Aký ste mali vzťah s vašimi školiteľmi po ukončení štúdia?

22. apr 2024

Aký ste mali vzťah so svojimi školiteľmi po ukončení štúdia? Myslím na pracovnej úrovni alebo nejakých spoluprácach, samozrejme pokiaľ ste neostali na akademickej pôde?

sevrin
22. apr 2024

S mojim konzultantom pri Bc. občas vyjdeme na pivo. To je asi tak aj všetko.

unicornlady
22. apr 2024

Žiadny.
Je to učiteľ a po dokončení bakalárskej či diplomovej práce, skončila aj komunikácia s nimi.

zeldia
22. apr 2024

Som školiteľka, neudržiavam so študentami po skončení štúdia žiaden vzťah. Dúfam, že ma aspoň na ulici pozdravia aj keď je mi to celkom jedno🙂

ivka225
22. apr 2024

Ďalej spolupracujeme v našej oblasti.

sintra
22. apr 2024

Ziadny.

januska12323
22. apr 2024

Žiadny, sú to učitelia nie kamaráti.

anketkarka
22. apr 2024

Po skončení si so mňou potykala a chvíľu sme boli v kontakte. Potom to nejak vyšumelo do prázdna.

autor
22. apr 2024

Ja som minulý rok v máji končila školu, a mala som super školiteľa na tejto úrovni som bola nad mieru spokojná a teraz ma oslovil na spoluprácu na jednom jeho projekte, ktorý bude realizovať nakoľko sa pohybujem takmer v rovnakej oblasti ako on a dosť ma to prekvapilo, nakoľko nikdy by ma to ani nenapadlo nakoľko si myslím, že som mala aj šikovnejších spolužiakov ako som bola ja a teraz naozaj neviem ako na to reagovať

zeldia
22. apr 2024

Ak chces a máš cas a možnosti tak bude veľmi rad ak jeho ponuku prijmeš a zapojiš sa do projektu.
Nájsť niekoho kto ma vôbec záujem pracovat je momentálne v SR neľahká úloha.
A prečo oslovil práve teba? Lebo stebou pracoval, pozná ta, ma na teba kontakt ? Nic zaujimave by som v tom nehľadala 😉

eva8
22. apr 2024

Urcite by som vyuzila sancu zucastnit sa projektu, ak by som mala nan cas popri zamestnani. Ziskas skusenosti, vedomosti, nove kontakty a dalsiu polozku v CV 🙂

eva8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
23. apr 2024

Kľudne by som to s nim prebrala a potom sa rozhodla. Na pracovné spolupráci nieje predsa nič zlé.

alexis617
23. apr 2024

Podľa mňa tiež sa stoho teš aspoň sa zas niečo nové naučíš a z časti aspoň vieš čo od teba školitel očakáva po pracovnej stranke ja by som v tom nevidela nič postrané

autor
23. apr 2024

@alexis617 samozrejme nehľadám za tým nič iné, len ma to prekvapilo, že práve mňa si vybral keď boli aj šikovnejší spolužiaci spomedzi tých čo nás školil ale teda skúsim to, nič tým nestratim keď ma oslovil čo si určite aj vážim nakoľko v oblasti ktorej pôsobíme je jeho meno zvučné a vážia si ho aj moji nadriadený dokonca