Bývalý má novú

22. okt 2022

Ahojte baby, veľa sa píše o tom, čo robiť a čo nerobiť po rozchode ale nenašla som veľa toho, čo robiť keď si bývalý nájde novú? Rozišli sme sa už dávno, už je to zopár rokov, ked sme spolu chodili sme boli vlastne len deti, no ja som stále dúfala, že sa dáme opäť dokopy... Veľmi ma to zranilo, stále sú v tom na jednej strane city, na druhej strane ego. Čo pomohlo vám, zabudnúť a posunúť sa vpred? Stále mi chodia hlavou myšlienky, že nenájdem lepšieho ako je on, že dobrých chlapcov ako je on je málo, že ma nikto nebude mať rád tak ako on... Sama si uvedomujem, že tieto myšlienky sú hlúposť no aj tak ich neviem vypnúť, spôsobujú mi úzkosti, že budem celý život sama, pretože každý v mojom okolí už niekoho má, dokonca aj moj ex, o ktorom som si myslela, že si novú nenájde :( Chcela som sa preto opýtať vás, ak ste si prešli niečím podobným, ako ste sa dostali z kolobehu týchto myšlienok ?
(mám 19 rokov)

21anjelik19
22. okt 2022

Nájdi si koníček a venuj sa tomu , bývaleho nestalkuj vyhoď ho z priateľov a zablokuj ......moj byvaly bol na mne tak zavisly tak som ho zablokovala nech na mna nemysli a už sa oženil, pomohlo mu to 😁😁😁

slovakboy
22. okt 2022

Joj moja veď ty máš ešte všetko pred sebou. Akoby si mohla ostať sama keď to nechceš? Kvôli čomu ste sa rozišli? Ty si ho nechala alebo on teba? Prečo si si myslela že si inú nenájde?

slovakboy
22. okt 2022

@21anjelik19 no ty musíš aká kočka byť, keď bol na tebe taký závislý? Asi ako moja.

shelby88
22. okt 2022

Presne ako príspevok vyššie ☺️. Máš len 19 život pred sebou. Vždy sa nájde niekto lepší. Už verím aj ja, že bude dobre. Tiež som si zažila svoje, až tak ze prečo, čo som komu urobila. Ale verím, na nič netlačím, že raz za žijem to čo nikdy. A to mám už 39

martul
22. okt 2022

Tak určite ste sa pre niečo rozišli, nejaký dôvod tam bol. A ten si stále opakuje a pripominaj. + Kamošku, koníčky, užívať si život.
Máš 19 fuuuu to je len začiatok, keby si vedela, čo ťa čakaaaá😉

autor
22. okt 2022

@slovakboy ja som sa rozišla s ním, ako hovorím, boli sme deti, on na mňa nemal veľa času (alebo si ho nevedel spraviť) bola som viac bez neho než s ním a tak som si naivne myslela že keď budeme starší veci sa zmenia 🙂 ani neviem prečo som si myslela že si nikoho nenájde, možno sila zvyku, že som si to nevedela predstaviť, že by mal niekoho iného on aj ja...

21anjelik19
22. okt 2022

@slovakboy tu nejde o to že by som bola kočka, tu ide o to, že on sa nedokázal preniesť cez rozchod absolútne tomu nerozumel že je koniec, stále si myslel že to zachráni, nedal mi pokoj, ešte mi potom písala aj jeho priateľka že jej furt o mne rozpráva že si ho mám dať ja do poriadku, vtedy som jej písala že nech to urobí ona lebo ja s ním v kontakte niesom ......to je dlhý príbeh
Som rada že už sa aj skončil 😅

slovakboy
22. okt 2022

Bola to detská láska. Ty si prišla do puberty on bol ešte decko. To iste som zažil ja. Mali sme 10 rokov a veľká laska. Až kým neprišla do puberty a prestali sme si rozumieť. Keď ešte nie je ženatý povedal by som mu čo k nemu cítiš. Koľko ma on rokov?
Aby ste nedopadli ako tí z toho krásneho filmu : S láskou Rosie

jaskolka
22. okt 2022

Si mladučká a boli ste deti keď ste sa dali dokopy.
Aj on možno už celkom inak pozeral na vás vzťah a preto by mu ani nenapadlo, že by ste to mali skúsiť znovu. Aj ty možno keby si ho stretla, zistila by si, že ste obaja sa zmenili a to, čo ste v sebe videli možno v 15,teraz už je úplne iné..
Máš 19, to co sa to teraz vidí úžasné, tak v 25 budeš možno vnímať smiešne. (na margo toho, že už nikdy nikoho si nenájdeš)
Máloktorá tak v podstate ešte zrejme detská láska vydrží.
Zabudni na neho, on je už úplne inde a ty tiež zacni žiť svoj život.

