Chcem skončiť vzťah

19. nov 2021

Ahojte... Chcela by som pomôcť neviem čo mám robiť a ako ďalej.. chcem ukončiť vzťah a toto trápenie s chlapom ktorý je debil... Je normálne keď ma kreditnú kartu nejakej cudziej baby a tá mu posiela peniaze...? Podľa mňa nie.. 😔 je normálne keď sa ku mne chová ako ku slúžke a ja som stoho unavená... Máme detí a on Max nakupuje aby mali všetko a nič iné... Hrať sa s nimi ani za svet.. už som mu aj povedala že sním nechcem byť a on "nemáš špekulovať" ach.. 😔 a nie nieje to sranda...

qwer2019
19. nov 2021

A ako ti máme pomôcť? Zhodnotila si to presne je debil q pokiaľ cítiš, že v tomto vzťahu nie si šťastná a máš kam odísť sprav to. Deti si možno ani nevšimnú zmenu, keďže sa im nevenuje

autor
19. nov 2021

@qwer2019 keby mám kam ísť ...😔 To je tá horšia vec... Že som na všetko sama..

andrea_prestastna
19. nov 2021

Rodina, kamoska podnajom? Ja by som ho posadila a jasne mu povedala ze ukoncujem vztah asi to hovoris dookola tak to beroe ako frazu, aka zena mu plny kreditku a zaco akoze??

dievcacitajucelist
19. nov 2021

Konštatovanie: poslednú dobu je tu kopec tém, kde žena sa žaluje akého debila má doma...ma s nim deti a nemá kam ísť...ja neviem stať sa môže, že sa partner na základe určitých udalosti resp okolností zmení ale až tak ze je z neho "debil"? A už keď je debil...načo si s ním mala deti...a už keď s ním máš deti...to si ale vôbec nemyslela na zadné dvierka...mať našetrene aspoň na ten podnájom? Ach jaj celé zlé....

ella_price
19. nov 2021

@dievcacitajucelist Tiež som tomu nerozumela, ale potom som videla dokument o týraných ženách v CZ a pomohlo mi to pochopiť, ako sú niekedy zviazané a že naozaj sú niekedy vystavené situácii, kedy nemôžu toho moc urobiť.
Dúfam teda, že toto je iný prípad a pochopí, že je na čase odísť od niekoho, kto ju ťahá dole, len teda sa vždy snažím držať toho, že nie vždy to majú takéto ženy jednoduché 😕

autor
19. nov 2021

@dievcacitajucelist on taký nebol až tento posledný rok mu nejako preplo a úplne sa zmenil o 180° stupňov už som kontaktovala aj jeho sestru ktorá sa mi snaží pomôcť len dúfam že všetko bude dobré...
@ella_price ja som si v živote prešla všetkým... 😔 Ale to je už za mnou a asi mám šťastie na debilov...

ella_price
19. nov 2021

Je nejaká možnosť, že by ti vedela pomôcť nejaká časť rodiny na začiatok?

autor
19. nov 2021

@ella_price hádam áno... Hádam niekto z rodiny určite..

sylvester01
19. nov 2021

ja som tiez presiel vselicim mal nemal vsetko a isli idu na mna len kde ake take vseliake bez rozumu klamarky

ella_price
19. nov 2021

Ak máš podporu u rodiny, tak určite začni tam. Otvorene im povedz čo sa u vás deje a že chceš podniknúť kroky k tomu, aby si od neho odišla. Čím vás je viac a ste si bližší, tým rýchlejšie na niečo prídete. Držím palce

autor
19. nov 2021

@ella_price vieš keby na mňa nehovoril mojej rodine veci so sa nestali a podobne ..Dneska som aj volala s jeho sestrou a jej povedal že spolu ani nie sme.. ja viem že sa mi rodina netočí chrbtom keď nie kôli mne tak kôli deťom hlavne...

