Aký je muž/partner narodený v znamení Baran?

kristina14
9. júl 2024

Ahojte. Viem že sú tu už takéto diskusie ale čo som našla tak staršie.
Poďte trochu ( viac 😀) pokecať o nich. Celkom ma to zaujíma.
A prosím neukameňujte ma odpoveďami či na to verím 🤭.
Určite nejaké povahové vlastnosti sa zhodujú a potom druhá vec je určite výchova, viem 😉.
Skúste aj napísať vaše znamenie zverokruhu a to či si rozumiete alebo je to boj 😀

babulkomale
9. júl 2024

@kristina14 skor ci neskor ta podvedie. Overene pocas desiatok rokov ☝️
Nastastie nie na sebe.
Ale mozno to dovtedy bude stat za to.

domkakvet
9. júl 2024

@kristina14 viem vlastnosti niektorych znameni, aj ked na to neverim a nesedi to na kazdeho.

deti95060810
9. júl 2024

mala som "kamaráta". Bol to môj kolega. Mne vadilo aký bol nepriebojný, taký truľo. inak pekný chlap.

viestta
9. júl 2024

Nikdy nepochopim ako moze postavenie hviezd na oblohe pri narodeni vplyvat na skutky cloveka o 40 rokov neskor... Ale nemusim chapat vsetko

doriiis
9. júl 2024

Žijem s jedným baranom šťastne už 18 rokov.🤣
Je to baran jak z učebnice a ja som strelec jak z učebnice.Sicke OK

deti95060810
9. júl 2024

autorka - požičaj si túto knihu https://www.martinus.sk/1258347-cinsky-horoskop... napr. v knižnici.
čo sa týka prevedenia jednotlivých znamení a ich popis je super.

babulkomale
9. júl 2024

@viestta take jednoduche to ani nie je.
To by bolo naozaj nemozne.
Ide o symboly, energie, danosti.
A dokonca osobny horoskop na mieru nehovori, aki su ludia, ale aki by mohli byt, ake maju dary a potencial. A je len na nich, ako ho rozvinu.

babulkomale
9. júl 2024

@deti95060810 mne sa paci kniha ktora popisuje kombinacie zapadneho a cinskeho systemu, tam su take šupy 👍😃

doriiis
9. júl 2024

A odpoviem.
Ako partner je skvelý.Len naňho treba ísť s rozumom a nie citmi.Neznasa hlúpe a slabé ženy.
Ako milenec je dokonalý.
Ako otec je absolútne perfektný.Je príkladom našim dvom deťom.
Ja si neviem predstaviť lepšieho muža po svojom boku

kristina14
autor
9. júl 2024

@viestta a nechápete ani prečo máme pomenované mesiace v roku ? Nechápete ani ročné obdobia, ktoré majú tiež každé svoju funkciu ?
No nemusíme všetkému chápať 😉 ale neodsudzujmezs niekto má iný názor alebo postoj alebo sa zaujíma o niečo čo iného nezaujíma 🙏

viestta
9. júl 2024

@babulkomale nerozumiem slovam tvojho kmena. Pre mna cela astrologia a veci s nou spojene nedavaju zmysel. Fyzika nepusti...

kristina14
autor
9. júl 2024

@viestta tak načo reagujete ? 🙈

kristina14
autor
9. júl 2024

@doriiis čo sú hlúpe a slabé ženy ?

kristina14
autor
9. júl 2024

@doriiis vy ste rovnaké energie 😀 baran a strelec

doriiis
9. júl 2024

@kristina14 ....preafektovane placky napríklad.
Na barana musíš rozumom a rozumnymi argumentmi.Pre mňa ten môj spraví aj prvé posledne

babulkomale
9. júl 2024

@viestta davaju zmysel mnohym velmi technicky a ciselne orientovanym ludom, je to cele velmi logicke a uzasne obsazne. Je to studium na roky.
Fyzika nepusti - ked toto pises, tak na to nepozeras zo spravneho uhla, proste si si postavila blok, nikedy si nestretla asi nikoho, kto by tomu rozumel a vedel ti to vysvetlit pre teba na mieru.
Ja si rada spominam na mnohe aha momenty.
Je to uplne iny svet, taketo vedomosti a suvislosti.

