Asi sa chcem len posťažovať

18. jún 2024

Moje kamarátky majú frajerov, ktorí navaria, operu, pekne zarobia … a ten môj? V živote nič nenavaril aj keď len dávame rybu piecť musím ja .. v živote pustil raz práčku lebo som nebola doma a potreboval si oprat veci do roboty.. a plat? Zarobí veľké h… a nemá žiadnu ambíciu zarábať viac aby sme sa mali lepšie a nie len vďaka mne..
určite sa budete pýtať .. nemáme ani 25 r. A bývame spolu rok.. a odkedy spolu bývame zisťujem čo je on vlastne zač..

pe_mi
18. jún 2024

Ahoj,tak už len jeden krok ťa čaká,keď si nespokojná.ste len frajeri , je čas ísť ďalej

mimi3008
18. jún 2024

Naco si este s nim, ked nim evidentne pohrdas a nevazis si ho ako partnera? Neokradaj ho o drahocenny cas

deti95060810
18. jún 2024

načo ti je chlap s ktorým si už teraz nespokojná...

autor
18. jún 2024

@mimi3008 to bolo myslené tak že nemáme ešte ani 25 r.

domkakvet
18. jún 2024

Ak si nespokojna hladaj inde.

mimi3008
18. jún 2024

Viem uz, este raz som to precitala a pochopila, preto som svoj koment upravila

vler
18. jún 2024

Aj toto je benefit spolocneho byvania

egonsk
18. jún 2024

predpokladam, ze sa vie z toho vzdy dobre vylizat, ked ste este stale spolu 😉😛

viestta
18. jún 2024

Uz vies, ze je nepozitelny. Pusti ho do obehu, ty si hladaj pouzitelnejsieho.

mirkava
18. jún 2024

Môj muž tiež skoro tak podobne, aj keď som ho už niečo naučila. Máme však spoločný humor a pohľad na svet a ja tiež nie som ideálna 😁. Už si ho nechám, niečo ešte možno doučím 😁. Ty si mladučká ak ti teraz vadí, bude to časom len horšie. Deti nemáte, pouvažuj či má význam ostávať v takomto vzťahu...

alickapusinka
18. jún 2024

Pusť ho za inou ktorá ho ocení pre iné hodnoty. Evidentne pre teba nie ej dosť dobrý. Ešte šťastie že ste išli spolu bývať. Kde je problém čo potrebuješ požehnanie MK aby si si išla hľadať druhého. Toho nechaj pre nejakú ktorej nebude vadiť že nevie zapnúť práčku. A mimochodom aké kvality máš TY. Iba samé sťažnosti na neho ak ťa to ukľudni tak mi ver že takého ako máš TY ma veľa žien na MK.

autor
18. jún 2024

No neuverite ale išla som.. bola som odhodlaná mu povedať že buď sq sťahuje on alebo ja ako chce ale ja s ním už ďalej žiť nebudem je mi z neho zle… a on príde z nemocnice po orl operácii čo mu odoberali vzorky, že ma rakovinu??? To mala som ho mať na svedomí?

oslo1
18. jún 2024

No tak nech ti tie vysledky najprv ukaze.

autor
18. jún 2024

@oslo1 nemusí chodí na chemo.. bola som tam prvýkrát s ním keby mu bolo zle .. a občas prídem poňho na aute…

rozculena
18. jún 2024

nechápem tento tvoj výlev a potom komentár o rakovine,to si robiš srandu alebo troluješ??

oslo1
18. jún 2024

Tak ale ked ma rakovinu tak mu je sum a fuk, kolko zaraba a ci nieco v domacnosti ppmoze.
On je rad, ze prezije z vecera do Rana a naopak.

autor
19. jún 2024

@rozculena a čomu ako nechápeš ? Ja píšem že som ho išla uz poslať preč a on prišiel s takouto správou tak som nemohla lebo by si aj niečo urobil ,, neviem čo je na tom troll asi ty :D

autor
19. jún 2024

@oslo1 neznáša to až tak zle je mladý.. okrem tých chemo čo mu býva zle ani by som nepovedala že ma rakovinu

miadi
19. jún 2024

Tak chod prec ty . Nebudes snim
Koli rakovine ked si uz chcela odist . Preco by si mal nieco urobit Ked odides ? Ked ani ryzu neupecie 😉 Proste mu vysvetli v com ti vase spoluzitie nevyhovuje aby sa mohol v buducom vztahu vyvarovat chyb co robil s tebou. Vysvetlit preco uz snim nechces byt tolko mu dlhujes uprimnost. A nie byt s nim Lebo mà raka, Nasilu ked ho mas plne zuby. Samemu mu bude lepsie ako s babou co ho uz nemiluje neznasa a je s nim len aby vyzerala zs dobru a obetavu. Taku pretvarku si nezasluzi on ani ty.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lavender94
19. jún 2024

Najprv som chcela napísať, či to nejde ešte vyriešiť- komunikácia, poradňa… ale ak si s ním už len preto, že ti je ho ľúto, tak to skončí. Určite s ním nebuď kvôli rakovine. Keď sa vylieči tak bude taky istý. A keď budete mať nedajbože dieťa, tak ešte len uvidíš čo je to za kkta🥲 prenechaj ho nejakej z tejto diskusie, čo ma pocit, že si ťa nezaslúži 😂

anna777115
19. jún 2024

Celé vymyslené. Puberťáci sa už poriadne neučia a zakladajú, takéto témy...

lujza123
19. jún 2024

Problem nieje vo frajerovi ale v tebe. Ty mu varis, peries, upratujes po ňom 🤷🏼‍♀️
Ved mu normálne vysvetli ze je 21 storočie a nikto mu okolo zadku skákať nebude. Ked raz práčku dokázal zapnúť dokáže to aj druhý krát. Ked ty varis on môže ošúpať zemiaky, nakrajat zeleninu a umyť riad ..

Hlavne sa zamyslí ty nad sebou, čo/kto ťa núti robit všetky domáce prace sama, prečo to robíš? Baví ta to? Keby bývaš namiesto frajera s nejakou spolubyvajucou co je bordelárka, lenivá, nájom neplatí bývala by si s ňou? Predpokladam ze nie.
Nemusíš sa hneď rozchádzať, ale nastav si pravidla a hranice. Maj sa rada

rorino
19. jún 2024

@anna777115 môj koment je odveci,ale môj syn mal ešte dnes písomku🤷

anna777115
19. jún 2024

@rorino Tak, to s ním ukonči bez ohladu na zdravotný stav. Nie, ste manželia,nie ste si nič dĺžný a nevidim dóvod zostavať s nejakým chorým chlapom, ktorý mi vadi, prekáža, neznášam ho a nič pozitivne mi do vzťahu neprináša.

minenkak
19. jún 2024

Kedy začínajú prázdniny,to tu ešte len bude peklo

rozculena
19. jún 2024

mala si to napísať hneď a nie po hodine

rorino
19. jún 2024

@anna777115 asi si to chcela napísať autorke😉

anna777115
19. jún 2024

@rorino Áno, áno, patrilo to autorke.

mimi3008
19. jún 2024

A co ze je mlady a znasa to dobre. Mozno navonok a fyzicky. Psychicky to moze byt uz ale celkom inak