Bývalá si ma odblokovala na messengeri

uzviem
22. aug 2023

Ahojte ex priateľka po 14 dňoch si ma odblokovala ma mesengeri mám za tým niečo hľadať alebo nie podotýkam vôbec som jej nepísal nevolal stále k nej niečo cítim Ke to náznak niečo alebo ….

1234321
22. aug 2023

@uzviem alebo

janai1
22. aug 2023

@uzviem to každý deň stalkujes jej profil, že vieš ze si ťa odblokovala?

uzviem
autor
22. aug 2023

@janai1 Nie vyskočila mi ako návrh priateľstva
Prečo by som ju mal pozerať každý deň ? Som jej ani nepísal ani nevyvolával

konikmodry111
22. aug 2023

Odblokovala ta aby ta mohla smirovat. Podľa mna za tým nič nehľadaj

zoeeoz
22. aug 2023

@uzviem mozno trtkačka :D

uzviem
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva8
23. aug 2023

Asi chce ostať s tebou ako kamarátka. Rozišli ste sa, oboch sa to dotklo, nie len teba. Nechaj tak, nekontaktuj ju, len potvrd priatelstvo, uvidíš, čo bude, nenamotaj sa na tvoje predstavy.. V prípade potreby viete, že sa môžte na seba obratit.
Mňa byvaly po rokoch našiel na FB a veľmi dobre mi to padlo, lebo viem, že sa má fajn, teším sa s ním, na sviatky si napíšeme

jaskolka
23. aug 2023

A nezalozila si jednoducho nový profil? A tým, ze mate nejakých spoločných priateľov, tak ti ju systém navrhol ako priateľa.
Ja by, som ta tým vôbec nič nehľadala

jaskolka
23. aug 2023

@eva8 ona ho nepožiadala o priateľstvo. Len facebook mu vyhodil návrh, zrejme kvôli ich spoločným priateľom.

aurinia
23. aug 2023

@uzviem možno si len nieco nastavovala v mobile....a nasla ta zaablokovaneho....tak ta odlokovala, alebo tá niekde videla, potom si chcela tvoj profil pozrieť ze jak žijes, ale musela ta odblokovať najskôr....môže byť za tým len zvedavosť ...

moonlight1210
23. aug 2023

@uzviem Ty chces velmi pocut, ze uz ta zas chce, vrati sa, povie ti, ze ta lubi, atd, atp, podobne zalubene blbosti.
Ona sa s tebou hra podla toho, v ktorej svojej psychiatrickej realite sa zrovna nachadza (vlastne ani sa nehra, jednoducho sa k tebe chova podla toho, kam ju zrovna prepne).
Ty okolo zatial panackujes ako prosiaci psik (aj ked si nahovaras, ze nie) a cakas na navrat svojej panicky.

Mozes si stokrat povedat, ze vy dvaja “ste nieco celkom uplne ine” a “to nikto nepochopi, ake puto medzi vami je”, fakt je, ze ona ma svoje diagnozy (a berie na ne lieky) a ty sa snazis na to napasovat ocakavania a chapania, ako voci normalnemu zdravemu cloveku.

Teda to nikdy nebude fungovat, akurat ty budes mat este niekolko mesiacov stupidnych otazok, preco toto, preco hento, preco tamto. A budes pitvat kazdy jej cin, co to chce znamenat.

Nechce to znamenat nic. Ona funguje na principe, ze kam ju aktualna nalada slahne, tam je a tak sa chova.
Slahne ju vlavo, tak ta zablokuje. Slahne ju vlavo, tak ta odblokuje. Plesne nou o zem, tak sa ti ozve ako jej chybas. Slahne nou na vychod, uz si zly, nechce ta. Slahne nou na zapad, uz povie, ze si ta nezasluzi. A tak dookola.

No a ty? Potom vypisujes, ze mate vztah ako Tom a Jerry a ty (paradoxne) nechapes preco.

bloger
23. aug 2023

@uzviem Tak možno sa ti ozve.

eva8
23. aug 2023

@jaskolka jaj, tak to nemá s ňou nič spolocné potom. Ďakujem.

@uzviem
Nepožiadala ťa o priateľstvo, tak na ňu skús zabudnúť a len v dobrom spominaj

cacianka
24. aug 2023

Je to iba reklama na fcb, nič za tým nehladaj.
Zablokuj ju ty. Bodka

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz