Bývalý partner a jeho zámery

11. apr 2024

Ahojte. Mám takú menšiu dilemu, nedávno si ma odblokoval bývalí partner po dlhom období, čo ma trošku zaskočilo. Prečo ma to trápi? Nie že trápi, ale skôr zo zvedavosti. Vzťah som brala vážne. Bol hrozne odmeraný a neželal si kontakt so mnou po tom ako sme si skočili do vlasov slovne po konci. Čo za tým môže byť, ak ste sa s tým stretli niekto?
Ďakujem

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. apr 2024

@wolf_ Myslíš, že 4 mesiace je dostatočná doba?

viestta
11. apr 2024

Ja ze pises o piatich rokoch a to 4 mesiace...🙄 Ako pise @sheila121 Viac za tym nehladaj, aj ked dufas, ze sa vrati...

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unicornlady
11. apr 2024

Zablokoval si ťa kde? V mobile? A ako sa dá zistiť, či si ťa niekto odblokoval? To ti asi nepríde upozornenie, či? Nezistí sa to len tak, ak človek skúša tomu dotyčnému zavolať, napísať..?

tykat
11. apr 2024

Mozno klikol omylom alebo chce nastvat sucasnu priatelku.

deti95060810
11. apr 2024

teraz by som si ho blokla pre istotu ja...😉

rozculena
11. apr 2024
ckocka
11. apr 2024

Nie, ešte som nestretla nikoho kto má potrebu furt riešiť prečo si ho niekto zablokoval, odblokoval a aký zámer tým sleduje.

vilma7
12. apr 2024

Nemám ex ktorý mali potrebu si ma niekde bloknut a už vôbec ny som nerozmýšľala nad tým, že prečo si ma odblokoval. Detinské správanie.

pochod
12. apr 2024

Skúša ci si ešte stále hotová z neho a dosť zufala na to aby si sa ponizila a kontaktovala ho aj keď ta blokol ako keby si bola pre neho obyc. Ved vieš co.. 😃

katkami123
12. apr 2024

Ako si zistila, ze si ťa odblokoval?