Bývalý vztah

osmickaosemman
3. sep 2024

Ahojte som muž a chcel by som sa tu zdôveriť lebo čítam túto stránku už dlho mám 24, mal som priateľku 3 roky, prvý týždeň vzťahu ma hned oklamala síce v banálneho veci no pre mňa je klamstvo strašná vec, to nič odpustil som jej a snažil sa aby nás vztah fungoval, snažil sa jej vždy radiť čo nemá robiť a čo si neprajem, no nikdy nevedela komunikovať, dostalo sa to do bodu kedy som sa s ňou chcel prvýkrát rozísť a rozišiel asi na týždeň, za ten týždeň už pila a bozkávala sa s iným, no do mňa vošiel pocit ktorý som nevedel prekusnut tak som sa silu mocu ku nej vrátil, tak to to pokračovalo čele 3 roky, milión krát som sa snažil od nej odpútať no nevedel som za každým rozchodom ktorý bol asi 100x iniciovaný mnou som sa vždy vrátil, mohol som mať super dievča no aj tak som sa vždy vrátil, každým rozchodom šla za iným mala s niekým niečo, a ja som všetku tu bolesť prekusol lebo som ju ľúbil, áno je pravda ze po rozchode utekala za mnou a chcela sa vrátiť no vo mne vždy bol ten pocit bolesti a nechcel som ju spat až kým nedošiel pocit ze som ja za ňou utekal.. bolo to x krát, keď vždy s niekým niečo mala no ziadny sex, ja som za 3 roky nemal s nikým nič ani keď sme spolu neboli,až 2 mesiace do zadu, keď sme si sľúbili ze na všetky tie hlúposti zabudneme a začneme uz reálny vztah ktorý sme do teraz nemali, až do chvíle keď v jeden deň ma podviedla.. ja som bol naštartovaný ju požiadať o ruku a veril som ze uz to bude normálne, zdalo sa to tak, bohužiaľ, definitívne som sa rozišiel, podvádzala ma asi celý vztah a klamala do oči úplne v klidku, bohužiaľ môj problém spočíva v tom ze sa neviem cez to preniesť, stále ma to trápi boli a vždy na ňu myslím ako mi chyba, neviem čo robiť, ju nikdy rozchod nebolel, nepodporovala ma nezáležalo jej na mne, ale bola somnou každý deň spala so mnou, a vsetko, až kým ma nepodviedla(nie sex).. neviem ako sa ďalej posunúť.. odišiel som do zahraničia a stále je to problém.. som mladý pekný rozumný lojálny muž,nikdy by som nepodviedol, mám zásady starej lásky, no neviem ako ďalej.. ona uz ma asi iného, a ja som stále sám a trápim sa, jeden čas je fajn potom sa to vráti.. viete mi poradiť niečo? Ďakujem

januska12323
3. sep 2024

Ako môžeš milovať radodajku?

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@januska12323 neviem, 😀 počul som už od kazdeho, aj ma na ňu upozorňovali že s ňou nemám nič mať a nikoho som nepocuval.. som asi blby.. no aj po dvoch mesiacoch ma to série, čo by nemalo skôr by som ju mal nenávidieť.. ju to netrápi a nikdy nič netrápilo..

ukgirls
3. sep 2024

vy ste vadny obaja... liepas vztah kt ani vztah nieje .. behas za nou ako stena pritom kazda zena potrebuje chlapa, nestojis si za svojim a doprosujes sa tam,kde ta nik nechce.. ona je mlada nevyburena a ty klapky na ociach . prestan s nou komunikovat sledovat ju na sietach vyhladavat ju .. proste ju ztrat z oci a nech ju zit jej svet-ty donho uz nepatris... zacni pracovat na sebe,studuj,cestuj rob nieco zmysluplne

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@ukgirls áno to som začal, ma 21 no ale od 15 rokoch žije taký zivot, uz ma pokoj odomna dva mesiace, len ja neviem ako ďalej..

lienka.7
3. sep 2024

@osmickaosemman prečítala som asi prvých 10 riadkov. Absolutne ta nechapem co chceš. Byt s klamarkou?

