Bezmocnosť vo vzťahu

3. mar 2024

Ahojte, už som naozaj v koncoch. Priateľ má kamarátku, ktorú začína stavať na miesto priateľky, kde by som mala byt ja. Platí mu, chodí za ním aj keď je zadaný, osobne ju nepoznám ale už som jej dohovárala, podľa jej slov, ona nič zle nerobí. Takisto on ju berie ako kamarátku a ja mám stále niečo voči nej. Jedného dňa mu prišla správa od nej, že aj ona ho ,,ľúbi", pritom odpoveď na to z jeho strany bola, že to tak hovorí kamarátom...ževraj si zaslúži, aby boli jeho sny splnené mi písala a ja som to už nedávala :(.
Buchla som po stole obrazne, požiadala aby nás dve predstavil, ale nejak k tomu neprichádzalo. Stále mám pocit, že je to zle a už nevládzem takto, ak sa mám každý mesiac takto cítiť a riešiť kedy mu príde jeho kamarátka, ktorej nevie vysvetliť ako sa ma chovať. Mňa berie za hysterku, ale xkrat sme mali o tom debatu, že mi to už prekáža a on nič nespravil pre zmenu.
Príde mi, že mňa chce meniť na svoj obraz aby som len chápala, pritom už nemám prečo chápať a toto tolerovať. Spomínaná slečna nikoho nemá a hrozne ju zobral rozchod. Cítim, že akokolvek sa snažím, som len zhodena a nevypocuta a ona je tá najlepšia, ktorej sa myslim ani nebude vedieť vzdať. Príde vám toto chovanie z jej strany normálne?
Mne už nepríde ako žena a on pre mňa ako muž, cítim, že by mal nastať koniec aj keď sme spolu už dlhšie.

klementinka58
3. mar 2024

nepises tu pravidelne v 3 mes intervaloch? lebo tie temy tu uz boli a viackrat

janinah
3. mar 2024

Nechápem prečo sa poniektore držíte zubami nechtami chlapov,ktorí za to absolútne nestoja.

autor
3. mar 2024

@klementinka58 nie, neviem prečo by som mala

gejb
3. mar 2024

Ak sa slecna ani po dohovore nestiahla (co by správna kamoška spravila) tak likviduje vas vzťah zámerne. A tvojmu frajerovi to nevadí, podla mňa mu to lichoti. Véd vas ani doteraz nezoznamil...stojí ti taky chlap za to aby si sa ho držala ako kliešť?

kassandra25
3. mar 2024

Jemu to takto vyhovuje, ze sa onho niekto trhá a má stálicu, ani by som na tvojom mieste nemala inú moznost, ako ho ist prekvapit, ked on je s nou, alebo ho prekvapit len tak. Ked dobrdza, bud nejaka nadej z jeho strany alebo volaco tam musi byt. Nevieme, co spolu komunikujú, ci a ako sa stretávajú, co sa deje. Ak ho prekvapis neohlasene a viackrat, uz bude chlapec na pozore, ze hentá si pride, kedy zmyslí a ja musim byt opatrný. Ak si teda ty tou paňou (jeho), jedno ci priateľka, drz sa svojej línie, neustúp, neuber si z hodnoty, hodnotu si navýš. Pozor, vsak, tu nie je vylúcené, ze on s ňou muchlanice mal, alebo sa jej dostalo pozorností od neho, inak by nelozila. A nevieme, ako lozí on, to on o sebe nepovie. Never mu prílis, ver iba sebe, ani jej never, a nehladaj ju. Pokial nie si z kola von, stále si v tom kole. Mozno ona sa tam snazí iba dostat. On moze mat iné plány. Ty si chod za svojím. Maj vieru len v teba. Jej never vobec. Ona ti je nepriatel

danieladugard
3. mar 2024

Kamaratka.. ok, moze byt, ale “lubim ta”? To teda nie. Ona tiez nie je ok teda, je po rozchode, chyba jej “niekto” a tak sa lepi po inom. Buchla by som nelen po stole, ale aj jej po hlave a este dverami za sebou

monikabull
3. mar 2024

Veď si si sama pekne napísala odpoveď na všetky tvoje otázky😉: ..."Priateľ má kamarátku, ktorú začína stavať na miesto priateľky"....Tak maj prosím ťa hrdosť a pošli ho do péčka....🙂

althejka
3. mar 2024

Sa na neho vyprdni a najdi si niekoho,kde budes prva ty

domkakvet
3. mar 2024

Ona nie je vysporiadana s rozchodom, ale do buducna vidi ako partnera tvojho partnera a tvoj partner je zatial s tebou, lebo co ak to nahodou s nou nevynde, daj mu ultimatum, bud skonci toto divne kamaratstvo alebo s nim koncis a to aj urob.