autor
19. nov 2021

@ella_price jeho sestra sa má aj spýtala či jej tie peniaze neposiela za to že ju vidiera 😔 a ako to mám ja vedieť?..

ella_price
19. nov 2021

Moja známa mala takého manžela, ktorý si obmotával jej rodinu okolo svojho prsta a potom on bol ten dobrý a ona tá zlá. Tu si musíš len zaťať hlavu a trvať na svojej pravde. Pokial tvrdí, že spolu už nie ste, môžeš toho využiť.

autor
19. nov 2021

@ella_price tvrdí to u jeho rodiny keďže moja rodina býva v Tom istom meste vieš

ella_price
19. nov 2021

Tak jeho rodina ti teraz môže byť tiež ukradnutá. Musíš sa od nich odstrihnúť a začať riešiť svoj odchod od neho, ak si o tom presvedčená.

autor
19. nov 2021

@ella_price práveže som už plne rozhodnutá že za každú cenu odídem.. a už mám aj nachystané papiere na výživné...

martina1201
19. nov 2021

To je manžel alebo druh? Ako niekto môže tvrdiť že spolu nie ste? Však ich pozvi k vám nech vidia že spolu bývate, alebo urobte video hovor keď bude doma aj on aj ty a už sa nebude dať klamať.... Každá rodina stojí za svojou krvou a je slepá a hlucha voči prízemným a privydatym ak ich nepoznajú dobre. Oči sa otvoria až keď sú dôkazy, ak uveria tým dôkazom. A poznáš sa s tou ženskou? Vieš kto to je? Máš prístup k jeho účtu? Vidíš pohyby na ňom, či jej vracia tie peniaze? Vieš od kedy sa poznajú a čo je medzi nimi? Hovorila si s ňou?

Prajem ti veľa síl a hlavne nájdenie správneho riešenia. Ako staré máš deti? Pracuješ? Si na rodičovskej?

autor
19. nov 2021

@martina1201 idem po porade začalo to tak že všetko to chodilo na môj účet ku ktorému mal prístup a ja keďže som nemala čas tak som sa tam nepozrela ale potom mi to nedalo a všetko som to našla.. a zmenila som či kartu z účtu všetko čo šlo.. a stále tvrdil že peniaze nie sú jeho že on o ničom nevie a podobne hneď ako tie peniaze prišli hneď ich vytiahol... Skúšala som jej aj písať ale dostala som rovno facku že to je jej vec prečo mu posiela peniaze nič viac... A napísala mi že jej mám dať pokoj... Ako som na to prišla tak už mu neposielala.. včera som vlastne našla tú druhú kartu a tam jej priezvisko.. nechapem prečo je taká naivná a nedá na moje slová...😔 7....5... A 4 mesiace... A som na rodičovskej

grankosko
19. nov 2021

Pri takýchto tajnostiach ti neostáva nič iného proste len od neho újsť čo najďalej. Takto sa podľa mňa proste fungovať nedá

elysiacik
19. nov 2021

Po tomto by som si k nemu nechcela nájsť cestu späť ani náhodou. Išla by som od neho preč čo najskôr. Skús nájsť oporu v rodine, skús hľadať možnosti ako odísť.

martina1201
19. nov 2021

Autorka a čo na to svokra? Vie o tom čo robí jej syn? Či s ňou nekomunikujes? Ja by som jej zavolala a rovno jej všetko povedala s tým že keď doteraz tvrdil že spolu uz nie ste tak že od teraz to už pravda bude..... K rodičom sa nemôžeš vrátiť? Budeš to mať veľmi ťažké keďže najmenšie dieťa máš fakt veľmi malé. Rodičia ešte pracujú? Byť či dom v ktorom bývate je spoločný alebo jeho či tvoj?

vandicka7
20. nov 2021

Tak ho skonci, preco by si chcela este byt s takymto clovekom? Nic ti ten vztah podla mna nedava, ja by som na nervy bola, keby som mala takeho chlapa vedla seba!