Beriete rodičov na výlety?

25. aug 2024

Ahojte, ak ste už dospelý a máte vlastný život a manžela, brávate rodičov na výlety a dovolenky? Myslím takých rodičov, ktorí sa boja a nechcú ísť nikam sami.

minenkak
25. aug 2024

Poviem či idú,poviem čiastku čo zaplatím a zvyšok je na nich

zorkahorka
25. aug 2024

Beriem, lebo mame auto a bez neho by sa na niektore miesta dostsli len tazko.
Svokru berieme aj k moru
Nemsla by ist s kym

basulaak
25. aug 2024

Nie, ani by nesli. Ale svokru sme takto zobrali na dovolenku a sla, bolo to v pohode. Nevie jazyk ale pacilo sa jej.

lubossi
25. aug 2024

Jasné

sono2
25. aug 2024

Nie

leuska0910
25. aug 2024

Vylet ano, dovolenka nie

muchotrafka298
25. aug 2024

Nie neberiem. Parkrat ako dospela som bola s mamou, pre absolutne odlisne nazory na travenie dovolenky a programu na nej som od toho upustila.

jumama
25. aug 2024

Ja uz rodicov nemam, ale chodili sme so segrou a s deckami spolu. Svokra na to trosku ziarli podla mna. Lebo ona by vselikde chodila, ale svokor nerad cestuje. Chodia aspon do lesa na huby a kamaratom, ale co sa tyka cestovania do zahranicia, jeho tam nik nedostane. Ja sa priznam, ze ak by mala svokra inu povahu, v pohode, ale je taky maly general a dovolenka by nebola oddychova, museli by sme ist vsade, kde by zavelila, vstavat kedy by zavelila, ist spat kedy by zavelila... a podobne. Ak by si to vazila a bol by to aspon kompromis nasich a jej zelani ok. Ja som aj muzovi povedala, ze kludne nech s nou niekedy ide aj sam, ale ze ja ak si mam raz za cas oddychnut a volat ten cas dovolenka, potrebujem svoje tempo. Dost sa uz prisposobujem vsetkemu mimo dovoleniek...

denisa0504
25. aug 2024

Nie neberieme, ani na dovolenky, ani na výlety

pieksamaki
25. aug 2024

Už nie....je nás už veľa....nezmestia sa...ale na občas vylet ano....keď nie sme všetci...
Ale podporovala by som aby sa stara generácia bravala....aj keď je to ťažké...ale pre nich je dôležité vidieť mesto ako sa zmenilo....ako to ze sú aj potrebni a doceneni....

sense
25. aug 2024

Áno spýtam sa či chce ísť s nami tam s tam s buď povie áno alebo nie.

lasona
25. aug 2024

Svokru vždy berieme na dovolenku,ona je už na dôchodku. Boli sme tento rok v turecku, a ideme ešte do Štúrova. Mojich rodičov beriem na denne výlety...pomáhajú nám s malým.. takže preto aj

buberova
25. aug 2024

Na výlet ich zvykneme zavolať ale väčšinou nejdú

lienka9
25. aug 2024

Ano berieme.mojich rodicov aj svokrovcov

btus
25. aug 2024

áno, mamu berávam na výlety, raz sme zobrali aj na dovolenku. Na výlety a viacdnový pobyt s ňou však chodím len ja a mama. Mama žije sama, je bez auta, nikam by ináč nešla. Ale nie je to nejak často. My sme skor na turistiku, tulanie sa po horách, jej predstava je relax, wellness, takže preto si vyberá ona a ja s ňou idem.

simsalabim
25. aug 2024

NIe, boli sme raz so svokrovcami a stacilo nam obom. Oni maju uplne ine predstavy o tom, ako travit cas, kde, co jest a podobne. Teraz uz je iba svokra a tiez ju nebrieme. Ale svagrina (k´jej dcerea) ju obcas niekam zoberie, co je myslim odmena za to, ze sa im stara o dieta zverinec, ked nie su doma.

andrea_82
25. aug 2024

Ano, chodime cela rodina, deti, vnucata. Aj na dovolenky a obcas na vylety. Ale nevnimam to, ze my berieme ich, proste ideme vsetci spolu. Ale len s mojimi rodicmi, svokra je uz uplne ina povaha, ona vsetko strasne komplikuje.

