Bývalý sa snaží byť so mnou v kontakte

elzik3
20. sep 2021

Caute, neviem ako si to vysvetlit ale už niekoľko rokov je tomu čo sme sa rozišli s bývalým, ja som zadaná už 4 roky. Pred rokom si má bývali pridal opäť na fb do priateľov a snažil sa mi dávať aj komplimenty na fotky, ja som si ho po čase vymazala lebo som nechcela byt s ním nejakom kontakte nieže by som sa mu ani nepozdravila Alee jednoducho má už nezaujímal, pretože sme sa nerozišli úplne v najlepsiom. No a nedávno si má opäť pridal do priateľov povedala som si že však ok veď nemám prečo riešiť takéto veci. Videla som že sa pred niekoľkými týždňami aj oženil. Na istagrame má sleduje aj keď má nesleduje ak chápete 😂 akože možno tu riešim dosť hlúposti ale vôbec si neviem toto nijak vysvetlit a príde mi to dosť divne že aj napriek tomu že už je ženatý a zrejme aj cosko otec tak má stale akýmsi spôsobom sleduje. Však keď mám s niekym život tak si nepridavam bývalu do priateľov , a nesledujem jej ig. Aký máte na to názor vy ??😆😆😆

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
20. sep 2021

A ty to riešiš na čo? Tebe to môže byť akurát tak úplne jedno, je to len internet a on nech si robí čo chce, kým ťa tým nejak neobťažuje.

gladys_07
20. sep 2021

Ked takto socialne siete riesi teenagerka - ok, nech nezerem. Ale dospela zena…?

Keby bol tebe ukradnuty, tak sa nim uz nezaoberas. Nepotrvrdzujes priatelstvo atd

andrea78
20. sep 2021

@elzik3 a v com je problem? Nechcem aby som bola v akomkolvek kontakte - nepridavam do priatelov, nevyhladavam, nesnorim, nereagujem, neodpisujem. Otravuje ma - jednoducho bloknem a vybavene . On si Ta neprida len tak, ved si ho musela potvrdit. Keby si nechcela a nemala ziaden zaujem, ignorujes to a neprijmes ziadost o priatelstvo.

taga
20. sep 2021

Moj nazor: on si ta nema ako pridat na fb medzi priatelov - moze ti akurat poslat ziadost, ktoru ty musis akceptovat. Takze ak ti to vadi, zablokuj ak si ho prijala medzi priatelov, naco tu teraz vypisujes?

janetinka27
20. sep 2021

@elzik3 vela ludi nedokaze v sebe uplne ukoncit vztahy. ak si niekoho poznala, uz sa neda tvarit,ze si ho nepoznala, chapes. ktovie, nerues,zi si dalej svoj zivot 🙂

lily14
20. sep 2021

Ako sa dá sledovať na istagrame keď ťa tam nesleduje?

deti95060810
20. sep 2021

ja by som si ho nevšímala... isto ho to po čase prejde...

elzik3
autor
20. sep 2021

Ženy nehnevajte sa, ale vy ste tu niektoré naozaj otrasné, ja som nechcela vaše múdrosti, ale cisto len ako by ste sa zachovali VY. Ja. Nie som typ ktorý by sa teraz robil že toho človeka nepozná nemám problém, len mi to celé prišlo zvláštne, a veru na ig sa dá sledovať aj keď tá niekto nesleduje hovorí sa tomu verejný profil a to iste aj na fb .

lucia147852
20. sep 2021

Ja mám bývalého v priateľoch, po rozchode som ho vymazala ale po čase si ma pridal. Napíšeme si k sviatku, prehodíme pár viet cez msg. Neriešime sa nijak. Rany sa zahojili, necítime k sebe nič. Je to známy. Viac neriešim

vierkaa0
20. sep 2021

co tym sleduje tazko povedat. mozno ma s terajsou priatelkou zle obdobie a spomina na ten cas ked ste boli spolu. zablokovat si ho mozes, je to len a len na tebe

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ella_price
20. sep 2021

@elzik3 Ja neviem, ale asi to tebou tak trochu pohlo keď to riešiš, nie? Vysporiadaj si tento problém s bývalým v sebe samej a nie, ako by sa zachovala nejaká Iveta z Trnavy.

jaskolka
20. sep 2021

Aby ta niekto pridal na Fb do priateľov, musíš mu ty schváliť žiadosť. Ak si to urobila, tak načo teraz riešiš, že preci ta sleduje. Nemala si mu schváliť žiadosť, alebo teraz ho zruš, zablokuj a hotovo. Ak ta on už teda nezaujíma a nechceš s nim kontakt. Na kieho vola riesis, čo on tým sleduje?Jeho vec,co robi, mňa absolútne netrápi, čo robí bývalý, či má sleduje na verejnom profile, alebo nie. Ja ho mam bloknuteho, ak má nejaký iný profil a pozerá na veci, co mam "verejné", čo je maximálne meno a priezvisko, a dáke sútaže, tak nech si pozerá

alexi2211
20. sep 2021

Tožvie o čo mu ide. Neriešila by som. Nech kuká instagram keď chce, ty na to ani nemysli ani sa nad tým nerozčuľuj, keď to potrebuje nech sa páči.

gdulskadarina
20. sep 2021

ked uz to medzi vami skoncilo, tak by som ho ignorovala, na FB tiez nepotvrdila, instagram by som si dala ako sukromny, nech si zije svoj zivot!

anita6666
20. sep 2021

So všetkými bývalými som v kontakte,ja absolútne nemám žiadny problém,vôbec ma nezaujímajú inak než ako ľudia,s ktorými som niečo prežila. Mám všetkých ukončených v hlave a preto s nimi nemám problém žiadny,čo a ako vnímajú oni voči mne ma nezaujíma absolútne.

macekovam
20. sep 2021

@elzik3 na kazde pridanie do priatelov potrebuje tvoj suhlas.. opakovane si ho zrusila apotom zasa odsuhlasila pridanie do priatelov nie? tak naco to robis? treba si veci poriesit aj u seba...