Bohatý verzus chudobný muž na vzťah

29. aug 2024

Bohatý či chudobný muž na vzťah?

alkoholik
29. aug 2024

Aj taky aj taky

natalia2007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amonet
29. aug 2024

dnes som nato videla video. slecna povedala že obabru ta obaja rovnako, z bohateho aspoň niečo maš😅

gribka1
29. aug 2024

Šikovný nie je chudobný.

mojemenonikto
29. aug 2024

V tej otázke je zakódovaná tá láska, o ktorej všetky ženy hovoria. že je pre nich najdôležitejšia? 🙃

petulka2021
29. aug 2024

Chudobný a spolu dosiahnuť bohatstvo 🤓

viestta
29. aug 2024

Hlavne nie alkoholik alebo mamičkin cecek, pripadne hlupak

zuzanita1609
29. aug 2024

Rozumný a empatický je lepšia kombinácia 😊. Peniaze ti šťastný vzťah nikdy nezabezpečia.

dskjhfdlkdjhl
29. aug 2024

A to len toto je kriterium pri vybere partnera? Takto moze vyberat len hlupak.

gribka1
29. aug 2024

Čo je to status chudobný v dnešnej dobre? Čo má a čo nemá?

dominikamacakova
29. aug 2024

Najlepšie bezodomovec. Chlap schopný zarobiť peniaze no fuj.

derdia
29. aug 2024

Niekto s kym je ti dobre...plus rovnaké morálne zásady.

lakebabe
29. aug 2024

Ani jedno ti nepomôže, keď to bude lakomy zgrlos ako tu vidíš často v diskusiách 😄

zuzitko74
29. aug 2024

Rovnakého, ako je žena.

pralinka25
29. aug 2024

boze toto su otazky. dlhovlasy alebo holohlavy, bohaty alebo chudobny, vychudnuty alebo tucny.
odvedci extremy a onicom

oktober3
29. aug 2024

Vernosť ženy sa ukáže, keď muž nemá nič
Vernosť muža sa ukáže, keď on ma všetko.

Keď som spoznala mohlo manžela, naozaj nemal nič. Bol po rozvode. Všetko nechal deťom. Len auto mal.
Veľa krát som veci ťahala ja, lebo ja som peňazí mala dosť + skvelá práca.
Prešiel rok a teraz je na veľkej pozícii, dostal aj dom ( v rámci práce, krásny) a aj aj auto...
Milovala som ho a vždy ho budem milovať. Či má všetko, alebo nemá nič
A verím, že to cíti tiež rovnako.

Možno som na smiech, možno staromódna .. ale ak mám s niekým byť, musím si byť v prvom rade istá, že je dobrý človek.
Tiež som si kadečo v živote odbila a ver, pokiaľ je bohatý, ale id*iot , nebudeš šťastná

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanita1609
29. aug 2024

Tiež nechápem, prečo akurát tieto kritériá 😏. Či to až tak povrchne autorka hľadí na človeka,svojho potenciálneho partnera...🤨.

ivik4
29. aug 2024

Bohaty nie žgrloš 🤌
Este nieco potrebujes vediet ?

ssimusska
29. aug 2024

Z bohatého sa môže stať chudobný a z chudobného bohatý, vyber si takéko ktorého miluješ 🙂

adabise683
29. aug 2024

Ziadny extrem nie je dobry a plati to aj tu, takze ani jeden za mna ... avsaknje rozdiel "chudobny" v 25 po vysokej skole a v 45 po rokoch "odrobenych"

