Bývalý partner mi na Nový rok nenapísal

1. jan 2023

Viem riešim hlúposť ale som smutná s ex máme dobrý vzťah stále si píšeme hlavne na sviatok atď ja nikdy nepíšem prvá ale včera mi prvýkrát nenapísal na Nový rok😭...aby sme sa pochopili ja mám priateľa takže nie nechcem ho a on je čerstvo po rozchode. Len som smutná z toho

zmrzlinka2021
1. jan 2023

A prečo mu nenapises prva ty?

autor
1. jan 2023

@zmrzlinka2021 ja nikdy nepíšem prva

ckocka
1. jan 2023

To je logika jak sfiňa.

mimka1402
1. jan 2023

Milujem.😀 Bude revať, že nedostala správu a napíše, že nikdy nepíše prvá. Tak ti treba potom. Človek ak si chce udržiavať vzťahy s ľuďmi musí vedieť aj byť on iniciatívny. Druhá vec prečo ti tak preplo z toho, že si nedostala jednú sms? Si akože inak v hlave v poriadku?😀 Je to bývalý tak sa posuň ďalej a nebuď ako malé decko, ktoré trucuje, ale nič pre to neurobí.

zmrzlinka2021
1. jan 2023

Tak potom co riesis?
Ja vobec neriesim, kto "prvy" - proste uzivaj si zivot, a neries veci, kto prvy a kto druhy. Bud chces mu zapriat vsetko dobre do noveho roku alebo nie.

annamarin
1. jan 2023

Mozno si mysli, ze si s nim ani nechces písať, ked nikdy si nenapísala prvá. 😂

petamich
1. jan 2023

asi mal lepsi program ako pisat ex, ktora s nim nic nechce a nikdy nepopraje prva 🤷‍♀️

januska12323
1. jan 2023

No tak rev ďalej, čo ti na to povedať.

diewcatqoo
1. jan 2023

Mozno si dal do noveho roku zavazok, ze nebude pisat prvy 🤷‍♀️

emm_i
1. jan 2023

Neviem, ako by si sa tvárila, keby tvoj súčasný priateľ plakal, že mu nenapísala jeho ex. 🙂

doriiis
1. jan 2023

Toto je taký zlatý príklad toho,ako držať nejakého chlapa v zálohe.Ma frajera,ale čaká,že jej napíše ex.Lebo tak udržiavať exov v živote sa vždy hodí.Co keby náhodou?
No čo? Tak sukal inú a nemal čas ti pisat

h2
1. jan 2023

Ty NIKDY nenapíšeš prvá a si smutná, že jeho už prestalo baviť byť za blba, čo stále píše prvý? Napíš mu teraz, veď aj dnes sa blahoželá k Novému roku. Keď nechceš, lebo predsa ty nebudeš písať prvá, tak potom nevyplakávaj! Ty máš priateľa, on je čerstvo po rozchode. Asi má iné starosti, než písať exke, ktorá je šťastná vo vzťahu s iným, kým on je zase sám.

lienka.7
1. jan 2023

Asi si našiel nejakú ktorá nemá problém napisat ako prvá.... brw, to ti tak záleží na nejakej blbej sprave od ex??? 😱🤦‍♀️🙄😳 asi celkom v pohode s vasim rozchodom nebudeš....
@doriis presne, trefne napisane👍👍👍

misinka0611
1. jan 2023

Ja nikdy nepíšem prvá, ale on prvý napísať musí aby nebol problém na svete. Si predstav, že tiež to tak začne brať, že on prvý ti vkuse písať nebude 😀

jaskolka
1. jan 2023

? Je to ex, z akého dôvodu ti ma do aleluja písať? Proste už nechce písať, zabudol, má nový objekt, alebo skrátka nie je to pre neho dôležité.
Máš priateľa a teba trápi toto? Veď je to úplná somarina, čo riešiš.

marca12
1. jan 2023

Zrejme si dal predsavzatie,ze nebude on prvy pisat 🤣 toto je fakt sibnute pravidlo nepisat prva. Necudujem sa,ze mu dosla trpezlivost. Mna by tiez nebavilo vzdy sa prva ozyvat.

10zabka
1. jan 2023

správaš sa ako puberťáčka... a just nebudem písať prvá 😀 Ja som včera exovi písala ako prvá a z hrdosti mi neodbudlo. Však je to úplne jedno. Kto si prvý spomenie, prvý napíše. Ži a nechaj žiť. Ukáž to priateľovi a budeš mať ďalšieho ex. Asi ho neberieš vážne, keď ti je ľúto, že ti včera ex nenapísal.

doriiis
1. jan 2023

Alebo ide chlapec po rade.Od teba má už ďalšiu ex tak napísal jej.

viestta
1. jan 2023

Nechaj exa žiť jeho život. Ty začni žiť ten svoj. Márne rozmýšľam prečo by som robila drámu z toho, že ex nenapisal🤔

h2
1. jan 2023

@doriiis 😂 Vidíš, to je dobrý postreh! Možno píše vždy len najnovšej exke. Autorka bola z tejto funkcie zosadená.

martinkatinka
1. jan 2023

Mozete mat aj nadalej dobry vztah a uz si nepisat. Raz to skoncit muselo.

deti95060810
1. jan 2023

ex asi chľastal... správu pošle dnes - možno. 😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
1. jan 2023

A co to brani mu napisat ako prva? Asi ho to prestalo bavit. Ked ty sa nikdy neozves..

drzaopica
1. jan 2023

Keď vieš, že je po rozchode o to viac si mu mala napísať.Na druhej strane prečo by Ti mal písať?

solange7
1. jan 2023

😂

dianka555
1. jan 2023

Asi sa má už dobre, veď hádam chceš či? Dopraj mu šťastný život, nie že za rok dva budeš lamentovať prečo mi napíše, prečo má ženu a dieťa. Veď ja som malá byť prvoradá.

svetlonos
1. jan 2023

Autorka, dospej !

zooeynka
1. jan 2023

Chrapun drzy nevdacny! To pokaslal....