Bývalý má novú frajerku

1. okt 2021

Prečo ma to tak zobralo keď som sa dozvedela že má nový frajerku?sme rok od seba,píšeme si asi 2 krát do mesiaca..aj vy ste tak reagovali

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. okt 2021

@anita1978 och to tiež dobrý šok

autor
1. okt 2021

@kate211 môj prípad neviem čo chcem

emalka
1. okt 2021

Je to celkom prirodzene, boli ste vo vztahu, rok nieje taka dlha doba na to aby zmizli vsetky emocie, hlavne ak aj ty este nemas noveho partnera na ktoreho sa mozes sustredit. Mozno je v tom aj trosku ego? A mozno mate nieco co ste si nedoriesili/nepovedali a stara rana sa znovu otvorila.
Mne pomohlo ked som s tym nebojovala a nepopierala to, poriadne si poplakala a isla dalej.

kittykat22
1. okt 2021

bola tu podobna tema a jej nazov bol ego alebo laska 😀 a podla diskusie to co citis nie je laska, ale si ublizena ze muz ktory mal raz oci len pre teba, ma zrazu oci pre inu zenu 🙂 mne sa stalo to iste. A to sme si ani nepisali, ja som uz mala dieta a skveleho muza - a dokonca som ja ex opustila. A ked mi povedal, ze sa zeni, skoro ma roztrhlo 😅 som marnivec marnivy 😂 Ten pocit bol nepochopitelny kedze som s nim nechcela byt 🤣🤣🤣

autor
1. okt 2021

@emalka mne to nepomáha...ja mu to prajem mám ho rada,nechcem ho späť iba ako kamoša bez výhod...ale aj tak som smutná...a ešte keď mi napíše a spomienky

h2
1. okt 2021

Nájdi si aj Ty nového frajera a Tvoje pocity k bývalému sa zmenia. A prestaňte si písať. Keď tak na narodeniny a na Vianoce, ale ani to by som nerobila. Bývalý je bývalý. Koniec.

autor
1. okt 2021

@h2 ja mu nepisem iba odpisujem....aj som povedala že nech nepíše a on stále že ma chce v živote.. je to dobrý muž

h2
1. okt 2021

Nechala si Ty jeho, alebo on Teba?

autor
1. okt 2021

@h2 tak vzájomne..skôr ja ale on si potom našiel skôr niekoho...je mladý tak čo nebude v celibate

moonlight1210
1. okt 2021

pretoze doteraz to bolo tak, ze akoby ti este stale patril. sice ste boli rozideni, ale tak akoby patril k tebe. lebo nikoho nemal. navyse ste udrziavali kontakt. to ten pocit umocnovalo.
akoby sa stav medzi vami zmenil, ale zaroven nezmenil.
a k tomu tam bol taky lahky zavan moznosti, ze keby... mohli by ste sa dat aj znova dokopy (aj ked ste najskor nemali ani jeden zaujem. ale ten pocit tam bol.)
alebo si ty mozno mala pocit, ze ti tym udrziavanim kontaktu dava najavo, ze stale tam kdesi tlie troska zaujmu o teba.

ked uz niekoho ma, je to definitivny pocit, ze je fakt koniec.

autor
1. okt 2021

@moonlight1210 možno,ale aj tak píše ale menej...

kassandra25
1. okt 2021

A z akeho dovodu si pisete 2 x do mesiaca?

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. okt 2021

@kassandra25 len tak napíše...ako sa mám,alebo pošle fotku niečoho nie seba atď...ja som ho aj ignorovala,ale on sa ale že nemám byť jak mala že ostaneme v kontakte veď sme dospeli

autor
1. okt 2021

@kate211 tak celkovo m to nebolo ale nevadí

deti95060810
1. okt 2021

chyba bola odpovedat na jeho správy. Keď sa dvaja rozídu je lepšie keď sa už nekontaktujú - pri rozchode vždy jeden trpí viac ....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. okt 2021

@viestta mala som niečo ale nevyšlo to...jasné že nie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. okt 2021

@viestta áno som asi egoista

misinka20
1. okt 2021

Ja som rozvedená rok a predtým sme už rok spolu nežili a každá frajerka môjho ex sa ma dotkne a to uz má siedmu... Naspäť ho nechcem ale žili sme spolu dosť dlho na to aby ma to občas nezamrzelo...

selu11
1. okt 2021

No my sme sa kvôli jeho novej frajerke rozišli, asi po dvoch týždňoch som prišla na to s kým je a trocha ma to aj potešilo, taký "pekný kvietok" si našiel a tú mu rada doprajem 😄

autor
1. okt 2021

@misinka20 siedmu omg

autor
1. okt 2021

@selu11 a dlho ste spolu boli? Ako si na to prišla?

miadi
1. okt 2021

@kittykat22 Ja mam pocit ze to je Ta ista osoba..

janka_23
1. okt 2021

Presne pre toto hovorím žiadny kontakt s bývalými. Vzťah skončil, dvere sa zavreli a každý si ide svojou cestou. Nevidím dôvod byť v kontakte. Nikto to nikomu ešte nič dobré neprinieslo.

emalka
1. okt 2021

Tak sa odrez. Zjavne vam to ako kamosom nebude fungovat. Neodpisuj mu, nestretavaj sa s nim. Tento smutok ta neprejde len tak, musis zakrocit. A on asi ma tiez nejaky problem s egom ked ti pise spomienky na vas vztah pocas toho ako riesi inu baby...

janickacrazy
1. okt 2021

@misinka20 ten je teda šikovný, veru niet za čím banovat, buď rada, že si sa ho zbavila