Aký darček pre tehotnú kolegyňu?

lunademonica
27. jún 2024

Ahojte, prosim poradte mi aky prakticky relativne lacny darcek kupit na rozlucku tehu kolegyni. Je to prvorodicka.
Napadla mi odsavacka na sople, ta na vysavac ako supeer vec ale neviem no....poradte prosim.

syslik81
27. jún 2024

darcekova poukazka ,odsavacku ma vacsinou kazda kupenu dopredu,oblecenie a kozmetiku tiez... podostava rozne kraviny tak naco pridavat dalsie ..nech si sama kupi co chce

butterflyeffect
27. jún 2024

Tiez som za darcekovu poukazku-hoci len do DM bude na plienky alebo detsku kozmentiku, alebo my sme sa zvykli poskladat a do obalky peniazky(sme vacsi kolektiv) predsa je take ze nevies co uz ma nema a co sa im zide, radsej nech si kupia co treba.

butterflyeffect
27. jún 2024

A ked sama kupujes tak radsej mozno nejake body alebo dupacky, tie sa zidu aj ked ich bude mat viac, skor ako napriklad 2 odsavacky ak by uz mala.

vlada41
27. jún 2024

my sme dali poukaz na fotenie s babatkom, vek 6-9 mesiacov. skladali sme sa viaceri a velmi sa tesila, ze sama by si to nekupila, kedze sa sustredila na uzitocne veci...

milanemila
27. jún 2024

@vlada41 to je krasny darcek, ale autorka pise o odsavacke na sople za 10e 🙈 cize nic taketo zrejme neprichadza do uvahy 🤷🏼‍♀️
Ja hlasujem tiez za poukazku do dmky.

anavixy
27. jún 2024

Aky lacny? Ja odporucam knizku Zdrave dieta od pediatricky MUDr. Jassovej. Cca 30€

miadi
27. jún 2024

Mam dve deti bez odsavacky na sople. Nic take by mà nepotesilo. Ved nemusi to byt darcek pre babatko moze to byt nieco mile pre nu. Co mà rada . Kludne aj na zlave dna nejaky kupon do restiky . Alebo knihu. Lacne veci pre babo najdes v pepco .ak je prakticka potesi aj balik plienok alebo vlhcene utierky .. oblecka pre babo bude mat viac ako treba . Ani to vsetko nebude nosit 😆ked tak kup nieco nad 6m

dadka1997
27. jún 2024

@lunademonica a to chceš pre nu iba ty sama alebo sa skladate? Lebo by to bol dost biedny darcek za 10€ odsavacka mlieka od kolegýň... skor ta poukazka, alebo plienková torta

marca12
27. jún 2024

@lunademonica neviem kolki sa skladate,ale ja by som darovala skor poukazku bud notino,DM alebo podla zaujmov

tinalia
27. jún 2024

A co tak taku tu sadu na odtlacky pre babatko? Alebo spomienkovu knizku? Ja som si sama nevedela vybrat tak som taketo dary navrhla znamym, ked sa pytali, co by ma potesilo 😁 ine veci do vybavicky som si rada vyberala sama 😊

dagas
27. jún 2024

@lunademonica sadu ja odtlačky alebo odsavačku na sople ale manuálnu.ja nosím jednu v taške v prípade potreby nech stále nemusím brať z domu a už som ju veru pár krát použila. takú na vysavač už určite má

lunademonica
autor
28. jún 2024

@dagas vies mi poradit ktoru manualnu odsavacku? Lebo vraj ziadne okrem vysavaca nefunguju. Tak to by som aj ja ocenila :D

lunademonica
autor
28. jún 2024

@tinalia ta sada znie dobre. ;)

monnci2226
28. jún 2024

odsavacku na sople nie 🙏 ako prakticke to je ale nic prijemne. nenávidím obobia soplov, tahanie soplov v noci, nervozne babo kvoli soplikom - takze ak nechces aby si koleguna na teba vzdy spomenula pri soplovani kup prosim nieco ine. je milion prijemnejsich darcekov. spomienkova knizka, uz spomenute tie otlacky, poukazka na fotenie, deka na fotenie s mesiacmi, alebo milnikove kartičky, fotoalbum... a pre.maminu mozes prihodit hroznovu stavu 😉