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@lienka.7 nechcem tie roky ma zničili totálne, chcem nato zabudnúť nemyslieť nato a proste nájsť si niekoho iného, ale mám pocit že som začarovaný, neviem s toho von.. nesledujem ju nikde nič a stále neviem s toho von…

januska12323
3. sep 2024

@osmickaosemman potrebuješ vyplniť čas a myseľ niečím iným, nájdi si ďalšiu prácu, koníček, dobrovoľníctvo, hocičo kde musíš niečo robiť aby si nebol sám s myšlienkami. A hlavne nehľadaj nový vzťah kým sa z toho nedostaneš.

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@januska12323 odišiel som do zahraničia na dlho, cvičím, učím sa robim aktivity a stále som mimo.. ďakujem krásne za odpovede

cookie29
3. sep 2024

prosim Ta, radis jej co ma a co nema, co si neprajes atd... takze uz len toto nie je u Teba celkom v poriadku. Zeby nejaky Pygmalionovsky syndrom? Lebo ja tam lasku ani nic podobne "necitam"

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@cookie29 radil som jej len aby neklamala, a bola úprimná a také veci, nič iné..

janickacrazy
3. sep 2024

@osmickaosemman sorry, ale radiť niekomu, aby neklamal je naozaj smiešne, proste sú ľudia, ktorí klamú stále a ty im môžeš rozprávať čokoľvek, oni sa nezmenia. Ty sa sustred na seba a nehladaj ženu len podľa vonkajšej krásy, ale skús aj podľa nejakých vlastností. Keď ti niekto klame hneď na začiatku vzťahu, tak to je zle.

mimikarol
3. sep 2024

Bol to toxický vzťah, buď rád že skončil. Čas je najlepší lekár, ešte sa budeš sám sebe čudovať že si ju chcel

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@mimikarol ďakujem krásne

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@janickacrazy ďakujem za odpoved

annamarin
3. sep 2024

Skus sa sústrediť skor na to aka by mala byt tvoja budúca. Ake chces aby mala vlastnosti. Co budes a co nebudes schopny tolerovať. Aspon budes v budúcnosti vediet rychlejsie stopnúť takéto situácie. 😇

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@annamarin ďakujem pekne, budem sa snažiť, našiel som seba, svoje srdce dušu a lásku, našiel som mužnosť, dokázal som ze dokážem milovať celým srdcom, zato som vďačný, len tá bolesť.. :/ ďakujem pekne

viestta
3. sep 2024

@osmickaosemman nezabudnes, toto bude s tebou uz navzdy. Ide o to aby si to prijal ako chybu, ktoru si spravil, prijal to ako chybu, ktoru uz nechces opakovat a poucis sa do buducnosti. Daj tomu cas, nauc sa s tou chybou zit a ked to budes vediet, tak budes pripraveny na dalsi vztah. Dovtedy si s nikym nic nezacinaj. A uvedom si, ze nie vsetky zeny su take, najde sa taka, ktoru si zasluzis ty a ktora si zasluzi teba. Ale na to musis byt vyrovnany sam so sebou aj so svojimi chybami a musis mat sebeuctu. Tu hladaj, hladaj svoju hodnotu aby si sa zas nesklamal

osmickaosemman
autor
3. sep 2024

@viestta ďakujem pekne

gerber58
3. sep 2024

@osmickaosemman a ako ta potom podviedla, keď nie sex? Dole si sa pochválil aké sú tvoje prednosti tak šup, zoznamky čakajú a neutapaj sa. Ona uz len na teba spomenie, keď sa na ňu každý nový vyserie.

osmickaosemman
autor
4. sep 2024

@gerber58 zevraj sa bozkavala ale neverím tomu, nechcem teraz nikoho hľadať keď nemám srdce na správnom :/

mirithia
6. sep 2024

@osmickaosemman Buď rád, že si s takou ochechulou bol len 3 roky, nie 20. To sa chceš trápiť ďalej? Pre takú...? Poučil si sa a ideš ďalej. Je kopec iných žien. Otvor si oči... Klin sa klincom vybíja 👍

osmickaosemman
autor
6. sep 2024

@mirithia ďakujem 🙂