Čas strávený s potencionálnym partnerom

5. júl 2024

Ahojte baby. Kolko travil s vami vas potencionalny partner v case randenia (teraz už partner) času? Myslím tak, že či dal niekedy prednosť niečomu inému pred vašim stretnutím (ktoré je raz za tyzden) ?

haley7897
5. júl 2024

Buď konkrétna co je to "niečo iné" a koľko ste spolu randili. To sú vcelku dôležité detaily. Lebo je iné dat prednosť posedeniu s kamarátom namiesto rande s partnerkou a iné odviezť suseda do nemocnice s podozrením na infarkt 🤣 detaily zalezia. A tiež závisí od toho ako dlho ste sa poznali.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
5. júl 2024

Pre mňa je to trošku red flag, neviem si predstaviť aké to bude neskôr, keď teraz na začiatku nie je ochotný obetovať drobnosti aby bol s tebou. 🙂
Mne by to vadilo, keby to bolo niečo iné možno by som to inak vnímala, ale takto by mi to nebolo sympaticke.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
5. júl 2024

Sleduj ho ďalej, že ako sa správa. Možno je moc pohodlný, koľko vám je?

niki35
5. júl 2024

Nezačína sa to dobre. Ako dlho to spolu zatiaľ ťaháte?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanita1609
5. júl 2024

Jooj, futbal a chlapi,to ťažký boj 😁. Neber to tak veľmi tragicky,už len to,že sa ťa opýtal,či si môže dať to pivo je celkom milé. Iný by sa nepýtal, ešte by ťa možno zhúkal. Budú ďalšie rande...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
5. júl 2024

Podľa mňa je úplne ok aby si to sledovala, nebuď urazena, môžeš spomenúť keby sa pýtal, že zbytočne si nevedela ci s nim rátať. To by mi osobne viac vadilo. Ale sleduj ho ako sa správa. Môže byť si tebou príliš istý, ťažko povedať alebo iba "bežny chlap", ktorý nevníma veci tak ako my ženy. Často musíš priamo, inak nevyhraš.😀

haley7897
5. júl 2024

Nekomunikujete jasne. Teda ty.
V tvojom prípade "nebudem ti nič zakazovať" = "bola by som radšej keby si nepil a mohol prísť ale nechcem to povedať priamo a očakávam ze to sám z toho pochopíš"
V jeho prípade "nebudem ti nič zakazovať" =ona je s tým v pohode, môžem mať pivo, všetko v porádku.
Ty chceš aby čítal medzi riedkami, on berie veci doslovne. Veľa šťastia v budúcnosti 😆

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanita1609
5. júl 2024

Chlapovi musíš VŽDY povedať veci narovinu,aby nevznikli tieto situácie ! 😁

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konicekmodry
5. júl 2024

Tak asi z tebe taký paf nebude keď ide len o druhé rande a on dá prednosť pivu a futbalu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
5. júl 2024

@konicekmodry Je veľký rozdiel aj to, že boli kamaráti dlhšie, vtedy to nevyzerá podľa mňa vždy ako na klasických rande... 🙂 Ale pozná ho asi dlhšie tak možno vie aky je ku iným.

autor
5. júl 2024

@mimka1402 ja už sama neviem. Flirtuje, ma narážky ale neviem.. 🙂

zuzanita1609
5. júl 2024

Proste chcel si pozrieť futbal a dať jedno pivo. Ale nechcel ti to tak napriamo povedať,aby si sa nenahnevala. Podľa mňa je trochu ,,fiškus", dobre to zahral 😜. Ty sa veľmi nehneváš a pozrel si aj futbal 😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska125
5. júl 2024

Zažila som niečo podobne, je to dost zle znamenie a odsleduj si to do buducna..v mojom pripade to znamenalo ze nevie co chce a ukoncili sme to 🙈

mimka1402
5. júl 2024

Za mňa mu to spomenúť, že ho potrebuješ vidieť viackrát lebo 1x by som chápala keby ste na diaľku od seba a ste iba cez víkendy, ale tiež sa obávam, že nebude až tak veľmi namotany. Ja by som stiahla iniciatívu a nechala to na ňom, že aký bude.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konicekmodry
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
5. júl 2024

@mimka1402 rex flag kvôli futbalu pred druhým rande? Niektorým ženám by nezaškodilo trosku reality. Pre mužov sa pri takých udalostiach zastavuje život, ale to vôbec neznamená, že sú nepouzitelni.