Bývalý a sen

31. jan 2023

Myslíte ,že je ok písať byvalke že sa mi s tebou sníval sen?Totiž môj priateľ s ktorým sme rok to mal potrebu napísať ex😭 Sem tam jej píše,ona má tiež priateľa

viestta
31. jan 2023

OK je to co si stanovis ty a nie to co si myslia ini.

autor
31. jan 2023

@viestta tebe by to nevadilo?

rodinka20
31. jan 2023

Mne by to vadilo

alzbeta1301
31. jan 2023

No mne by vadilo už len to že si s nou občas napise. A pisat jej že sa mu sníval s nou sen no koniec… dalsia vec prečo sa mu ten sen vôbec sníval? Človeku sa väčšinou sniva o tom na čo podvedome mysli pred spanim

stanik_67
31. jan 2023

zalezi co si pisu vies, ako niekedy to je tak, ze ostanu priatelmi a spravaju sa normalne. vsetko zalezi od toho co si pisu a podobne

autor
31. jan 2023

@stanik_67 sú priatelia ale je iné napísať ako saas a iné sen

sajsa3
31. jan 2023

Za mna teda nech vezmem do úvahy akehokolvek bývalého keby som niekomu z nich toto pisala asi by bolo za tým viac... a co sa týka chlapa tak tí nic nerobia len tak a uz vôbec nie ked ide o bývalé... bud to majú uzavrete alebo nemajú... to je moj názor... ak by toto moj muz robil viem ze by za tým bolo viac než len informovať ju o svojom sne... skor mi to pride nejako akokeby sa jej "podhodit" /vyskusat co príde z jej strany aká reakcia ... mna by to teda mrzelo ak by som toto videla u môjho muža... a to uz som si zažila toho veľa... takže zo skusenosti viem ze by za tým pravdepodobne bolo viac ...

zavana
31. jan 2023

samozrejme, ze by mi to prekazalo, podla mna to normalne nie je :D akykolvek kontakt s byvalym/byvalou mne osobne pride strasne divny :D aj keby som sa s tym clovekom nerozisla v zlom, aj tak by som to asi nevedela. ale tak kazdy sme iny, to je pravda. ak to tebe prekaza, tak by som sa s nim o tom jednoznacne porozpravala, to je jedine riesenie.

autor
31. jan 2023

Ona odpovedá chladne,alebo vôbec! Opýtala sa o čom bol a že si nepamätá.chapete tak načo jej to oznamoval

sajsa3
31. jan 2023

Skúšal

autor
31. jan 2023

@sajsa3 čo skúšal?

alzbeta1301
31. jan 2023

Možno sa mu o nej ani nesnívalo len mal chut s nou naviazať nejako konverzaciu

autor
31. jan 2023

@alzbeta1301 asi a ešte sa pýtal či je s frajerom

alzbeta1301
31. jan 2023

@autorka no porazilo by má u mna by chlapovi nepreslo ani kamarátsky si pisat s exkou. To sa nerobi. Nemám s tým dobrú skusenost a príde mi to voči partnerovi absolutne nevhodne toto robit čo to je za úcta🤦🏼‍♀️🤢

guiseppinka
31. jan 2023

@alzbeta1301 nemusi... Mne sa s byvalym snivalo VZDY iba pred tehu, kym som to zistila... Nie sme spolu roky, on ma svoju rodinu, ja mam svoju. Nevideli sme sa dlho, napiseme si gratulaciu k narodkam, meninam, poslal spravy o narodeni deti... Ked sa stretneme, tak pokecame... Nejake info o sebe mame, lebo mame spolocnych znamych... Ako aj mna by to strasne zaujimalo, ze preco som mala tie sny, resp. preco zrovna s nim...

alzbeta1301
31. jan 2023

@guiseppinka ktovie no😀 neviem teda mne sa to stalo ale vždy sa mi len v zlom snivalo keď sme sa pohadali s aktuálnym partnerom tak sa mi snivali zle veci z predchádzajúcich vzťahov😀

darina746
31. jan 2023

No mozno je to ozaj tak, ze sa mu fakt nic nesnivalo a len chce zacat konverzaciu :D Ked nevies ako na to, stav to na sen z predchadzajucej noci. :D :D

autor
31. jan 2023

@darina746 tak ale na čo?

alzbeta1301
31. jan 2023

@darina746 presne toez mi to tak príde @autorka no na to že má záujem zjavne s dievčinou udržovať kontakt napriek tomu he má teba takze by som pekne krasne povedala nech si vyberie o kom sa mu chce snivat ;)

sims4
31. jan 2023

Pokiaľ nejako špeci si nepíšu, tak by som to neriešila, keď prežili spolu nejaký čas, tak proste jej to napísal, nič viac, nič menej. Myslím, že my ženy niekedy zbytočne hľadáme problémy tam kde nie sú.