Bývalý partner ma ponižuje

21. aug 2020

S byvalym partnerom,s ktorym mam dceru sme si celkom dobre rozumeli,v poslednej dobe vsak zacal robit to,ze ked ma stretne niekde vonku v spolocnosti zacne ma urazat a ponizovat a bavit sa na moj ucet.Ako by ste reagovali? Prerusit uplne kontakt?

denden77
21. aug 2020

s kludom a usmevom, zotrela by som ho ako sopel.. pekne sarkasticky, ze sa ti este aj podakuje, lebo nebude rozumiet.. hlavne, ze porozumie spolocnost.. a este sa aj pobavi.. 😎

jankapepe
21. aug 2020

@denden77 tak tak....

panelacikova
22. aug 2020

aký kontakt ty s ním ešte máš preboha, okrem dcéry? ja by som sa s ním už ani nebavila. ja "mám" takého istého debila. vyžíva sa, keď môže byť ironický a sarkastický pred dcérou. mimo nej je úplne sprostý. len u neho je to prejav doslova slabosti, toto robil celý život (ale veľmi veľmi zriedka), keď nedosiahol, čo chcel... po rozchode sa vrece s tým uňho roztrhlo.. vždy si poviem, ešte toľko rokov vydržať, ešte toľko.... (kým dcéra nebude dospelá, potom mi už môže vyliezť on na hrb. žiaľ, kvôli dcére musím komunikovať a je to na nervy občas)... preruš kontakt, ak sa bude chcieť baviť, tak len ohľadom dieťaťa. koľko rokov má dcéra?

simdob
22. aug 2020

by som mu to opätovala, keď bude vidieť, že to berieš s nadhľadom, že ťa to nevytáča, tak to ho položí ;)

stela01
22. aug 2020

Ak nemáš silu reagovať , bude pre teba lepšie sa mu vyhýbať

Ale nay by bolo ak by si mu vedela hneď v jeho štýle s úsmevom odpovedať .

autor
22. aug 2020

@panelacikova tri roky ma mala

autor
22. aug 2020

@panelacikova nemame ziadny kontakt okrem dcery,ale mame spolocnych kamaratov a znamych a niekedy sa stane,ze sa nahodne stretneme niekde na kofole a tak a prave vtedy toto robi,ze ma zhadzuje a ponizuje

simsalabim
22. aug 2020

Tak sa ho priamo pred ostatnymi opytaj - Robi ti to dobre? Zvysujes si na mne ego? Ukazujes ostatnym, aky si ty macho?

autor
22. aug 2020

@simsalabim to som mu povedala uz 100 krat a nepomohlo stale to robi

autor
22. aug 2020

@simsalabim asi bude najlepsie ked sa mu zacnem vyhybat,inak to nevidim

simsalabim
22. aug 2020

Tak mu povedz, ze este raz a schladis ho chladnenou kofolou do tvare.

0silvia0
22. aug 2020

normalne pred znamymi mu povedz: prave vidite spravanie gentlemana, alebo: sebe robis hanbu, nie mne...
Kto si co o nom pomysli, neries a ty sa necit hlupo. Jeho spravanie, jeho vizitka😉

tilko
22. aug 2020

a čo na to vaši spoloční priatelia...bavia sa tiež na tvoj účet alebo sa ťa zastanú, či iba čušia? Pri prvej a tretej možnosti by som porozmýšľala, že či by nebolo na čase vymeniť aj ich....ak sa ťa zastanú, asi by som s úsmevom neriešila...kto je raz blbec, blbcom aj ostane...ja sa snažím vykorčuľovať z nepríjemných situácií vždy s rozumom, nepoužívam vulgarizmy a snažím sa zachovať si svoju hrdosť a úroveň...ale raz ma tiež ex po xy urážkach dostal do pozície, že som sa ho rovno pred všetkými opýtala, že či sa mu bez toho už nepostaví.......odvtedy mám pokoj

kitycat
22. aug 2020

keby to boli dobri kamarati uz davno by sa ta zastali...

mozes sa mu vzopiet sama
mozes poziadat tych kamaratov..mmozno im je trapne ale nevedia ako reagovat
mozes sa zamysliet ci nema pravdu v tych veciach co ti vytyka ak su kamarati ticho

ale super vyber spolocnosti kazdopadne

ukulela
22. aug 2020

Presne, ako píše @kitycat, ak by to boli kamoši, dajú mu na javo, že jeho správanie je za čiarou. Ak sa ťa nezastali, tie sociálne kontakty ti za to nestoja. Dupľom ak sa bavia s ním. Mala si rovno povedať, že vidíte, a pre toto s takýmto hulvatom nemôžem žiť a som rada, že už nie sme spolu. Ja by som sa už s ním nestretávala.

puklica13
29. jan 2024

Mne toto robil daaavno moj exfrajer..az ma raz fest nasral a som sa ho po jednej ponizujucej poznamke spytala..co, zas sa ti nepostavil tak sa odbavujes na mne? ..uz nikdy nemal blbu poznamku, a vyhybal sa mi🤣na hrube vrece hruba zaplata