Asi neverí rozchodu

31. jan 2023

Ahojte, včera som sa chcela rozist s priateľom - plakala som a povedala som mu, čo všetko ma trápi. Spýtal sa ma, prečo som mu to nepovedala skôr - pravda je taka, že som mu to hovorila stále. Čo si prajem aby bolo inak, čo ma trápi… potom mi povedal aby som neplakala a zacal si robiť zo mna srandu. A že keď mi bude lepsie bez neho tak mi to nemôže zakázať. Rano som sla do prace, dal mi pusu a siel. Čo si o tom myslite? Mne to príde, ako by ma nebral vazne a neveri, že už dalej vo vztahu nechcem byt. Tak nejak som dufala, že sa s ním normálne porozprávam …

annamarin
31. jan 2023

On tomu nemusí veriť, aby to bola pravda. Nemusíš od neho počuť nič na to, aby si sa ty posunula ďalej.

deti95060810
31. jan 2023

asi to nezobral vážne... pozor, aby si z toho nezačal robiť posmech...

gejb
31. jan 2023

Ak tomu neverí tak mu zbal kufre. Potom mu to dôjde

viestta
31. jan 2023

Najlepsi dokaz je, ze odides. Alebo ho vyhodis. Podla toho u koho byvate

kvetinka75
31. jan 2023

tebe to môže byť jedno či to bral vážne alebo nie. Keď sa s ním chceš rozísť tak sa rozíď.

brembo
31. jan 2023

Má ťa za hlúpu a neverí,že si to myslela vážne. V podstate ťa vôbec neberie vážne.

melanta
31. jan 2023

Píšeš, že chcela si sa s ním rozísť. Chcela si. Nerozišla. Tak logicky tomu neverí. Ak sa s ním chceš rozísť, tak sa rozíď. Čo si bude on myslieť je predsa jedno. Keď sa odsťahuješ, tak príde na to, že si to myslela vážne. Ak povieš, že sa chceš rozísť a potom spíte v jednej posteli, tak logicky tomu neverí.

dzulli1980
31. jan 2023

A prečo reveš, keď sa s niekým rozchádzaš? ... zrejme až taká presvedčená o tom, že sa chceš s ním rozísť, nie si ... a on to aj tak berie ...

maruski99
31. jan 2023

nuz nevzal to vec vazne. mate spolocne byvanie? kto u koho byva? uz len t,m ze ste zjavne spali v jednej postely, mu proste napovedalo to, ze sa nic vlastne nedeje

viestta
31. jan 2023

Napisem este jedno: Reci sa hovoria, chlieb sa je. Kto vie kolkokrat si sa uz rozchadzala. Kto vie kolkokrat si vyuzila potencial vody. A nakoniec z toho aj tak nic nebolo, takze si mu na smiech aj so svojimi vyhrazkami aj s potokmi slz. Jediny relevantny dokaz rozchodu su zbalene kufre a kluc v schranke. Bud tvoje alebo jeho. Kym nedojde na kufre, furt su to len prazdne reci a divadlo jedneho herca.

haley7897
31. jan 2023

No neverí to tomu a ani ty tomu neveríš. Len si sa ho tým snažila zmanipulovať k zmene správania. Ak sa chceš rozísť, tak odíd. Čokoľvek iné je manipulácia a opakovane to definitívne stráca na váhe. Nečuduj sa, že sa tomu len zasmial ak sa podľa toho sama nespravas.

gejb
31. jan 2023

A vy ste sa teda rozišli, a potom ste si šli ľahnúť...? On si možno len myslel ze ti preplo, keď nikto nikam neodisiel. Riesili ste odstahovanie? Lebo takto rozchody nevypadaju...

sims4
31. jan 2023

Asi to nepochopil. Buď by som ho zbalila alebo ja odišla, aby to pochopil, možno má pocit, že si si povedala svoje, že sa niečo zmení a bude to dobré. Ale ak si rozhodnutá proste s ním nebyť tak treba zakročiť.

blondtana
31. jan 2023

Tiež si myslím, že keď ti nasľuboval hory-doly, tak už myslí, že je vec vybavená, môj ex priateľ tiež tak zareagoval na rozchod, druhý deň odpochodoval do práce, po práci cvičiť a to ma úplne vytočilo, že čo si myslí a tak som mu sama za ten čas zbalila saky-paky a šup s nimi ku dverám, mala si vidieť ten výraz 😂

stefi_k
31. jan 2023

No otazka je či taketo dramy robiš často ? Lebo ked ano, mohol su mysliet, že maš len dalšiu epuzodu. No ked ste sa rozišly tak začni balit seba alebo jeho, kde je problem ? Ak nedokažete spolu komunikovat, tak by som na zazraky nečakala.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
1. feb 2023

Hovorila si mu o problemoch pred tym bez toho aby si spomenula rozchod a ignoroval to. Teraz si mu povedala o problemoch a ze zacinas uvazovat o rozchode kedze sa tie problemy neriesia a on to zase ignoroval. Zial, jemu je jedno ako sa citis. Jemu nezalezi na tom ze ta nieco trapi a potrebujes nieco zmenit vo vztahu. Po pravde jemu je jedno ak by si naozaj odisla. Toto nema buducnost. Je mi luto.

amiaja
1. feb 2023

Kasle na teba pocas vztahu a rovno ti povedal ze sa mozete aj rozist ked chces, bojovat o teba nebude... niet co dodat

henrietkatr
1. feb 2023

chyba bola to, ze si to len povedala a ziadne dalsie kroky si nespravila. podla mna ta nebral vazne uz ani pred tym, inak by mu to docvaklo. no ak to takto medzi vami funguje, bude najlepsie, ked tuto kapitolu svojho zivota proste natvrdo uzavries

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucas1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz