Aký máte názor na ženy, ktoré nepracujú a sedia doma?

27. nov 2023

Aký máte názor na také ženy ,ktoré nepracujú a sedia doma ( myslím tým že nemajú ani deti ) a pritom muž aj keď podniká má toho veľa na práci,a proste tie ženy sedia doma Max.fitko a starajú sa len o vzhľad,je to podľa vás dobrý spôsob života keď jeden robí a druhý si kvazi užíva jeho peniaze a nerobí preto nič ? Ako by ste sa zachovali ?

stanulienkat
27. nov 2023

Uz su tu taketo temy. Aspon 70. Kazdeho vec.

januska12323
27. nov 2023

Myslím si, že sa nemáš nijak zachovať keď nie si tá žena a ten muž. Staraj sa o svoj vzťah a život.

lulu0123
27. nov 2023

Ak to vyhovuje jej aj manzelovi tak kludne.Ja by som sa bala jedine toho,ze ked sa muzovi nieco stane,alebo ju necha,nebude sa vediet sama uzivit.Ale ked ma toto nejako podchytene.Setri si nejako alebo co ja viem.Kazdopadne kazdeho osobna vec.Absolutne nijako negativne sa na to nepozeram.Nech kazdy robi co mu vyhovuje.

dskjhfdlkdjhl
27. nov 2023

Si jeden z tych manzelov? Ak ano, tak si to vybav so svojou manzelkou. Ak nie, tak si hlad svojho vztahu a nerozoberaj to, do coho ta nic nie je.

zoe_2
27. nov 2023

Zi a nechaj zit

rusalinka
27. nov 2023

Ja by som sa tak inak opýtala... to fakt musíme mať na všetko názor? 😀

kika147
27. nov 2023

Že je to ich vec

lienka.7
27. nov 2023

@autorka ze ich to proste baví a vyhovuje im to tak. Netreba zbytocne závidieť, lebo.ty nevidíš, co je pod tým " pekným zlatym" povrchom

ndrag
27. nov 2023

Nazor na to mam taky, ze to je moj vysnivany zivot a dufam, ze aspon na stare kolena si tak pozijem. Ale jedine po dohode s muzom. A este dalsi nazor, ze mi bude vysoko u prdele, co si o tom ktora malomestianska tetka pomysli 😂

hederamonstera
27. nov 2023

🍿

viestta
27. nov 2023

Mala si zacat tym ako by si sa zachovala ty ak by sa ta to tykalo. Vtedy by sme mohli diskutovat tebe. Ale aj tak by to nebolo o com, pretoze nas do toho aj tak nic

ivik4
27. nov 2023

Pane boze 🙄🙄🙄
Ked to vyhovuje obom, tak Teba do toho nic nieje
Ziadny nazor na ne nemam

nwnw
27. nov 2023

V principe mi to je fuk. Ked im to obom tak vyhovuje a chlap je s tym ok, tak asi zena dobre vari, no. Ich vec.

guudy
27. nov 2023

Uz zase? Minuly tyzden tu bola identicka tema….

svetlonos
27. nov 2023

Závisť je sviňa 😁

gta5man
27. nov 2023

Keď má kde bývať a nemusí sa starať… Kto by nechcel? Veď aj migranti preto idú do nemecka. Môžu bývať zadarmo, štát sa o nich postará. Kto by to nechcel? Každý chodí do práce iba preto že musí, že ho to živí.

cimage
27. nov 2023

Je to kazdeho vec, ale mam kamaratku, ktora takto zije a navonok to vyzera, ze nic nerobi. Stara sa o seba a deti, ale v skutocnosti pomaha muzovi s papierami. Len to malokto vie a ludia si myslia, ze si len uziva jeho prachy.

miskakyska
27. nov 2023

Kto umí,ten umí..kto neumí ten čumí🤷😄

h2
27. nov 2023

A prečo si myslíš, že tá žena nerobí nič? Keď sa takto s mužom dohodli, tak zrejme je súčasťou dohody, že ona sa bude kompletne starať o domácnosť tak, aby mal jej muž doma o všetko postarané.

janka1011
27. nov 2023

Že je to ich vec. Nezáviď. Alebo si tiež nájdi muža, pri ktorom nebudeš musieŕ robiť (keď nechceš).

zuzubb007
27. nov 2023

Vsak nech si robi kazdy co chce mna druhi nezaujimaju ani neriesim ich zivoty

jamimo
27. nov 2023

každého osobná vec. Ak to vyhovuje obom a sú finančne na tom 👍 nech si tie €€€ užijú v zdraví.

stanielka17
27. nov 2023

Je to kazdeho osobna vec, a ked mu ona pri hlave pistol nedrzi, aby ju zivil, tak je to ok. Pre mna osobne na komkolvek existencne zavisiet je prilis vysoke riziko, ale ked s tym niekto iny nema problem, tak je to jeho vec.

mima172
27. nov 2023

Myslím si, že im to tak vyhovuje a mňa do toho nič 🙂

melanta
27. nov 2023

Ako by som sa zachovala? Nijak. Ja nie som tento typ ženy, svoju dcéru som tiež tak nevychovala. Ak by to bola moja najlepšia kamoška, tak by som sa jej určite snažila poukázať na to, že raz ju to možno prestane baviť a nebude sa mať ako uplatniť, alebo že raz možno skončí bez muža a akú prácu si potom nájde, ak celý život len doma sedela. Ale tam by to skončilo. Nemám ako sa k tomu zachovať, pretože to nie je moja vec.

tamitamitami
27. nov 2023

Nemám na to žiadny názor, každý žije ako chce a vie...ak to vyhovuje im dvom tak v tom nevidím žiadny problém.

majlo1234
27. nov 2023

Ja by som bola takato dokonala zena, own keby moj ten moj podnikatel zacal poriadne zarabat😃

svokrinjazykmonika
27. nov 2023

Ja mám na to taký názor, že to by bol môj splnený sen 😅

macekovam
28. nov 2023

Ak je v domácnosti dostatok financií prečo nie... Ak chýbajú tak by sa mohli zdvihnúť a prispieť do rodinnéhorozpoctu.. To isté si myslím ak muž pracuje viac ako 12 hodín...

marsmykkok
29. nov 2023

Ak to obom vyhovuje je to ok. Ono vyzerať dobre, mať v top stave domácnosť tiež zaberie čas. A sú muži čo to tak aj chcú mať. Mala som kedysi s jedným rande, čo povedal, že on nechce, aby jeho žena pracovala, že on zabezpečí rodinu a žena sa bude starať o teplo domova obrazne. Nechce ráno zhony kto deti odvedie do škôlky a podobne. Mne nesadol povahovo, nebolo nič z toho a nie som taká lenivá, aby ma toto presvedčilo začať si s ním z rozumu. Ale keby mám partnera čo má dosť peňazí, rozumieme si, viem si to predstaviť