Celý deň sa mi neozýva

10. feb 2024

Dobrý večer. Mám 23 rokov. Včera som sa po 3tyzdnovom randenia vyspala s chlapom, s ktorým som bola v dennodennom kontakte - stretka, telefonáty, písanie si. Dnes sa mi celý deň neozýva, ráno bol online, napísala som mu, odpísal, že sa ozve, lebo má veľa prace. Je večer a nič. Online je. Mám mu opäť napísať, alebo ma len zneužil? Je mi zo seba zle, ale ja som bola tá, ktorá to chcela, lebo som si naozaj myslela, že z toho bude vzťah :( alebo mám ešte počkať?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
10. feb 2024

Určite by som mu už prvá nenapísala. A sakra by som si rozmyslela, čo ďalej.

deti95060810
10. feb 2024

kašli na neho... vyslovene o teba nestojí...
maj hrdosť a hľadaj ďálej...
čo sa stalo - stalo sa . Už neľutuj .

medda_beda
10. feb 2024

Skús ešte počkať.
Ajtak čo sa také hrozné stalo? Keď dokážeš máť výčitky z toho, že si mala sex tak nabudúce spi s mužom po svadbe.
V dnešnej dobe ťa chlap môže nechať aj po x mesiacoch keď mu v posteli nesadneš a zbabelec sa už ani neozve.
Keď sa neozve tak kašli na neho.Život ide ďalej.
Dávaj si pozor na pohlavné choroby a tehotenstvo.
Ak ti ide o vzťah tak radšej so sexom počkaj, mesiac dva, ako uznáš za vhodné.
Dopredu ti však píšem, že doba čakania nezaručuje absolútne nič.

nitka1157
10. feb 2024

Urcite by som uz nepisala..a ak naahodou napise on pozrela by som si to a neodp..
Ked sa chce vsetko sa da.a hlavne v case ked sa nosia ruzove okuliare..
Mas hrdost snad.nech ma kolko chce prace...ale s prepacenim aj ked ho chyti sranie ide na zachod.neposere sa

ivik4
10. feb 2024

Pre boha prosim Ta len mu nepis, sa bude citit jak na koni a ty ako uplna zufalka ! Ani za svet nepis, nieco sa mu ocividne nepacilo a magor to nevie normalne povedat

adka97
10. feb 2024

Uf ja som si zazila s mojim nieco podobne... no ved muzi 🙈 cakala som cakala a on bortak nic. Musela som sa ja "pochlapit" a dobyvat... nehanbi sa a daj mu o sebe vediet nech vie ze sa mu oplati bojovat ❤ drz sa moja ❤

vanilkovazmrzka
10. feb 2024

Nebude z toho nic. A do buducna - vztah zacina pred prvym sexom, nie po nom.

hederamonstera
10. feb 2024

Pockaj este a ked nic, tak si to prosim ta nevycitaj, vsak si to tiez chcela. Nic na tom nie je

lonely66
10. feb 2024

máš 23. po 21 dňoch od zoznámenia si mu "dala" 🙂 takže si choď niekam vyvetrať hlavu /diskotéka, párty s kámoškami napríklad/.... a zabudni naňho. o cca 20 rokov, keď budeš mať 43, budeš presne vedieť, ako s mužom zaobchádzať tak, aby sa ti ozval aj po sexe 🙂 dobrú noc.

kitycat
10. feb 2024

Ak sa neozve tak je to len debil co nevie povedat veci na rovinu.

Nie je nic na tom, ze si sa s nim vyspala. Stal sex aspon za to

medda_beda
10. feb 2024

@lonely66 Keď chlap chce sex tak chce sex.
Nepresvedčíš ho ani nezmanipuluješ nech máš aj 62.
Keď raz chlap ženu nechce alebo sa mu niečo nepáčilo tak neostane.
Na toto neexistuje správny vek a ani manuál.
A toto ,,si mu dala,, my ženy chlapom nič nedávame.Užívame si sex rovnako.

walentina7
10. feb 2024

Po troch tyzdnoch? 🙈 Aspoň sa má chlapec na čom baviť. Nepíš mu. Nestrapňuj sa už.

beronsche
10. feb 2024

@vanilkovazmrzka "vztah zacina pred prvym sexom, nie po nom." - toto nie je pravidlom.
Kolko ludi, tolko pribehov.

denithestrange1993
10. feb 2024

Prosim ta nepis slova ako zneuzil. Snad si to chcela aj ty. Vies co je zneuzitie? Ked ta akymkolvek sposobom bez tvojho zvolenia sexualne napadne. Ja by som mu na tvojom mieste normalne napisala co sa deje,nech ti narovinu napise co s vami dalej bude. Ak neodpise vies na com si.

