Chlap snov a ja neviem ľúbiť

20. jan 2024

Dámy.. stretla som muža svojich snov. Naozaj vnútro, vizáž, správanie, jazyky lásky. Ale z nejakého dôvodu, mi na ňom niečo vadí .. mám pocit že ho nemôžem tak naplno ľúbiť, lebo na mňa príliš tlači svoju lásku.. posledný vztah bol žiaľ s manipulátorom a ja som to po celé roky nevidela.. a nejak už nechcem byt znova tá, ktorá bude ticho počúvať a trpieť, cokolvek mi vadí, maličkosť, hneď sa staviam na zadné. Je to podvedome a uvedomím si to vždy až spätne.. neviem čo robiť.. chcem len normálne žiť..

lindous
20. jan 2024

Nenechala by som sa hneď odradiť strachom a zlou skúsenosťou z minulosti, ale povedz mu to... že máš pocit, že moc na to tlačí, možno ide prirýchlo, že potrebuješ ísť na to jemnejšie, pomalšie... ak je taký ideálny, normálne sa porozprávate, pochopí, vysvetlí svoj pohľad, nájdete kompromis... ak to otočí proti tebe, bude vyčítať, či tlačiť ešte viac, tak ti intuícia niečo napovedala a treba ju počúvnuť...

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huxy
20. jan 2024

@rozumny_krasavec mať tak tvoje sebavedomie 🤦‍♀️ ty krásavec rozumný

biglovemom
20. jan 2024

Precitaj este raz co pises :
nejak už nechcem byt znova tá, ktorá bude ticho počúvať a trpieť, cokolvek mi vadí, maličkosť, hneď sa staviam na zadné.
Problem vidim skor v tebe… v tvojom sebavedomi, v tvojich hraniciach…. Zacni od seba.

ruxandra
20. jan 2024

Určite to s ním skús, chvíľu vydrž, láska nemusí prísť hneď pri prvom stretnutí. Ja som teraz tiež tak s mužom, ktorého som si úplne vysnívala a tiež som zo začiatku myslela, že nám to nevyjde, lebo mi tam z mojej strany chýbala nejaká iskra. Avšak tým, že je pre mňa fakt dokonalý, sa mi to podarilo vybudovať a teraz je medzi nami naozaj krásna láska. Len to proste chcelo viac času, a teraz som naozaj šťastná, že som mu ju dala 😊

viestta
20. jan 2024

A preco mu nepovies, ze ti ten jeho "pretlak lasky" vadi? Mozno sa mu zda, ze prave toto od neho cakas. On ti do hlavy nevidi, na to mas usta aby si svoje pocity komunikovala. Necakaj, ze sa dovtipi. Nikto sa nedovtipi, treba otvorene hovorit.

martinkatinka
20. jan 2024

@rozumny_krasavec a máš priam mytický nick. 😃

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angela85
20. jan 2024

Ja som raz mala chalana,ktorý ten po ktorom išla skoro každá a on chcel mňa,doteraz neviem prečo,nebola som škaredá ani hlúpa,taká fajn normálna baba,ale proste som si myslela,že si ho nezaslúžim,že to není prirodzene,bála som sa toho,tak som ho radšej nechala 🤣🤦. Bola som mladá a ešte som nevedela,že nie všetko je vonkajšia krasa

huxy
20. jan 2024

@rozumny_krasavec pre mnohe normálne ženy je už tvoj prvotný prejav a prehnané sebavedomie odpudivé, takže si fakt tak nefandi.

angela85
20. jan 2024

Užívaj si to a nechaj sa milovať... Užívaj si lasku

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
20. jan 2024

@rozumny_krasavec no ved mne je to jasné, ty si hotový Fenix. Teba je tu veru škoda.

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huxy
20. jan 2024

@rozumny_krasavec určite to boli všetky "normálne" ženy so záujmom o seriózny vzťah 🤦‍♀️ale jedno ti musím uznať, si vtipný 😁😆

martinkatinka
20. jan 2024

@rozumny_krasavec a zabudol si, že si krásny ako Adonis

viestta
20. jan 2024

@huxy @martinkatinka tyky krasny, rozumny, neodolatelny a ani nevie zistit kde mu daju gyps na paprcu

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
20. jan 2024

@viestta tak možno aj zázračný, že skôr ako to zisti, sa mu to samo vylieci

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
20. jan 2024

@rozumny_krasavec sklamal si ma. Fakt som čakala výzor Adonisa.... Všetko ostatné je fuj

petronellla87
20. jan 2024

Asi off Topic ale čo sú to jazyky lásky???😂

julovka8
20. jan 2024

Kniha
Kazdy potrebuje nieco ine na to aby sa citil milovany

petronellla87
20. jan 2024

@julovka8 jaj tak, ďakujem 😉

cina1
20. jan 2024

@rozumny_krasavec To si ty Ivan z Mrazika? Aj pekny som, aj mudry... Prepac, nedalo mi 😇

moonlight1210
20. jan 2024

@rozumny_krasavec ty si uplny posledny jednorozec. 🙂
Ale len tak dalej. (Ak to budes drzat v gentlemanskych medziach.)

miadi
20. jan 2024

Ako dlho sa poznate a ako na teba tlaci ? Mozno ta odpudzuje ze on to nejak viac preživa ako ty. Nie ste na rovnakej strane.., on sa tvari ze si najlepsia kniha ktoru kedy cital a chce ta citat donekoncna kym ty si z jeho knihy precitala len par stran a este do nej nie si zažrata ako by si mala byt hoci je to tvoj oblubeny žáner. Uz ani nemas chut dalej čitat. Lebo ta nebavi .Ked to necitis tak nasilu to citit nebudes . To nemusi byt len tebou a tvojou minulostou. ze problem je v tebe.. Moze to byt tvoj instinkt ze nie je vsetko take ružove snim ako sa to zda. Mozno tvoj pud sebazachovy v nom citi nieco podobne ako si zazila v predoslom vztahu na zaciatku.. ale dala si velmi malo info Cize to uz Musis vediet posudit len ty kde je vlastne problem . V tebe ci v nom.

alickapusinka
20. jan 2024

@cina1 👍

liz_lemon
20. jan 2024

a mozno uz podvedome vies rozoznat, ze ma nejake crty manipulatora, a to ta brzdi, ved ako sama pises, ze prilis tlaci

bbshop
20. jan 2024

@rozumny_krasavec ocividne ďalšia zaujímavá postavička pribudla na MK..a ako vidím opäť mužského pohlavia