Ako zvládnuť koniec manželstva?

anonimpriznanie
2. mar 2024

Ahojte ako mám zvládnuť koniec manželstva keď manželka má iného stále keď má voľno ide zanim aj keď by som to chcel zmeniť a byť s ňou ona už má pomotanù hlavu a vidí už len jeho viem že už spolu nebudeme ale aj tak mám problém keď som bežnej aspoň mám deti a preto ju nechcem vyhodiť s domu lebo prídem aj iné ale keď to vidím nezvládam to ako ďalej

pribinak
2. mar 2024

Jezisi ….kde si nechal hrdosť?

h2
2. mar 2024

@anonimpriznanie Hádam by si ju nechcel späť, keď behá za iným?! Nech si ide, kašli na ňu.

anjelicek26
2. mar 2024

Ved nech ide,deti ostanú u teba.. dal si už papiere na súd, aby ti ich zverili? Snáď máš trochu hrdosti v tele,aby si nestrazil deti v čase,keď si ona niekde užíva sex s milencom....

domkakvet
2. mar 2024

@anonimpriznanie nech sa najskor zabezpeci s byvanim a potom nech si za nim beha, pokial ste stale manzelia a ona je stale u teba, nejake pravidla musia byt.

anonimpriznanie
autor
2. mar 2024

@anjelicek26
@anjelicek26 papiere som podal ale keď odíde deti bere zo sebou a hucka ich proti mne tak čakám kým prejde súd ale ten má čas

pribinak
2. mar 2024

@anonimpriznanie aké staré su tie deti?

anonimpriznanie
autor
2. mar 2024

@pribinak 7 A11 rokov

pribinak
2. mar 2024

@anonimpriznanie A chcú ísť na 100% s manželkou?

anonimpriznanie
autor
2. mar 2024

@pribinak sú aj primne ale nanu sú viac naviazané keďže ona bola snimi doma a ja som zarábal a ich manipuluje úplne jej slová mi hovoria

anjelicek26
2. mar 2024

Ries veci cez sud a byť tebou im jasne poviem,ze mama ma vzťah pomimo a tym padom odchadza.. skolaci pochopia. Ona ich chce kam prestahovat, k milencovi? Deti sa chcú stahovat? Vieš manipulovat ich bude len do takej miery,do akej to dovolis. Zbal ju,veci pred dvere,nech ide za nim..nechápem,ako môžeš toto tolerovat,ani hlava ani srdce mi to neberie.

pribinak
2. mar 2024

@anonimpriznanie tak súd urcii styk, 11 ročne dieťa je už dosť veľké, možno sa sudca bude pýtať na názor dieťaťa
V každom prípade máš priestor byt s deťmi a dokázať im že ich lubis

Ale spat k téme, toto tolerujes tvojej zene? Vsaknta má za totálneho pajaca a takto tá potom vnímajú aj deti
Veď toto by asi žiadny muž netoleroval

anonimpriznanie
autor
2. mar 2024

@pribinak ona má kam ísť má aj bit aj milenca aj deti tam vodí tak si naňho zvykli a ešte sa ho aj zastávajú lebo si ich kúpil a ak ju vyhodim kým prejde súd budem bez deti a oni sú moje všetko čo mi ostalo a bojím sa že onich prídem preto trpím a to že ju aj tak.lubim neviem ako je to možné ale ľúbim ju aj keď si to nezaslúži nechápem sám seba

pribinak
2. mar 2024

@anonimpriznanie ako myslíš. Ale tak ako tá vidí ona tak tá vidia aj deti

pieksamaki
5. mar 2024

@anonimpriznanie a prečo sa rozvádzače?

sinusoida
9. mar 2024

@anonimpriznanie v prvom rade, vyhodiť ju z domu...zneužíva to, že jej dovolíš chodiť za milencom...by som jej všetko vyšmarila, maj hrdosť...nech si vyšmarené veci pozbiera a nech ide za svojím miláčikom...

pralinka25
9. mar 2024

@anonimpriznanie deti lub nadalej. oni to casom pochopia. ziadna kasa nie je tak horuca ako sa uvari. hlavne sa daj do kludu ty. navstiv psychologa, niekoho kto by ti pomohol utriedit si myslienky a pomaly sa zacat z thoho uzdravovat. nie je to lahke, ale zivot ide dalej. musi ist. teraz je take zmatocne obdobie, ale uprace sa to. nerob pred detmi sceny. miluj ich, uzivaj si ich a uzivaj si s nimi. vratia sa ti. nasilu nema zmysel nic. ked budes v strese, zufaly, nestastny deti same budu utekat inam. ked budu u teba citit lasku, bezpecie, porozumenie, pohodu, pokoj, budu u teba radi. uzivaj si s nimi spolocny cas aj ked to budu kratke chvilky. mozno ich na zaciatku nechaj ist. budes mat cas upratat si zivot dat sa do poriadku a potom kludne mozes poziadat o striedavku. hocico sa moze este zmenit. nevesaj hlavu. niekedy sa veci zdaju hrozne a tazke a bolestive, ale s odstupom casu zistime, ze sa nam stalo vlastne to najlepsie co sa mohlo. mozno stretnes niekoho, kto si ta zasluzi viac. mozno budes zit zivot o akom si sa bal aj snivat. mas ho vo svojich rukach. toto nie je koniec vsetkeho, len jedneho nevydareneho vztahu. nedotahuj sa o deti, nebojuj na jej urovni tym, ze ich budes huckat. to sa vypomsti. maj rad seba, maj rad ich a manzelku nechaj ist. mozno mas pocit ze ju lubis. mozno aj hej ale je v tom aj velka davka zvyku a ako sa hovori najviac milujeme to co stracame. je to ten pocit strachu z noveho. neboj sa na zemi je este kopec zien ktore si tvoju lasku zasluzia viac a ktore ti ju aj opatuju. vezmi to cele ako sancu prehlbit vztah s detmi, vytvorit si novy zivot, at sancu veciam ktore si predtym nezazival.