slovakboy
22. okt 2022

@21anjelik19 poznám to. Robil som to isté. Až kým som si neuvedomil, že nútením a citovým vydieraním nič nedosiahnem. Bolo to ťažké s tým prestať psychika ide naplno. Ale pomohlo a vrátila sa a bolo to ešte lepšie. Aj ja som bol lepší. Ženy to majú naprogramované že neprijmú spať chlapa ktorý len rozprava smúti a žiarli. Nútia ho sa zmeniť. Ten tvoj to nezvládol. Keby sa ale skutične zmenil
Dali by ste sa znovu dokopy.

21anjelik19
22. okt 2022

@slovakboy ja som mu dala 2x šancu ale čo dosiahol bolo to že vo mne vyvolal strašný odpor voči nemu ,... už by ma nič a nikto nepresvedčil aby som mu dala 3tiu šancu ........ale nemám problém s ním porozprávať keby som ho stretla, za to on ma obišiel na ulici keď sme sa náhodne stretli 😅
Ale ja som šťastne vydatá a za môjho manžela by som sa aj pobila a som rada že som si tvrdo stála za rozchodom s bývalým , s ním by som.nebola taká šťastná aká som dnes

autor
22. okt 2022

@slovakboy keď sme sa dali dokopy mala som 15, boli sme spolu vyše roka 🙂 je o rok starší odomna

ankare
22. okt 2022

Ak máte byť spolu, budete spolu aj napriek tomu, že odišiel na druhý koniec sveta. Nechaj to plynúť... Držím palce!

slovakboy
22. okt 2022

To ešte sa pokús raz. Mne tak dala na strednej kopačky spolužiačka a keď som bol prvák na výške tak sa na mna usmiala a bol som zase v tom. Zbalila ma znova. Ale už som bol obozretný a nebol som zaslepený. Keď znovu začala byt rozmarná smutne som odišiel a už som sa nevrátil. Šancu ti dá ak nie je do tej aktuálnej po uši. Ale udržiš so ho len keď budete obaja na vzťahu pracovať.

autor
22. okt 2022

@slovakboy určite nebudem nikomu rozbíjať vzťah 🙂 iné by to bolo keby ju nemal

slovakboy
22. okt 2022

Si si istá že ma silný vzťah? Si mladá a kašli na tú druhu. Ak majú dobrý vzťah tak ho nerozbiješ. Keď to nebudeš robiť podlÿm spôsobom a iba sa pripomenieš a povieš mu čo cítiš tak to necháš na neho. To ako keby sa v skupine slobodných mladých nesmelo kurizovat a koketovať. Môže. Až budeš vydatá môžeš sa riadiť morálnymi pravidlami. Teraz je dôležité nájsť svoju polovičku. Pre vás oboch.

dusankomoj
22. okt 2022

V 19r si predsa musíš uvedomovať,že nebude po zvyšok života smútiť nad tvojou fotkou. Je normálne,že niekoho našiel. A nájdeš aj ty a nad detskou láskou sa iba usmeješ. Teraz máš iba ukrivdené ego.

domca1408
24. okt 2022

😅 ked budeš mať 32 a tieto myšlienky potom píš......máš len 19 rokov a xy nových možností, a chlanov pred sebou....

derdia
24. okt 2022

Lahka odpovedat. Si zalubena to tvojej predstavy ako by to asi malo byt a mohlo byt... A to je hlupost.
Z
Stracas cas, pozeranim dozadu. Dozadu sa nepozera. A neporovnava sa s minulosotu, jedineak ba horsia ako pritomnost... Si mlada...
Kedy si sa uzlen mohla davno rozist😁ked.mas len 19tnast... To si este dietatko.