Aký máte vzťah so švagrinou?

24. júl 2024

Aký máte vztah s vašimi svagrinami? Ideálne z muzivej strany. Máte sa napr v priateloch na FB, chodíte spolu niekde (von, s detmi na výlety atd)?

vyrovnanaosoba
24. júl 2024

Ahoj. Môj manžel má brata a on priateľku, sme spolu 11r a brata som mu videla 2x, jeho priateľke vykam 😀 asi tak.
Manžel s mojimi bratmi ide aj zahrať bowling, či na ryby.

blancheporte
24. júl 2024

Mám dve švagriny. Obidve staré dievky, ktoré žijú s matkou. O vzťahu sa nedá hovoriť. Nepíšeme si, nevoláme.....keď k nim prídem na 20 minút,pozdravím sa a to je tak asi všetko. A to som vydatá 20 rokov.

zmrzlinka2021
24. júl 2024

@blancheporte písať o single ženách ako starých dievkach je dehonestujúce.

zmrzlinka2021
24. júl 2024

Máme dobré štandardné vzťahy.

pribinak
24. júl 2024

Jedna švagriná býva kúsok za Ba, majú syna v podobnommveku, dobre si rozumieme. Často sa stretávame

Ostatne sú odo mna výrazne staršie, niektoré už majú aj vnúčatá, mam a nimi slušný vzťah, vidíme sa párkrát za rok

Vzťahy si treba pestovať, správať sa rešpektujúco a hlavne netreba všetko veľmi prežívať

simona92101
24. júl 2024

Svagrina je o 12r mladsia odomna,mlada zaba s hlavou v oblakoch, a s inymi prioritami..stretavame sa minimalne,kedze my mame deti a jej lezu na nervy..

betulinka1
24. júl 2024

Nemam ju v priateľoch a nevolame si. Ziju b zahranici. Vidime ich 3x do roka, vtedy super pokecame, vymyslíme nejake výlety spolu pre deti a uvarim im co ľúbia. Keby bývali tu blizko, tak urcite mame blizsie vztahy.

anketkarka
24. júl 2024

Boli sme dobré kamarátky. Kým som nezistila, že vie pekne ohovárať, klebetiť a manipulatívne upravovať realitu ako sa jej hodí. Doteraz sa neviem z toho spamätať ako niekomu veríš a zistíš, že to má ďaleko od kamarátstva.

mamamasama
24. júl 2024

S jednou som skvela kamaratka, s druhou si tiez velmi rozumiem, tretiu respektujem ako pribuznu, ale spolocny cas nevyhladavam.

blancheporte
24. júl 2024

@zmrzlinka2021 no neviem,či dehonestujúce. Jedna má 35 a druhá 45. Bez priateľov a bez detí....

autor
24. júl 2024

@blancheporte a tak 35 nie je take zle🙂

petamich
24. júl 2024

svagor ma partnerku, ked sa stretneme celkom si rozumieme, porozpravame sa, obcas ideme spolu na veceru nejaku aktivitu, extra blizky vztah nemame ale to ani so svagrom 🙂 na FB sa mame

katica06
24. júl 2024

Muž má mladšieho brata je rozvedený žije v zahraničí, jeho ex je minimálne o dvadsať rokov staršia, žiaľ nehovoríme žiadnou spoločnou rečou tak za tie 2stretnutia počas trvania ich manželstva sme si žiaden vzťah nevybudovali.

lucinka12356
24. júl 2024

Muž má staršiu sestru, sme aj kmotri. Rozumieme si super myslím. Deti mame v podobnom veku. Prístelka jeho mladšieho brata je moja bývalá "spolužiačka" takte sa poznáme od strednej. Vtedy sme neboli vôbec kamošky. Tersz myslím ze sme. Nestretávame sa denne ale bývame kúsok od seba, chodíme spolu po výletoch s dovolenkách. Aj ona mi je kmotra.
Môj brat je mladší ma druhu priateľku takú vážnejšiu. Poznáme sa ale tam to hasne. U nás bola raz aj to na pol hodinu. Občas ju stretnem v robote jej ale to sa len pozdravíme. S bratom sa tiež malo stretávam, bývame tiež kúsok od seba ale väčšinou sa stretávame na oslave. U nás alebo u nich. Ale jeho priateľka nechodí. Vždy je v robote vtedy... 🙃Ale uvidíme, ma len 21rokov tak možno ešte donesie takých priateliek....

blancheporte
24. júl 2024

35 nie je zlé,pokiaľ nesedis doma pri matkinej sukni. Ale prajem im obom,aby boli šťastné....

janinah
24. júl 2024

Nijaký,cez 30 rokov žije na Sibíri,je už v dôchodkovom veku,tak som zvedavá ako sa zariadi na staré kolená.Pýtala som sa,odpoved dokopy žiadna.

kristinapetronela
24. júl 2024

Mám švagrinú ale ona je inej národnosti a ona a môjho muža brat sú taký svojský menej komunikujú ,bývajú inde ako na Slovensku .takže pomenej .ale bavíme sa

30katrusa40
24. júl 2024

S mužom mojej sestry sa ani nepozdravíme. A s manželovu sestrou len zo slušnosti . Jej manžel bol super , ale už zomrel za ním mi je smutno

sense
24. júl 2024

Žiadny, nakoľko ma len 2 nevlastný h bratov s ktorými sa vidí raz max 2 krát do roka. A Š nastávajúcoi švagrinou, anubenicou môjho brata dobry

janulka1802
24. júl 2024

Mám 3. Jedna úžasná, úplne moja krvná skupine, dve čisto formálny vzťah.

romanovic
25. júl 2024

@30katrusa40 ani si nepozdravite? A ked sa stretnete na rodinnej oslave, tak co?

morgane1975
25. júl 2024

Z bratovej strany ziadny lebo je to jedna hnusna zena co pourazala celu moju rodinu. Spina namyslena a arogantna. Z muzovej strany s obidvoma svagrinami super, jedna z nich zije v zahranici, stretavame sa pravidelne.

30katrusa40
25. júl 2024

@romanovic nepozdravíme. Na rodinnej oslave sa stretneme jedine keď je jubileum u nás sa oslavy inak nerobia . Pred mesiacom mama mala oslavu boli sme v jednej miestnosti. To musí stačiť že sa znesieme. Nerozprávali sme sa a sedeli sme na opačnych koncoch stola.

andrejkap123
25. júl 2024

My sa nemame na fb, ani nikde, mimo navstev nekomunikujeme absolutne nijak. U svokry ked sa stretneme tak pokecame nevyhnutné ale nejak si to ani neuzivam ani netrpim. Taky nijaky vztah. A myslim ze to lepsie ani nebude.