doriiis
9. júl 2024

@kristina14 ....my sme až moc rovnaké energie.😄

mamamasama
9. júl 2024

Jaj počkaj. A keď má žena naplánovaný cisársky a padne to na iné znamenie, ako sa malo dieťa narodiť, tak už je z neho iná osobnosť?

kristina14
autor
9. júl 2024

@doriiis stále nerozumiem 😀. A je pravda že je večné zo všetkým nespokojný ? Tento je dosť tichý, neprejavuje sa , moc nekomunikuje

viestta
9. júl 2024

@kristina14 ano, chapem preco sa december vola december (ma to korene v antike), chapem aj nazvy suhvezdi (tak isto korene v antike a ich pozorovani oblohy) aj rocne obdobia (sucast astrofyziky a naklonena os zemegule). Ale to vsetko je exaktna veda, historia, astronomia, fyzika v praxi. Astrologia je pre mna paveda. Proste fyzika nepusti.
A este male jazykove okienko: Nechapem nieco, nerozumiem niecomu. Cize nemusim nieco chapat, alebo nemusim niecomu rozumiet.

viestta
9. júl 2024

@babulkomale vsak v pohode ak v tvojom svete funguje. V mojom pragmatickom svete astrologia nefunguje.

kristina14
autor
9. júl 2024

@doriiis tak to si môžete rozumieť 🙂. To je super. Ja som voda a to asi veľmi nejde s ohňom 😀

tehulka2011
9. júl 2024

@kristina14 ale prosim ta, doris sa len vychvaluje ako vzdy

kristina14
autor
9. júl 2024

@viestta tak potom to nechcelo váš komentár 😉

doriiis
9. júl 2024

@kristina14 ....tak nespokojný.Moj muž je veľmi zručný.Vsetko na dome si robíme sami.A kým to nie je 100% tak dovtedy to bude robiť a prerábať.Dokaze pracovať dlho a veľa.Ak to robí pre nás.
Nie,môj muž určite nepatrí medzi tichsich ľudí.🤣Rozpráva veľa.Dokazem sa s ním rozprávať hodiny úplne o vsetkom

egonsk
9. júl 2024

@kristina14 na barana treba ist logicky, natlakom nic nedocielis, taktiez neznasa klamstvo, falos, neuprimnost. Dokazu byt az mrazivo otvoreni a detsky uprimny... Vedia byt perfekcionisti v tom co robia a comu sa venuju. V sexe si radi vychutnavaju a spravna partnerka ich dokaze prebudit naplno, naopak pohodena mrcina ich uplne odrovna, rovnako ako vecne unavena partnerka bez stipky energie a napaditosti. Niesu radi vzdy iniciativny a maju radu zmeny. Ked ich nieco v zivote zaujme, bleskovo sa to naucia, ale naopak ak maju k niecomu nechut, alebo odpor, trva vecnost, nez sa to naucia. Poriadkumilovnost nepatri medzi ich silne stranky, ale maju radi poriadok vo veciach.
... staci tolkoto k chlapom baranom? ;)

babulkomale
9. júl 2024

@viestta ale funguje, len o tom nevies 😃
Ja sa nezaujimam o stavebnictvo, ani mu nerozumiem, ale funguje.

candii
9. júl 2024

Mala som dočinenia s baranom. Na mňa bol príliš hrrr , príliš na mňa tlačil, všetko chcel rýchlo a hneď, odpoveď na všetko, bývať hneď spolu , budúcnosť plánoval .. no to som ho rýchlo poslala do prdele ešte rok mi potom vypisoval 🤣ja som ryba, ja takých ľudí nemám rada

viestta
9. júl 2024

@kristina14 ale chcelo. Preco by som to nemohla komentovat?

viestta
9. júl 2024

@babulkomale ver si comu chces