30katrusa40
25. aug 2024

Ešte keď sme.nemali deti tak áno. Teraz sa už do auta nezmestime. Maximálne keď chcú ísť niekde ďalej do obchodu vazmem jedno z detí . A dnes idem s nimi na muzikál manžel je s deťmi.

zuzuliatko18
25. aug 2024

My sme asi extremisti, ale boli sme uz na pobytoch aj s rodicmi z oboch stran naraz, aj o par tyzdnov take planujeme, teraz uz AJ s drobcom (nam tieto vylety prerusil covid a moje tehotenstvo, ale.uz znova nabiehame na system).

zuzinabila
25. aug 2024

To urcite nie je o tom,ze uz ma dieta vlastny zivot ale o tom,aki ti rodicia su...su rodicia,s ktorymi je radost ist a potom taki,ze nerealne .

felycity
25. aug 2024

Ano, sem tam na kratsie dovolenky a vylety.

lavender94
25. aug 2024

Nevidím dôvod. Su to dospelí, svojprávni ľudia, ktorí keď chcu, idú na výlet alebo dovolenku sami, alebo s ich partiou, tak, ako aj my. Svokra par krát s takými nápadmi prišla. Dali sme jednu dovolenku a stačilo nám obom. Všetko muselo byť podľa nej a keď som s niecim nesúhlasila, chcela ísť inde, robiť niečo iné, tak už bola urazená. Nedajbože sme ju nechali samú na par hodin. Ona nema kamarátky, ale po tejto dovolenke sme sa s mužom zhodli, že my nie sme povinní jej robiť animátorov. Raz dva krát do roka s ňou ideme niekam do mesta na drink, do reštiky, občas ju vezmem nakupovať, ale to tiež nefunguje, lebo mame úplne iný štýl a len sa kyslo tvárime na tie outfity 😂😂😂

caroline_
25. aug 2024

nie,ani by mi to nenapadlo

blanblan
25. aug 2024

Nie. Viem si predstaviť ísť na dovolenku ja + rodičia + dieta alebo manžel + jeho rodičia+dieťa ale všetci spolu, tam by ma nikto nedostal🙂

kaktusik007
25. aug 2024

som sama s detmi od ich fakt malinkata, a kedze su do roka, dalsi dospely bol skor nutnost - takze na vylety som pravidelne bravala otca, dovolenky / dlhsie pobyty boli s mamou. Velka zahranicna dovolenka - boli sme vsetci piati. Pomaly uz robim plany iba s detmi, moja matka medzitym ovdovela a znasa to celkom tazko --- prvy pobyt bol 3 noci v Prahe dva roky dozadu a strasne sa urazila, ze som si dovolila ist sama s detmi. Ale uz si to pytaju aj chalani - ist bez nej 🤷🏼‍♀️

barju
25. aug 2024

Chodila som s mojimi rodičmi až do covidu, potom sme ich po covide zobrali aj s manželom do Chorvátska. Teraz som tehotná a chcela som ich zobrať znova, ale manžel v tom čase čo oni mohli nemohol a oni s tehotnou odmietli ísť. Ale určite im to o rok znova ponúknem či idú s nami.

kiki68
25. aug 2024

Ano, tiez na dovcu, min raz rocne mame dovcu aj s nimi pri mori, aj svokra, svagor

mravenek
AMBASÁDORKA
25. aug 2024

Je to určite o vzťahoch 😉 my chodíme, aj s mojimi aj so svokrou sme už boli a žiadny problém. Deti sa vždy tešia. Ale keby mam dovolenku pretrpiet pretože idú tam určite neriesime 😆

motogirl699
25. aug 2024

Chodím minimálne 2x za rok na babskú jazdu s mamou a dcérou

michaela329
25. aug 2024

Moji rodičia chodili vždy s partiou, aj my sme s nimi párkrát boli, ale to boli fakt dovolenky každý za seba, aj keď spolu 😃 Chodilo nás aj 10 áut. Oni sú relatívne mladí a spoločenskí. Svokru sme zobrali len raz, po smrti svokra, oni nikam totiž nechodili. A túto chybu už tak skoro nezopakujem. Je to fajn žena, ale nie na výjazdy.