Chcem sa rozísť s priateľom a neviem ako to urobiť

11. feb 2024

Chcem sa rozist s priatelom, neviem ako to mam urobit. Kazdemu cudziemu by som vedela poradit sebe neviem. Planovali sme buducnost, poziadal ma o ruku, rozmyslela som si to. Nechcem byt svina, ale neviem ako to urobit. Uz dlhsie nad tym rozmyslam. Kazdu chvilu je nieco, kedy sa to podla mna nehodi, narodky, meniny, vyrocie, valentin, otca mal v nemocnici... 🙄 Je mi to luto, nechcem ho nechat sameho, je moj priatel, teda myslim ako kamarat, ale ja to uz na vazny vztah necitim. Vadi mi jeho vztah k peniazom, nema ambicie, pracovity je, ale co sa tyka vzdelania, totalny nezaujem. Nezaraba bohvieako a este aj to vsetko minie, ja netusim kam dava peniaze, je mi to neprijemne s nim rozoberat, ale tyzden dva pred vyplatou on uz nic nema, dokonca ani na jedlo nie.

muchotrafka298
11. feb 2024

Urob to co najskor, lebo vzdy bude nejake preco nie. Proste mu to povedz, nemusis nic vysvetlovat. kazdy z vas je iny a chces ist inou cestou ako on. Zazila som to a roky som to odkladala, az to vyeskalovalo do dost nechutneho rozchodu z dovodu jeho klamstiev a sustavneho podvadzania.

wishes
11. feb 2024

Ahoj, ked to citam, presne sa v tom vidim…. mala som rovnaky vztah, lenze s tou vynimkou, ze uz pocas vztahu som si nasla niekoho noveho a ten stary vztah som nevedela ukoncit… trvalo to rok a pol, stale som to oddialovala…. raz sa ma jeden kamos opytal, ze preco ten prvy vztah neukoncim… ja som mu na to odpovedala, ze kvoli tomu, lebo mu nechcem ublizit.. a nikdy nezabudnem na jeho odpoved, ktora bola, ze tymto najviac ublizujem sebe 🙂
Nakoniec som to bez udania dovodu ukoncila, bolo to narocne pre obe strany, ale ulavilo sa mi… jedine co lutujem je to, ze som to neurobila skor 🙂 On ma uz svoj zivot, ja som s tym druhym partnerom a myslim, ze aj on je stastny, ze to napokon skoncilo, dokonca sa stihol zasnubit 😂

deti95060810
11. feb 2024

určite to rieš čím skôr... lebo sa tak zamoceš že nebude z toho východisko...

wishes
11. feb 2024

Nikdy som nechcela, aby vedel, ze som niekoho v tom case mala, tym by som mu velmi ublizila…. myslim si, ze to ani netusi a odomna to urcite nevie 🙂 takze vsetko je tak ako ma byt 🙂

mantilka
11. feb 2024

To s tými peniazmi, že je nezodpovedný je vážna vec. Možno aj na rozhovor. Mal by vedieť čo ťa odradilo, aby sa vedel posunúť ďalej v živote. My sme sa s bývalým rozišli na Valentína. Jednoducho sa to vyhrotilo. Nepozeraj na udalosti. Je to dôležité od ktorého dátumu ste sa rozišli ? Choď zajtra za ním a porozprávaj sa s ním, možno pri rozhovore sám povie, že to nemá zmysel a teda sa rozchadzate...a budeš mať poriesene.

ahhola
12. feb 2024

Skopiruj toto cele a posli mu na mail😂. Nie si povinna sa odsudit k zivoreniu. On keby nasiel " nieco lepsie" spravi to hned. Skusila si, nevydalo😛

domkakvet
12. feb 2024

Je to od teba pekne, ze tak na neho myslis, nebolo by to dobre rozchadzat sa pocas sviatku, narodenin, snad ti uz do toho nic nepride.