Chlap nemá záujem, nesledujeme sa a aj tak si pozerá moje dni

2. feb 2022

Baby čo to znamená keď vám dá chlap najavo že nemá o vás záujem presnejšie že bol hnusný jeden deň sa choval pekne druhý úplne hnus a cítili ste že vás nechce ale stále si prezerá vaše dni čo pridáte ? A nie už sa nesledujeme prerušili sme kontakt a on si aj tak niekedy prezerá moje dni. Len tomu trochu nechápem čo to môže z mužskej stránky znamenať, nie písať mu nechcem stačilo mi už jeho správanie.

ivkazba
2. feb 2022

Neviem, čo to znamená a vyrovnanú normálnu ženu to podľa mňa ani zaujímať nebude. Načo.

nikha2809
2. feb 2022

No pozri,ja keď sa nudím tiež začnem preklikávať aj to čo známi pridávajú moje dni,alebo má jeden zaujíma a hneď to preskočí na ďalší a vidím aj ten čo som absolútne nechcela a ani ma to nezaujímalo.

judit47
2. feb 2022

Akoze pozera pribehy na Fb alebo IG?

Neznamena to nic co si myslis ze by mal zaujem.

Len si to prezre ako hockoho ineho🤦‍♀️Alebo to preklikne samo ked pozera ineho..

sense
2. feb 2022

Aj ja si z nudy pozerám co kto pridal, hoci ja sama nepridáva nič na insta, mam ho len na sledovanie 😉, a keď občas niečo pridám na fb do môjho dňa keďže mam veľmi málo priateľov a co pridám môžu vidieť len priatelia tak mi je jedno ci si to. Pozrú alebo nie. Osobne nechápem to ze niekto ma verejný profil x "priateľov" kt možno ani v živote nevidel a potom sa pozastavuje nad tým ze ho niekto sleduje alebo likuje ci nechápe prečo ho sleduje a nelajkuje

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
2. feb 2022

nastav si profil ako súkromný a máš pokoj. Mimochodom, to je čo za úchylku pozerať, kto si pozrel tvoje dni? 😂

baboobchod
2. feb 2022

Kks ja že si pozerá, kedy máš kramy 😂😂😂

mimka1402
2. feb 2022

@sissy27 Príde mi normálnejšie si pozrieť kto to videl ako si vyhľadávať niekoho konkrétny profil či niečo nepridal nového 😅

sense
2. feb 2022

@baboobchod inak toto napadlo keď som čítala nadpis ze je asi menštruačný kalendár kontroluje

lulu1217
2. feb 2022

@baboobchod ja to isté 😂 že sa mu jedná len o sex

monismie
2. feb 2022

otazka je preco ta to vlastne trapi. ako ved nech si robi co chce.... @sense ja som to tak tiez najskor pochopila podla nadpisu 🙂

yvanielka
2. feb 2022

Pozri si film "Nie je z teba až tak paf"

sissy27
2. feb 2022

@mimka1402 takéto problémy vyrieši súkromný profil... ale keď niekto nasilu potrebuje celému svetu ukazovať čo robí 😅

mimka1402
2. feb 2022

@sissy27 Lenže nie som si istá či ho náhodou stále nemá na tej sociálnej sieti ale ano stále je to čudné.😀 Ja som takto mala exa, ktorý si prvý pozeral čo pridám, aj keď ma podviedol.😀 Ale to bolo z mojej strany neschopnosť ho vymazať, lebo "city".😀
Autorka asi chce vedieť či o ňu má záujem alebo prečo to robí... No zvedavosť je niekedy očividne silnejšie.😀

ninapat
2. feb 2022

Ale tak jednoduche riesenie- vymyzat si ho a tak ta to potom nebude uz proste trapit a on si teda nebude mat co pozerat. No chapem, ze niekedy na tento krok proste nie je sil

jaskolka
2. feb 2022

Ja tiež som myslela, že jej sleduje menstruacny kalendár 😁😁ze"moje dní "
Ale vážne, ja bežne si pozerám na fb príbehy, ktoré sa mi páčia a často mi preskočí potom ten príbeh a iný, od človeka, ktorý mi je ľahostajný a iani by som nepozerala,keby to v podstate samo je preskočilo na jeho príbeh
No a už je to" videné "

mimka1402
2. feb 2022

@jaskolka Lenže to musíš ho mat na fb alebo on má tie stories verejné, či?😄

caroline_
2. feb 2022

@baboobchod presne aj ja som si to myslela :D ze pozera si moje dni :D ani by mi nenapadlo ze tym mysli pribehy na ig

vikisukik
2. feb 2022

nerozumiem, na co to vlastne riesis, pokial sa k tebe sprava otrasne tak dovidenia, zavri dvere.

jaskolka
2. feb 2022

@mimka1402 áno, alebo mat dotyčného medzi priateľmi. Mám tam aj ľudí, čo už ani neviem, čo robia, lebo x rokov sme sa nevideli..

lidia73
2. feb 2022

tak sa nudi no, si moze pozerat dalsich 300 profilov.

anonym0001
2. feb 2022

aj ja si pozeram IG ludi, ktorych nesledujem a nemam o nich zaujem. A myslim ze x dalsich ludi.

vilma7
2. feb 2022

Ako ženy ako sa dá pozrieť, kto vás sleduje? 🤣🤣🤣

lucka114
2. feb 2022

Toto sú problémy jednej dospelej ženy 🤦🙃🤦🙃

stanulienkat
2. feb 2022

Mile Bravicko.....

monka105
3. feb 2022

Možno sú tvoje story také jednoduché, že sa chce pobaviť. 🤷🏻‍♀️

fomelka
3. feb 2022

@monka105 kiež by to tak bolo. No možno mu je za ňou ľúto ťažko povedať, no ak by si sním nechcela mať už proste nič spoločného, tak by som si ho asi proste zablokovala

1mina
3. feb 2022

neviem si predstavit zeby som sa nad timto zamyslala,,,aj moje pribehy si casto pozru ludia s ktorymi absolutne nie som v kontakte, a je to myslim preto preco aj ja - bud sa mi to tam samo preskoci alebo len tak oreklikavam jeden pribeh za druhym kym sa k niecomu dostanem a vsetkym to ukaze,,,alebo len tak zo zvedavosti nudy,,, sak nemame 15 aby sme sa nad timto pozastavovali

ja0251
28. sep 2022

Ahojte, potrebujem poradiť lebo som z toho na prášky.
Našla som si chalana a písala som si sním 2 týždne, potom som išla ku nemu pozrieť film. Keď skončil ma za viezol domou. Každý deň mi písal menej a ledva odpísal, keď som mu napísala. Teraz si už 3 deň nepíšeme. Ale keď dám na príbeh citát alebo fotku vždy si to pozrie.
Prosím poraďte neviem čo ďalej 🙏🙏🙏🙏.