Baba, ktorú ani poriadne nepoznám, sa po rokoch ozve a chce sa stretnúť

4. sep 2024

Ahojte.
Aj vam sa stava, ze sa vam z nicoho nic ozve niekto z vasej minulosti, koho ani poriadne vlastne nepoznate a chce sa stretnut? Mne sa tak ozvala nejaka baba z mesta, z ktoreho pochadzam. Nasi rodicia sa istu dobu navstevovali, potom to utlo. Ju som ju videla tak mozno 10x v zivote, pricom ale ona bola vtedy pubertiacka o 5r starsia odo mna, takze bavit sa nemala vobec zaujem. Cize ziadne kamaratstvo, nic, ked sme sa nahodou niekedy stretli v meste, robila sa radsej, ze ma nepozna.😆A ta osoba sa mi zrazu ozve cez messenger a vypisuje, ze ci by sme neskocili na kavu, lebo ze sa zdrziava v meste, kde aktualne byvam (co ani neviem, odkial vie..) a este aj vyvolava - dokonca v piatok v noci, ked som uz spala si dovoli mi opakovane vyvolavat🙄. Prosteee nie je toto cele cudne a od veci? Nechapem takych ludi, vy ano?

januska12323
4. sep 2024

Chce ti ponúknuť poistku.

amonet
4. sep 2024

zacala robit pre ovb a hlada klientov😅

trema
4. sep 2024

nestava sa mi to

pribinak
4. sep 2024

Stalo sa mi to 2-3x a vždy sa jednalo o nejaký kozmetický zázrak alebo čarovne vitamíny

arieska
4. sep 2024

áno, aj mne sa to stáva. Už sa na rovinu spýtam či ponúka finančné poradenstvo :D Prvý krát som bola ešte naivná, so stretkom som súhlasila mysliac si, že naozaj chce niekto obnoviť kamarátstvo. Po pár vetách keď som sa zaujímala ako sa ten dotyčný má mi povedal, že on na tieto zbytočné reči nemá čas a poďme rovno k veci 😅
Tak som povedala, že keď nemá čas tak idem preč. Hodila som na stôl peniaze za kávu a postavila sa a odišla.

vikusjk
4. sep 2024

Ano, ale vzdy islo o podobne situacie, ako popisuju baby vyssie, proste dievca zacalo s niecim/pre niekoho pracovat a hladala novych klientov. Nastastie som na to prisla vzdy uz pri telefonate a ku stretku nedoslo, aj tak by to bola strata casu.

ms_green
4. sep 2024

Pridávam sa, mám presne rovnakú skúsenosť. Keď sa mi takto niekto ozval po rokoch, zo strednej školy alebo podobne VŽDY sa z toho vykľul nejaký predaj. Poistka, finančné poradenstvo, Mary Kay atď.

ghostsgirl
4. sep 2024

Mne tak volala bývalá spolužiačka. Vraj chce zorganizovať stretávku. Tak ja najprv, že jasné super. A potom už len dodala, že nám tam predstaví svoje super produkty od partners group. Hneď mi bolo jasné o čo ide a rovno som je zložila so slovami, že v takom prípade nemám záujem. Neskôr mi aj iní spolužiaci potvrdili, že im presne tak volala. Samozrejme žiadna stretávka sa nikdy nekonala :D

autor
4. sep 2024

🤦🏼‍♀️Akoze, ak fakt vypisovala a vyvolavala neskoro v noci kvoli tomuto, co pisete, tak je to chudera na entu… Hlavne, ze by cloveka ani len neodzdravila, ale otravovat s chujovinami, to ano.

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
4. sep 2024

Zablokuj to

ms_green
4. sep 2024

Však pozri ozvať sa jej môžeš ale ja by som sa normálne opýtala, že čo potrebuje. Podľa mňa stačí keď jej povieš, že teraz nemôžeš ale o mesiac by si mohla tak ak chce niečo bude naliehať nech sa stretnete. Aspoň budeš vedieť

anjelicek26
4. sep 2024

Moznosti je len malo

- chce ti nieco predat
- chce ti nieco povedat (napr. ze za nou dolieza tvoj manzel)

Dvihnut telefon a slusne sa opytat, preco sa chce stretnut, ze je ti to divne takto po rokoch - ci nieco potrebuje sa spytaj...

sisska96
4. sep 2024

Hej a potom ponúka hovadiny, alebo investovanie a podobne

autor
4. sep 2024

Praveze ona uviedla dovod.. ze chce skocit na kavu pokecat, lebo ze zhodou okolnosti bude teraz dlhsie v meste, kde byvam.😂
@anjelicek26

anjelicek26
4. sep 2024

Tak to je taky dovod ze dovi dopo... asi ti to nechce povedat po telefone a vie, ze ak ti zacne nejake investicne hovadiny tam vysvetlovat a riesit tvoje financie, ze je cloveku blbe sa od kavy proste zdvihnut a odijst.

lucka_ke
4. sep 2024

možno nemá kde prespať a spomenula si na teba 🙂

marcellka32
4. sep 2024

Mary kay..že na kávičku a koláčik a že ako ide život...., ja že o čom tocis? Nejdem

deti95060810
4. sep 2024

mne sa tak pred rokmi nanominovala susedka do domu na návštevu... nikdy sme sa spolu moc nebavili - bola odomňa staršia o min. 10 r.
áno, predať akési produkty - niečo ako poistky....

mimirka32
4. sep 2024

Ja som asi naivna, ale mne by napadlo, ze mozno teda v tomto meste nikoho nepozna a tak sa chce stretavat so mnou. Ja som sa tiez takto v BA zacala stretavat s ludmi z mojho rodneho mesta, s ktorymi som predtym velmi nekomunikovala

rorino
4. sep 2024

@ghostsgirl Super,že sa prezradila hneď😂😉

ivik4
4. sep 2024

Hej byvala spoluziacka bola schopna mesiac volat den co den aj vypisovat x krat pritom z mojej strany odozva ziadna. Nieco totiz rozbehla a hladala ludi 🤣

rozculena
4. sep 2024

nie

modraslamka
5. sep 2024

@arieska haha👍👍💯

hara_vara
5. sep 2024

určite ti nič nechce dať 😂
len niečo potrebuje 👍

laurika999
5. sep 2024

Buď niečo potrebuje, alebo Ti chce ponúknuť poistku... "Títo poisťovací agenti" dokážu byť strašne vlezlí... Ignoruj a zablokuj.
Veď čo Ťa je po nej, alebo ju po tebe

emiw
5. sep 2024

Ja by som sa narovinu opytala na dovod, nakolko nemam vela casu nazvys, alebo jej rovno nedvihala. No naco sa tymto trapis mi povedz. Opytaj sa priamo a mas pokoj, alebo nedvihaj. Simple as that