svetlonos
29. aug 2024

Kamoska mala bohatého Slováka žijúceho v usa dlhe roky. Ušiel tak kedysi, vypracoval sa, stavebná firma. Mal tam vlastný dom, a chcel ísť zit na Floridu aj s ňou. Už mal po 50tke, známa tiez.
Keď prišla k nemu ma pozvanie na návštevu, v obchodoch všetko prepočítavať na koruny, na gramy a na kusy - kolko to stojí. Kupoval len tie najlacnejšie veci. Známa mala vedúcu pozíciu v kancelarii, zarobila pekne a dopriala si omnoho viac ako on. Ten zarabal ale aj na usa pomery super dobre. Jej sa hneď pýtal, aku pracu by tam chcela robyt keď budu spolu 😂. Ona ani zatat po anglicky. Zacala sa učiť ale nešlo jej to i keď celý život pracovala hlavou. Boli spolu 2 roky a ukončila to. Povedala, že takeho zgrla v zivote ešte nevidela. Dlho zila pred tým sama, zbalil ju on a vôbec nevedela dlho ako on je na tom financne. Zo začiatku bol veľmi šarmantný a pozorný- na SK. Takže u nej nešlo o - zbalim si prácach nech ma živí! Pracovala, setrila, mala dve nehnutelnosti o peniaze žiadna núdza. Ale ze toto ona na staré kolená trpiet nebude. Aby mu službu robila, celý domysko upratovala, každý deň lacno varila a potom mu ešte aj opatrovatelku robila 😁 Ako bonus bol ešte aj hypochodner 😂 Detaily rafsej opisovať nebudem.
Takže toľko k jednému typu bohatého chlapa 😉.
Za mňa je fajn muz taky, ktorý dokáže uživiť rodinu, nie je hnilo, blbec, agresivny mačo a ma zdravy rozum. Toho je poslednú dobu ako šafranu. Ale láska k snilkovy, ktorý by žil z ideálov - to nie. Myslím takých, ktorí ozaj ken snívajú maju svoje hoby ale do roboty anibza živý svet, lebo im nevyhovuje taky systém!
Takže ťahá všetko zena, hlavne ze on ide za svojím snom - na jej chrbte... Na takeho maly dvor a veľký byt aby sa spamätal- to nevhodný materiál na partnerstvo. Nech žije svoje sny - sam 😉.

enmery
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1ryba
29. aug 2024

@oktober3 no a najhoršia kombinácia je chudobný idiot.

drago12587
29. aug 2024

Asi posledna vec o ktoru by vo vztahu malo ist.. z roka na rok sa može všetko zmenit.. jeden rok žereš wifonky, druhy kupuješ porsche.. ked sa zadari... Naopak typek čo ma porsche, pride ujo exekutor a zobere mu aj zubnu kefku ( 3x som to videl na vlastne oči) ... Nechcem byt " sexista" ale ženy netušia ktory chlap je bohaty a ktory ne.. mala rada.. ak ma špinave monterky , bude s velkou pravdepodobnostou slušne zabezpečeny.. ak ma lacne sako, uteč kym sa da.. ak na prvom rande minie privela, tiež utekaj.. určite nema peniaze..bohaty chlap nemina love na ženu ktoru vidi 1x v zivote.

barborachors
30. aug 2024

niečo medzi. bohatý ma potom milenky a chudobný pije.

1ryba
30. aug 2024

@barborachors toto veru nie je pravda. Muži pijú a podvádzajú bez ohľadu na majetok. A vlastne aj ženy.

eliska13
30. aug 2024

Ak máš ty dosť, tak aj chudobný🤪
Definuj čo je bohatý?S peniazmi je všetko lahsie

milanemila
30. aug 2024

Ked som stretla mojho muza tak sa da povedat, ze bol “chudobny”. V podstate chvilu po vyske, mal maly bytik, este on podporoval svoju rodinu. Ja som bola este na vyske.
Preslo 10 rokov a spolu sme to dotiahli daleko. Pre mna to ma extra hodnotu, ze on vlastne vo svojom zivote doslova uplietol z hovna bic. Ja tiez nie som z nejakej extra bohatej rodiny, ale mama ma vzdy vo vsetkom podporovala podporovala (minimalne som nemusela ja zivit ju ako moj muz svpju mamu), takze urcite som mala lepsie zazemie na sebarozvoj aj studium ako on.
Samozrejme, ze nie je vsetko o peniazoch, ale bez nich sa neda a uz davno neplati, ze za peniaze si stastie nekupis a dokonca to uz vo vela pripadoch neplati ani o zdravi.

lakebabe
30. aug 2024

@barborachors 😄😄😄 ti najvacsi kurevnici ktorých mam v okolí majú holu rit. Aj v susedstve. Skôr to je povahe a o všeobecnej inteligencii. A takí jednoduchsi nevzdelani chlapi, ktorí bývajú okolo nás opru každú sukňu. Nejako nerozmyslaju nad následkami. Takisto poznám veľa chlapov co fakt majú zarobené a sú to tí najlepší manželia a otcovia. Takže toto by som tak nezovseobecnovala