Aký odkaz by ste napísali osobe, ktorá sa vám páči?

4. jún 2024

aky odkaz by ste napisali osobe ktora sa vam paci? anonymne

tamtamka26
4. jún 2024

kde? na ZŠ? 😀

mk1111111111
4. jún 2024

Si pozerala Nikol?

autor
4. jún 2024

@tamtamka26 na sš

viestta
4. jún 2024

Anonymne mozes napisat cokolvek, vsak aj tak nevie od koho to je. Ci myslis, ze Adonisovi sa z takeho odkazu podlomia kolena a da si tu robotu a pozve slecnu Marplovu aby zistil kto mu to pisal a potom ti poadne k noham cely vyteseny?

lavender94
4. jún 2024

Žiadny, je to trápne. A na strednej škole si z teba budú robiť srandu keď sa na to príde. V dnešnej dobe kedy nadviazať kontakt je jednoduché a môžeš to urobiť z detskej izby tak kašli na hlúpe odkazy

fadama
4. jún 2024

@viestta prečo musíš byť furt taká vysmesna?

Je to náhodou milé a každého by to potešilo, skús napísať, jednoduché a výstižné - páčiš sa mi .😀

bloger
4. jún 2024

Mám ťa rada

januska12323
4. jún 2024

Ruže sú červené,
a fialky sú modré,
ty možno netušíš,
komu je s tebou dobre.
😁 Z knihy

domkakvet
4. jún 2024

Ziadny.

larisa
4. jún 2024

No predsa žiadny. 😀

mabenn
4. jún 2024

no, podla fantazie a schopnosti...ja by som napisala basen, ale to preto, ze basne pisem...ide aj o to, co od toho ocakavas, ci dufas v nejake zblizenie, alebo to chces len tak - aby vedel, ze niekomu sa paci (anonymne to je ale dost desive, takze by som to nerobila...predstav si, ze ti niekto anonymne vyznava naklonnost a ani nevies kto to je a ci nie je naruseny a pod.)

mk1111111111
4. jún 2024

@fadama a veď
@viestta dobre píše, načo také anonymné šumy, to k ničomu nevedie

pralinka25
4. jún 2024

Nerobila by som to. Chalani uvazuju uplne inak obzvlas este na strednej. Nemusi to vypalit dobre