Bojím sa členov rodiny

25. júl 2024

Bojím sa členov rodiny. Vždy keď mám ísť ku nim alebo oni ku mne mávam panické ataky, je mi proste zle z ich prítomnosti. Bojím sa ich. Spôsobili mi v detstve veľa zlého a doteraz sa neviem cez to preniesť a oni si žijú akoby sa nič nestalo, oni ani nevedia, čo ja zažívam pri kontakte s nimi. Prečo sa mi to spúšťa? Ja sa ich nechcem báť, nechcem mať zimnicu a kolapsové stavy z toho, že ich mám vidieť. Ako sa cez to preniesť, vyriešiť to? Teraz sa im celkom vyhýbam a najradšej by som sa im vyhýbala úplne ale to oni nepochopia…

pribinak
25. júl 2024

Však nemusia to pochopiť, stačí že ty povieš na stretnútie NIE

Na takéto veci slúži psychoterapia, presne odstrániť kolapsove stavy a posilniť tvoje vnútro

betulinka1
25. júl 2024

Psychoterapia pre teba urcite. Ale zakladne pravidlo, tak kde nechcem ist nejdem, s kym sa nechcem stretnut sa nestretávam a mam uplne v p..i, co si o mne niekto kto mi ublížil mysli. Preco by ti malo záležať na tom, co si myslia????? Sakra Ved sa na nich nachnevaj, vykric im to(imaginárne doma pred zrkadlom), napis im list ako ti ublížili a potom ho spal, roztrhaj, postup. Naser sa vypusti zo seba vsetko co ta trapi!!!!! vymaz ich zo zivota. Akoze chodit niekam z coho mas uzkosti 🙈🙈🙈🙈

sintra
25. júl 2024

Nesies si nasledky nespracovanej traumy. Inak je typicke, ze "pachatelia" sa tvaria akoby nic, keby si ich konfrontovala, popru, ze sa nieco take stalo a teba oznacia za precitlivelu... A musis byt s nimi v kontakte?

rozculena
25. júl 2024

a prečo sa s nimi stretávaš?

ivangeline
25. júl 2024

Vedieť povedať nie je základ! Vedieť povedať, čo chceš tiež.

dadka1997
25. júl 2024

Ked niekam nechcem nejdem, ak niekoho vidiet nechcem, tak nechcem, ak mam z niekoho strach vyhýbam sa mu