beronsche
10. feb 2024

Ja by som mu normalne bez vycitiek napisala, co sa deje, ze zrazu nekomunikuje.
Zufalka by si bola, len keby sa mu doprosujes, stalkujes ho, otravujes po jasnom (!) odmietnuti.

nairia
10. feb 2024

uz by som mu nepisala... nebudes sa mu predsa doprosovat, ak by sa chcel ozvat, napise ti aj bez tvojich vyziev.
nezneuzil ta, ved si pisala, ze si to chcela. ak to bolo super, skoda no, nie je jediny. a ak to bolo onicom, tak bud rada, ze to nemusis znova absolvovat 😄 vyuzil situaciu, dostal, co chcel, zistil, ze stacilo a ide sa dalej.

mimka1402
10. feb 2024

Ženy majú pravdu, ja som sa s mužom raz vyspala na prvom rande a malo to dlhšie trvanie než keď som "dala" po 4mes randenia,. Žiaľ na to neexistuje návod ako kedy je správny čas. Správny čas je vtedy, keď ty vieš že aj keď to touto nocou skončí, že to nebudeš ľutovať a, že to nerobíš kvôli nemu, ale kvôli sebe.
Len mu prosím preboha nepíš. On vie, že má sa ozvať a nerobí to, lebo nechce. Proste choď ďalej a nechaj ho tam, kde je...

domkakvet
11. feb 2024

Nic mu nepis.

vev82
11. feb 2024

NIKTO nema tolko prace, aby si nenasiel minutku na napisanie spravy..v tejto dobe, ked si vsetci zaveseni na mobiloch 😉 kasli na neho, on uz ocividne na teba kasle a neber to v zlom odomna. Ber to tak, ze si si užila (snad ten sex aspon stal za to) a zbavila si sa niekoho, kto za to nestojí. 3 tyzdne randenia alebo 3 mesiace, 1 rok..neexistuje ziadny casovy limit, kedy si mozes byt ista zeby sa to nestalo. Hlavu hore a neobzeraj sa spat.

lonely66
11. feb 2024

@medda_beda ja píšem presne toto: o cca 20 rokov, keď budeš mať 43, budeš presne vedieť, ako s mužom zaobchádzať tak, aby sa ti ozval aj po sexe
keby si čítala poriadne + keby si vedela, ako na chlapa takým spôsobom, aby s tebou chcel tráviť čas znova a zas a nie len pri sexe, tak by si mi nepísala také bludy.
a áno, je iné mať po 3 týždňoch (alebo 3 dňoch) sex, keď mám 40 alebo 50 a fakt úplne iné vo veku 23. autorka mala chvíľu počkať, prišla by na to, že on za to nestojí...

medda_beda
11. feb 2024

@lonely66 Sú to bludy :D po x mesiacoch môžeš mať mačku vo vreci a môže ťa to tak odpudiť, že to ukončíš aj sama.
Máš 43? A v tomto veku si myslíš, že si udržíš chlapa nejakým čarovným čakaním? Som žena a neexistuje nič čo by ma presvedčilo ostať s chlapom s ktorým sa necítim v tejto oblasti dobre.

Som vydatá, nemusím čakať do 43 môj muž ma 40 a prepáč, ale vysmial by ťa.
Na vzťah musia byť dvaja.
Môžeš byť krásna, inteligentná, ale ak mužovi ide len o sex tak je mu to jedno.
Dosť často počúvam mužské debaty a takéto zmýšľanie je veľmi naivné, že vieš ako si udržať chlapa.Nevieš.
Tak isto ako si neudržali chlapa ženy ktoré si vzali prvého.Ten chlap sa tak rozhodol nie žena to zariadila.

medda_beda
11. feb 2024

@lonely66 Poznám ženatých mužov čo obháňajú mladé žaby 😂.Asi tak sa dá udržať si muža.
Tie ich manželky asi tiež krátko čakali.
Keby ľudia mali čakať so sexom kým sa prejaví človek v plnej paráde tak by prvý sex mali na dôchodku.
Spoznať človeká sa nedá ani za 5 rokov.
Keď si chce niekto len užiť tak z toho vzťah nebude ani po 3 mesiacoch.

lonely66
11. feb 2024

@medda_beda mám oveľa viac rokov. bludy píšeš ty. ja píšem, že ak mi na chlapovi záleží, tak s ním komunikujem takým spôsobom a tak rafinovane, že ho upútam aj inými vlastnosťami a prednosťami, ako p...ou, keď už mám byť vulgárna, pretože inak ty zjavne nepochopíš.
plus samozrejme, každá žena musí počítať s tým, že sa to podariť nemusí. v tom je ta krása zrelosti, že žena zrelá ide do postele s mužom s tým, že počíta aj s rizikom a nie je z toho potom taká zúfalá ako autorka. a žena zrelá a šikovná vycíti, či tomu chlapovi ide len o sex a píš si čo chceš.
a áno, spoznať človeka sa dá za naozaj krátky čas. stačí k tomu pár rozhovorov a vieš, ako ďalej naložiť so svojím životom. samozrejme, musíš mať za sebou dosť skúseností a aj pádov, aby si sa to naučila. myslím to všetko v globále, odhadnúť človeka, počítať s prípadným rizikom, upútať ho aj inak ako akrobatickými kúskami v posteli... a tak ti napíšem na rovinu. môj manžel, keby sa mu aj neviem aká dvadsiatka núkala, by nechcel stratiť to, čo má vo mne. neriskoval by chujovinu, aby stratil parťáčku, priateľku, manželku, milovanú a milujúcu ženu. takže aj chlapi vedia premýšľať, nie len ženy. prekvapuje ma, že sa nájdu ženy ako ty, ktoré píšu, že po 5 rokoch nepoznáš chlapa. to potom prečo s ním žiješ? 🙂

maminkadeticiek
11. feb 2024

@adka97 To znie prepac ale fakt hrozne.🫣

maminkadeticiek
11. feb 2024

Proste sa nanho vyser.Je to IBA sex.Ziadny koniec sveta,netreba sa citit zneuzito.Ber to tak ze si si dobre zasexovala a ides dalej.Z tohto sa netreba rucat.Stane sa.Blokni ho a zi dalej,hladaj dalej.

bonboniera
11. feb 2024

@medda_beda dakujem že to konečne niekto povedal, s tým “dávaním” 🤮

petulda333
11. feb 2024

Ja som sa vyspala na tretom rande,ale my ske sa dohodli,ze to bude len o tom. Po pol roku mi vyznal city,ja jemu nie. Mne to trvalo dlhsie. Teraz sme spolu 15r 😉
Ja by som pockala do vecera,kludne mu napis,nepride mi to zufale,ale zas,netreba vypisovat vkuse. Ak sa neozve do zajtra,blokla by som ho a vykaslala s nato. Zneuzita sa citit nemusis,sex si chcela. Mas skusenost a nabuduce das pozor

medda_beda
11. feb 2024

@bonboniera Mne to už lezie na nervy.Chlap nedáva, nemusí sa obmedzovať, ale žena je trpiteľka vždy.
Tieto hovadiny ženám do života zaviedli muži aby s nimi mohli manipulovať.
Prečo by mal byť dvojaký meter na muža a ženu? Sex je potreba, intimita, človek potrebuje polovičku spoznať aj po sex stránke a je úplne normálne hľadať partnera aj mať viac sex.partnerov.
Keď si chcú ľudia určovať vhodnú dobu na sex tak pre mňa zamňa je to ich vec, dobrý vzťah im to ajtak nezaručí.

jessx
13. feb 2024

Ťažko povedať, podľa mna to nie je vždy čiernobiele že keď sa žena vyspi s chlapom hoci aj hneď tak už sa jej neozve. Budem úprimná a snáď sa tým nikoho nedotknem , nejde asi o to že sa vyspala ale zrejme aký cely dojem z toho bol.
Keby to bolo dobre a všetko okolo nielen sex tak by to asi takto nedopadlo.
Hovorí sa že chlapi chcu ženu len do postele a keď to dostanú kašlu na to ale čo tak roky pozorujem keď to aj dosiahnu a je to dobre, chcú to zase. Minimálne na nejakú dobu
Čiže neverím žeby si sa mu zapáčila, vypisoval ti mali by ste dlhší kontakt potom sa spolu vyspite on si povie Yes a zľahne po ňom zem. Niečo sa mu asi nepáčilo a nemá odvahu ti to povedať, už len kvôli tomu že muži vedia aké vieme byt zraniteľné a ľahšie je mu odmlcat sa keď nemá záujem ako hádzať nejaké narovinu veci typu ako to nebolo ono a podobne

Mám vzťah dlhé roky a mimo toho som mala ,,docinenia,, s dvoma mužmi ktorých som si pustila bližšie ku sebe a bola tam veľká vášeň nevedela som odolať pri jednom som vedela že ide len o sex nečakala som na nic pri druhom to bolo trosku iné ale ani jeden z nich mi nedal pokoj celé roky. Prvotne ak si aj mysleli že pojde len o sex asi nakoniec zostali sami prekvapení že chceli potom viac a nielen to, možno to bolo tým že sme sa vedeli super porozpravat, alebo sa im páčilo že mali o mne možno mienku len peknej obálky a nečakali aká budem ,,osobnosť,,
Takze naozaj si myslím, keď sa niekomu jieco páči chce pokračovať, keď nie tak signály hovoria jasne