lauriik
3. mar 2024

Pozveraj zvysok svojej hrdosti a utekaj od neho prec 🫠

mimikarol
3. mar 2024

Rozid sa s ním skôr ako sa rozíde on s tebou. Nech si ide za tou svojou slávnou kamarátkou a ty si ži svoj život, nájdeš si časom druhého. Časom budeš rada že si sa ho zbavila

viestta
3. mar 2024

A preco si vo vztahu kde sa citis ako piate koleso na voze? Co ta v tom vztahu vlasne dri, ked kazdy mesiac riesis to iste?

zuzanka.zuzu
3. mar 2024

či mi príde správanie z JEJ strany normálne? to ti môže byť jedno, hlavne rieš svojho chlapa lebo JEHO správanie nie je ok 😉

koniarova
3. mar 2024

Nechápem,prečo riešiš ju. Haloooo, preber sa.

maminkadeticiek
3. mar 2024

Poslala by som do prdele celeho takeho chlapa ktory toto nechce zastavit.Davno mohla byt od neho zaparkovana kam patri a ze to nespravil a este ju trapak obhajuje hoci vie ako velmi ti to ublizuje by ti malo povedat kolka bije.

dadis
3. mar 2024

@domkakvet ja by som ultimstum nedavala. len odisla.

moonlight1210
3. mar 2024

Tito chlapi-deti, ktori miluju pocit, ze su na roztrhanie a kvoli tomu pocitu ochotne riskuju vsetko (a hraju naivnych). Pride im tazsie sa toho pocitu vzdat, ako prist o vztah. O ktorom ma navyse tiez pocit, ze prist on mu nehrozi, lebo onho bojujes ako levica.

Takze je to na tebe.
Ci mu ho doprajes, alebo mu ho vezmes a preberie sa do reality, ze z dvoch zien je zrazu na vyber iba jedna.

mabenn
3. mar 2024

to uz ked sa dve zeny biju o jedneho kretena, to je velke zufalstvo..."dohovarat" inej zene je velmi ale velmi trapne, ovela horsie ako dohovarat akoze svojmu chlapovi...si ho mala tej kamaratke pustit hned

sante81
3. mar 2024

Už by bol daaaavno expriateľ 😉

h2
3. mar 2024

Veď si aj ty nájdi kamaráta. Píš si s ním, ako sa ľúbite, stretávaj sa s ním a svojmu priateľovi o ňom často a veľa rozprávaj, samozrejme, len v superlatívoch!

svetlonos
3. mar 2024

Pozri, ja mam super bratranca a rada ho mam ako brata. Prave aj po mojom rozchode sme travili spolu vela času. Ked mal dva take dlhsie fajn vztahy, zoznamil ma s babami. Kedykolvek som potrebovala s niecim pomôct, vzdy prisiel alebo aj sam od seba na kavu. Niekedy sme aj vyrazili niekde do ineho mesta na obed a podobne. Ale rovnako nemal problem povedat mi, ze je teraz s priatelkou a dohodneme sa o tyzden napriklad. Raz mu volala ina priatelka, tej povedal ze je u mna, tak sme sa cez skype zoznamili. Teraz ma vazny vztah a ani by ma nehlo lepit sa na neho. Mam sice rodinu ale aj keby som sama. Snad mu nebudem nicit vztah, teraz ma ine prio a priatelkavma byt na prvom mieste. Ja viem kde je moje miesto, mame sa velmi radi a treba vo vztahoch harmoniu a rozum, nie egoizmus (kamaratka).
Chyba je na strane tvojho priateľa. On musi vediet upratat kamosku, nech robi čokoľvek. Nechova sa on voci tebe správne. Takeho by som poslala k vode.

