebe záležať.... čím skôr necháš tohoto, tým skôr budeš pripravená hľadať iného.... držím palce