alickapusinka
3. mar 2024

pozbieraj svoju hrdosť a kopni do zadku toho chlapa ktorý hra na dve strany. Platí mu všetko vieš peniaze majú čarovnú moc. Nech mu kupuje odíd s takým chceš rodinu. Nájdi si normálneho chlapa pre ktorého budeš prvá a nie druha v poriadi .Nikdy by som sa nenechala ponižovať a prosiť sa chlapovi načo to je dobre robiť handru, rohožku chlapovi. A čo že ste spolu dlho však ľudia sa rozvádzajú aj po 20 rokoch a tu sú žijú. Prečo a čo ťa pri ňom drží že ťa ponižuje hovorí TI aká si paranoidná. Toto robí chlap ktorý miluje ženu čo sa tak ponižuješ ma zlatého vtáka, veľa peňazí na účte či prečo si s ním. Však toto nie je žiadny vzťah spí s jednou druhou ma navarene a ešte neviem čo a popritom si 2 v poradí. Jemu to zjavne vyhovuje píšeš všetko mu kupuje. Tak asi je nejaká bohatá. Dohováranie že TY jej a načo to bolo dobré či čo si myslíš že jej to povieš sa zľakne a nič 0 bodov. Určite je to jeho kamarátka lebo mame po 15 rokov never. Bude to s ňou ťahať aj keby si bola proti. Pre debila sa biť však to by mi zato nestal ani keby mal zlatého vtáka v gatiach. A ináč aké hodnoty uznávaš vernosť, dôvera, a aby nespal s druhou fuj hnusil sa mi keby s ňou spal a potom s tebou. No fuj. Akého otca chceš pre svoje deti aby trpeli a TY s nimi. Však to bude robiť že aj keby ste boli vzatý. TY budeš s deťmi doma a ON bude behať za kamarátkou. Teraz je ešte ľahko samej odisť .U mňa by bol už ex .Ale takým ako TY tu budeš ešte písať o mesiac že čo máš robiť. Kopnúť mu do zadku a nájsť si normálneho schopného chlapa pre ktorého nebudeš 2 ale 1 a nebude mať kamarátky a hovoriť TI že si paranoidna.

ivik4
3. mar 2024

Viesco, pockaj nech Ti spravi zo 2 deti ,potom sa Ti od takeho curaka bude odchadzat ovela ,,lahsie" 😎

aaadkaaa
3. mar 2024

Mas s nim 3 deti a hypoteku? Lebo inak fakt nerozumiem, naco cakas a preco sa ty snazis nieco menit, ked z ich strany zaujem nie je....toto nie je manzel, ktoremu budes klast podmienky alebo ho prosit o zmenu, lebo mate nieco za sebou a vas vztah za to stoji...kopni ho tam,kde slnko nesvieti...

majlo1234
3. mar 2024

Musi to byt tazke. Poznam takych muzov, oni na tom niekedy naozaj nevidia nic zle, maju proste zalubu v zenach a kamaratsvach s nimi😃 mne by to maximalne liezlo na nervy, nehovoriac o tom, co by to robilo s mojou predstavivostou a sebavedomim, aj keby o nic neslo.

diewcatqoo
3. mar 2024

Dufam, ze je aspon dobry v sexe alebo ma peniaze, lebo inak si neviem predstavit, preco si vlastne este s nim.

januska12323
3. mar 2024

On nemá kamarátku ale dve frajerky a obidve mu to tolerujú. Neviem načo vypisuješ cudzej osobe, porieš si frajera a pošli ho doprdele.

ahhola
3. mar 2024

Kolko rokov mate vsetci akteri? 😛Chces s nimi ist do trojky, tvoj chlap chce evidentne ju, tak im daj volnost, bud velkorysa.

domkakvet
3. mar 2024

@dadis asi este tak najlepsie.

feb13
3. mar 2024

V normalnom vztahu nema problem ta s nou oboznamit, ani ona nema problem sa s tebou zoznamit. Pokial su hranice jasne a vsetci su za to, aby sa dodrzali.